Zoosk


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Zoosk Logo
 • ❤️ Populární seznamovací aplikace
 • ❤️ Vysoká míra shody
 • ❤️ Rovné rozdělení pohlaví

Zoosk je jedním z nejpopulárnějších seznamek, které dnes existují. Má více než 40 milionů členů, kteří denně stráví v průměru 3 miliony zpráv. Stránka nemůže být tak populární jen tak pro nic za nic. Hlavním lákadlem stránky je přístup k seznamování, který na mnoho lidí funguje. Další věcí je, že je zde prostor pro ty, kteří chtějí vážný vztah, stejně jako pro ty, kteří hledají flirt, který by mohl přerůst ve vztah. Někteří však stále přemýšlejí, zda je to ta správná stránka, ke které se mají připojit.

Společnost Zoosk založili v prosinci 2007 v Kalifornii v USA dva íránští přistěhovalci Shayan Zadeh a Alex Mehr. Společnost zaznamenala rychlý růst a v roce 2014 již měla 650 000 platících členů a 25 milionů členů celkem.

Kvůli rychlé expanzi však měla společnost finanční potíže a nakonec ji v roce 2019 koupila společnost Spark Networks. Nicméně díky tomu vznikl ještě větší Zoosk se značnou mezinárodní členskou základnou.

Společnost v současné době vlastní společnost Zoosk Inc. se sídlem v San Fransiscu v Kalifornii. Společnost ožila díky akvizici Zoosku společností Spark Networks. Společnost si pro vznikající společnost vybrala název Zoosk kvůli jeho popularitě ve světě online seznamování.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Zoosk Česko

Jedinečné vlastnosti

 • Při hledání partnera si můžete vybrat z obrovského množství členů.
 • Algoritmus technologie Smart pick vám umožní zúžit hledání partnera.
 • Funkce kolotoče umožňuje uživatelům kliknout, pokud se jim někdo líbí. Zároveň vás informuje, jestli také kliknul na to, že vás chce. Poté dojde ke sblížení.
 • K dispozici je funkce ověření na Facebooku, která kontroluje falešné účty. Pomocí svého účtu na Facebooku můžete ukázat, že jste legální.
 • K dispozici jsou dárky v podobě emotikonů a obrázků, které můžete někomu poslat, abyste zdůraznili svůj zájem o něj.
 • Zvýšení mincí vám může pomoci posunout váš profil na vrchol hromady pro zviditelnění. Za nákup mincí můžete zaplatit.

Bezplatný účet a placené funkce

Základní účet Zoosk je zdarma. Jedná se však o bezplatnou zkušební verzi, která trvá 30 dní. Během této doby si můžete nastavit svůj profil, přidávat fotografie, prohlížet profily potenciálních partnerů ve svém okolí a posílat lajky. Poté si zaplatíte členství, abyste mohli nadále využívat dostupné funkce. K dispozici je měsíční předplatné, tříměsíční předplatné a roční předplatné. V porovnání s jinými stránkami jsou to přijatelné ceny, což je další výhoda používání Zoosku.

K čemu je web nejvhodnější

Fantastické na Zoosku je, že se zaměřuje na všechny typy zájmů. Ti, kteří hledají vážný vztah, ho tam mohou najít. Ostatní, kteří hledají nezávazný vztah, ho tam mohou najít také. Stránka je však nejvhodnější pro hledání příležitostných vztahů, které doufají, že přerostou v trvalejší. Pokud striktně hledáte vážný vztah, musíte být připraveni odmítnout poměrně dost nápadníků, než se k němu dostanete.

Použitelnost

Zoosk se snadno ovládá. Má skvělý design, díky kterému je navigace poměrně jednoduchá. Potenciální protějšky se vám zobrazují jeden po druhém. Tím se liší od stránek, které nabízejí dlouhý seznam nebo celostránkovou mřížku. Aplikace se používá na počítači i v telefonu, takže k ní máte přístup odkudkoli. Funkce karuselu vám navíc umožňuje rychle identifikovat potenciální shody.

Test osobnosti

Zoosk nemá test osobnosti. Výběr na stránkách se provádí spíše na základě zájmů člověka než na základě jeho osobnosti. Když uvedete své zájmy a jiná osoba udělá totéž, shody se vytvářejí na základě toho. To se může ukázat jako velmi užitečné při získávání osoby, která má kompatibilní zájmy s těmi vašimi. Nicméně ani s technologií Smart pick nejsou shody vždy dokonalé.

Náklady a slevy

Zoosk není web, který by byl obzvláště náročný na slevy. Kromě 10% slevy při prvním vstupu a sem tam nějakého toho výdělku není co očekávat. Naopak, stránka je velmi cenově dostupná, takže slevy nejsou nutné.

Zoosk Recenze

Běžné stížnosti na Zoosk

I přes veškerou snahu o odstranění falešných účtů se objevily stížnosti na setkání s několika vydávanými profily. Objevily se také stížnosti na pomalé služby zákaznické péče, pravděpodobně kvůli velkému počtu členů.