Inner Circle


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
THeinnercircle.co Logo
 • ❤️ Skvělá seznamovací aplikace
 • ❤️ IRL události
 • ❤️ Skutečné dohazování

Kurátorský matchmaking

Ne každý hledá stejný zážitek z online randění, jaký poskytují seznamovací platformy jako Bumble nebo Tinder. Někteří lidé si potrpí na prestiž a nechtějí se spokojit s něčím menším. Inner Circle je pro ně seznamovací aplikace. Neodpovídá dvěma škatulkám, na které se zaměřuje většina seznamek.

Zjistil jsem, že Inner Circle se podobá pětihvězdičkové restauraci, protože získat možnost používat seznamovací aplikaci není snadné. Lidé po nějakou dobu, aby si vybral. Pokud jste někdo, koho přitahují ti nejlepší z nejlepších, Inner Circle může být právě pro vás tím pravým místem. Má spoustu moderátorů, kterými uchazeči procházejí, aby se zajistilo, že se do ní dostanou jen kvalifikovaní uchazeči. Našla jsem tedy jen ty nejatraktivnější a nejtalentovanější singles.

Pokud tedy hledáte jiný druh zážitku a myslíte si, že splňujete přísné požadavky, můžete to zkusit. Abych vám pomohla při rozhodování, chci se s vámi podělit o své zkušenosti s používáním Inner Circle.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
InnerCircle Česko

Design a registrace

První věc, které jsem si při používání InnerCircle všimla, je, že má stylový a atraktivní design. Rozhraní připomíná rozhraní sítí LinkedIn a Facebook, protože všechna tlačítka jsou modrá a mají modravý nádech. V aplikaci jsou tři interakční tlačítka včetně tlačítka Mrknout, Zprávy a Oblíbené. Pod těmito tlačítky aplikace Inner Circle zobrazuje polohu uživatele. Dále si můžete prohlédnout další informace, jako je jeho jméno, vzdálenost, věk a doba, kdy byl naposledy online.

Inner Circle neposkytuje shody okamžitě. Chcete-li získat více doporučení, musíte si oblíbit více profilů. Mějte na paměti, že pokud máte standardní účet, nemůžete po registraci posílat zprávy uživatelům, kteří se vám líbí. Stále však můžete posílat mrknutí. Má však smysl pořídit si předplatné. V aplikaci si dokonce můžete přidávat lidi do seznamu oblíbených. Vzhledem k tomu, že je zaveden přísný systém schvalování profilů, nenarazil jsem na žádné boty ani sumčí účty. 

S registrací v InnerCircle jsem neměla žádné potíže. Stačí propojit svůj profil na Facebooku nebo LinkedIn. Musíte mít na paměti, že na propojeném profilu se budou zobrazovat vaše fotografie odtud spolu s vaším vzděláním, zaměstnáním a dalšími údaji. Ačkoli můj profil byl schválen během jednoho dne, ostatní museli na schválení čekat mnohem déle.

Úspěšní a vzdělaní singly

Poté, co váš účet úspěšně projde kontrolou, budete muset zadat všechny své údaje, abyste našli shodu. Inner Circle byl navržen pro lidi, kteří jsou velmi úspěšní a vzdělaní. Protože jsou zde pouze autentické profily, je konkurence, pokud jde o okouzlující lidi, vysoká. Při zadávání informací o svém profilu musíte uvést své zaměstnání, získané tituly, úroveň vzdělání a univerzitu. Do aplikace můžete nahrát spoustu fotografií. Každý uživatel by měl přístup k vaší fotografii. Poskytnutím všech svých informací získáte jistotu, že najdete dokonalý protějšek.

Náklady na Inner Circle

Přestože lze Inner Circle používat zdarma, s bezplatným účtem nemůžete dělat nic. Proto byste si museli pořídit členství, abyste mohli posílat zprávy uživatelům, zjistit, kdo si prohlédl váš profil, a získat vstupenky na akce. Kromě toho jako placený uživatel také uvidíte, kdo vám poslal mrknutí.

InnerCircle Recenze

Kritika

Inner Circle se na první pohled může zdát dokonalý. Jeho postup schvalování účtu však může být brutální a vám nezbývá než se připojit k účtu na sociální síti. Kromě toho by byl váš účet k ničemu, pokud si nezaplatíte předplatné. Kvalita singlů je však působivá a nemusíte se potýkat s žádnými podvodníky. Placení uživatelé navíc mohou využívat spoustu funkcí. Inner Circle je určen pro mladší singly, kteří se již etablovali. Není tedy založen na osobnosti jako jiné seznamky