Badoo


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Badoo Logo
 • ❤️ Skvělá seznamovací aplikace
 • ❤️ Inkluzivní seznamování
 • ❤️ Registrace zdarma

Co je Badoo?

Badoo, založený v roce 2006 stejnými majiteli jako Bumble, je extrémně rychle rostoucí online sociální seznamka, která se zaměřuje na rychlé a snadné připojení ke komunitě singlů a poznávání nových lidí. Stránka se může pochlubit 60 miliony aktivních uživatelů měsíčně a každý den se na ní v průměru zaregistruje 300 000 nových uživatelů. Od roku 2019 má Badoo více než 410 milionů uživatelů ze 190 zemí a je k dispozici ve 47 jazycích. Jedná se tak o skutečně globální seznamovací aplikaci. Seznamování s novými lidmi je na Badoo jednoduché, od registrační stránky až po vytvoření profilu.

Webová stránka Badoo a seznamovací aplikace mají srovnatelné funkce a přistupuje se k nim pomocí stejných přihlašovacích údajů Badoo. Kromě toho trvá jen asi 10 minut, než se zaregistrujete na Badoo a začnete vyhledávat členy ve svém okolí.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Badoo Česko

Setkání s Badoo

Badoo Setkání je hra, která vám umožní hledat shody (matсhes). Tato funkce zobrazuje shody jednu po druhé, přičemž u každé položky se zobrazuje fotografie uživatele a také jeho osobní údaje včetně:

 • Jmeno
 • Věk
 • Datum narození
 • E-mailová adresa
 • Sdílené zájmy

Lidé v okolí

Lidé v blízkosti, hlavní vyhledávací nástroj Badoo, umožňuje vyhledávat další členy. Vyhledávání můžete zúžit tak, abyste viděli pouze nové účty nebo účty, které jsou v současné době online.

Různé profilové fotografie najdete v pravém dolním rohu profilové stránky. Jedná se o obrázky zaslané doporučenými uživateli. Zakoupením kreditů si můžete nechat vystavit svou fotografii.

Funkce zprávy

Protože Badoo seznamování je bezplatná seznamka, můžete posílat zprávy lidem, aniž byste se museli přihlásit k odběru prémiových funkcí.Pro zahájení diskuse stačí poslat selfie. Jakmile máte fotografii, můžete s ostatními uživateli navázat konverzaci a dokonce je pozvat na rande.

Badoo Live

V minulosti služba Badoo Live umožňovala členům pořádat živý videopřenos, kterého se mohli účastnit všichni členové Badoo. Stránka však oznámila odstranění této funkce, protože chtěla, aby se její zákazníci soustředili spíše na spojení než na streamování přenosů.

Seznamka nebo sociální síť?

Badoo je největší seznamovací služba, která funguje také jako sociální síť. Její design je podobný jako u jiných sociálních sítí. Na druhou stranu se ovládací panel jeví jako přeplněná změť s primitivním designem.

Badoo je neuvěřitelně uživatelsky přívětivé a jednoduché na používání. Do svého účtu se můžete přihlásit jediným kliknutím. Nabídka na postranním panelu umožňuje účastníkům používat myš k přístupu k většině funkcí. Badoo má přímočarý design a vizuálně atraktivní barevné schéma. Jednoduchost platformy usnadňuje uživatelům orientaci. Navíc zde není žádná obtěžující reklama, která by členy dráždila a znehodnocovala celkový uživatelský zážitek.

MBTI kvíz

Po spuštění aplikace a vytvoření nového účtu. Poté můžete vyplnit jejich kvíz a jednoduchý test osobnosti, abyste zjistili svůj typ MBTI. O svém osobnostním typu si můžete v klidu přečíst. Badoo vám pak na základě vašeho typu osobnosti navrhne vhodné partnery. Stačí, když budete sami sebou. Už teď jste přesně tím, koho ten druhý hledá.

Náklady

Badoo je zpočátku k dispozici zdarma. Pokud chcete využívat prémiové funkce, je třeba zakoupit kredity Badoo v rámci tzv. balíčků.

Většina doplňkových funkcí stojí 100 kreditů za použití. Funkce “3x populárnější” stojí 250 kreditů a aktivuje najednou funkce “Get Featured”, “Rise Up” a “Extra Shows”. Využitím této možnosti tedy můžete ušetřit 50 kreditů!

Můžete si zvolit, jak dlouho chcete mít přístup k “superschopnostem”, které jsou součástí Badoo Premium. Tím se určí částka, kterou za službu zaplatíte, a jak často vám bude účtována.

Vaše předplatné Premium Badoo se automaticky obnoví na konci každého zúčtovacího období, takže pokud o něj již nestojíte, zrušte ho. Chcete-li tak učinit, klikněte na ikonu Nastavení (ozubené kolečko), poté sjeďte dolů do sekce “Nastavení plateb” a klikněte na Odhlásit.

Badoo Recenze

Stížnosti na Badoo

Zákazníci si na Badoo nejčastěji stěžují na problémy s kreditními kartami, falešné profily a telefonní čísla.