Facebook Dating


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Facebook Dating Logo
 • ❤️ Zaregistrujte se na Facebooku
 • ❤️ Členství zdarma
 • ❤️ Snadné zápasy

Služba Facebook Dating byla oznámena v roce 2018 a následně spuštěna v roce 2019. Do seznamovací hry vstoupila s cílem poskytnout platformu těm, kteří hledají lásku. Vzhledem k tomu, že již nashromáždil obrovskou online popularitu, dávalo Facebooku vstup na seznamovací scénu jediný smysl. Kdo hledá alternativu k obvyklým možnostem swipování, najde v ní osvěžení. Facebook Dating sídlí v Menlo Parku v Kalifornii.

Pokud jde o seznamování, Facebook Dating má co nabídnout. Přestože koncept této aplikace není ničím novým, získala si oblibu. Aplikace funguje na smartphonech, tabletech i stolních počítačích. Používají ji miliony lidí po celém světě. Jejím cílem je stát se základním prvkem mezi zájemci o randění a seznamování. Proto ji musíte vyzkoušet, abyste našli někoho zajímavého ve svém okolí.

Facebook Dating nabízí uživatelsky přívětivý design, který je věrný modrobílé image společnosti. Má dobré hodnocení většiny uživatelů, kteří ji považují za aplikaci vhodnou k nalezení někoho na rande z jejich sociálního okolí i mimo něj. Přestože Facebook Dating tvrdí, že má originální nápad, je docela podobná ostatním aplikacím na trhu, které používají přejetí prstem doprava a doleva.

Nejlepší na Facebook Dating je, že má jednoduchý proces dohazování. Může být skvělé vědět, když vás někdo správně swipne. Cílem aplikace je konkurovat dalším masivním hráčům, jako jsou Tinder a Bumble. Ačkoli má před sebou ještě dlouhou cestu, už teď má platformu, kterou může využít. Se swipováním toho nemusíte dělat mnoho. Jakmile o vás někdo také projeví zájem, stačí si s ním jen popovídat a zjistit, zda se k sobě hodíte.

Pokud jste již uživatelem Facebooku, můžete aplikaci začít okamžitě používat. Kromě toho se nemusíte obávat, že byste si kvůli dalším funkcím museli pořizovat placené členství, protože aplikace je k dispozici zdarma. Nabízí také skvělý zákaznický servis. Facebook Dating je spolehlivější možností. To znamená, že se nemusíte potýkat s žádnými falešnými profily ani se bát, že vás někdo uloví. Můžete také zablokovat profily, které se vám nelíbí.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Facebook Dating Česko

Použitelnost

Facebook Dating poskytuje mnoho funkcí. Je uživatelsky velmi přívětivá a funguje podle stejného vzorce pro vzájemné seznamování jako všechny ostatní aplikace. Když přijdete na její domovskou stránku, narazíte na různé seznamovací profily a vyberete si srdíčko pro projevení zájmu. Můžete také klepnout na hvězdičku pro oblíbené profily. Stisknutím X přejdete na další profil.

Facebook Dating se od ostatních seznamovacích aplikací liší tím, že volba X neodstraní profil navždy. V sekci Druhý pohled se můžete podívat na profily, které jste zrušili. Je to funkce, kterou jistě oceníte.

Chatování není časově ani znakově omezeno. Můžete však posílat zprávy pouze vzájemným protějškům. Většině uživatelů se navíc líbí, že je Facebook Dating nenechává donekonečna swipovat. Přeruší vás tím, že vám řekne, abyste si dali pauzu a vrátili se po 24 hodinách pro nové shody nebo prošli zrušené možnosti a dali dalším lidem druhou šanci. Nikdy nevíte, kdo by vám mohl padnout do oka podruhé. Proto byste měli tuto funkci používat. 

Test osobnosti

Ačkoli Facebook Dating už o vás ví hodně, například pohlaví, které vás zajímá, vyžaduje, abyste při zakládání profilu uvedli podrobné informace, jako je váš věk, děti, vzdálenost, náboženství, mluvený jazyk, výška a úroveň vzdělání.

Pro lepší vhled do osobnosti uživatelů si můžete přečíst otázky týkající se jejich osobnosti, jako jsou oblíbené písničky nebo nejlepší věc, kterou lze uvařit. Podrobnější portrét uživatelů získáte klepnutím na jejich profily. Úroveň nabízených detailů se podobá službě Match.com. Uživatelé mají možnost rolovat dolů a zobrazit si více fotografií, přečíst si shrnutí profilu a získat přístup ke kanálu Instagram. Stačí jen klepnout na srdíčko nebo X stejně jako v jakékoli jiné aplikaci pro přejetí prstem.

Náklady

Jak jste již možná pochopili, Facebook Dating je 100% bezplatná seznamka. Hlavním tahákem Facebook Dating je to, že za používání funkcí seznamování a zasílání zpráv nemusíte platit. Neexistuje žádné předplatné členství ani žádné skryté poplatky, o kterých byste měli vědět. Od samého počátku je služba zcela zdarma. To znamená, že za používání služby Facebook Dating nemusíte utrácet žádné peníze.

Facebook Dating Recenze

Běžné stížnosti na Facebook Dating

Facebook Dating je výkonná aplikace, která nabízí vše, co potřebujete na seznamce zdarma. Přestože je zcela zdarma, není v aplikaci tolik lidí, na rozdíl od Tinderu a Bumble, které mají více uživatelů.

Pokud existuje jedna věc, na které se uživatelé Facebook Dating shodnou, je to skutečnost, že se snadno používá a zjednodušuje celý proces seznamování. Jelikož je aplikace relativně nová, občas se v ní objeví chyby. Je však často aktualizována.

Navzdory tomu Facebook Dating ovládl online seznamovací scénu. Nabízí vše, co si můžete přát, abyste se s někým seznámili. Vychází vstříc všem typům uživatelů, ať už jsou heterosexuálové, nebo ne. Díky uživatelsky přívětivému designu a zábavným funkcím – ano, musíte ji vyzkoušet. Seznamka Facebook se zaměřuje na každý typ uživatelů. Proto se na aplikaci můžete spolehnout, že se seznámíte s někým ve svém okolí.

Aplikace nemá žádnou negativní kritiku. Je to velmi univerzální aplikace a vyhovuje každému bez ohledu na jeho preference. Pokud chcete vyzkoušet bezpečné seznamování, Facebook Dating vám to umožní.