Lesbické Seznamky


Hledáte nejlepší lesbické seznamovací aplikace? Našli jste to správné místo! Vyzkoušejte je, pokud chcete vyzkoušet online seznamování, ale nejste si příliš jisti, zda vám bude vyhovovat.

Naštěstí pro nás existuje celá řada webových stránek a aplikací, které jsou určeny speciálně pro queer lidi. Díky těmto stránkám a aplikacím je nalezení dalších lesbických singles ve vašem okolí snazší než kdy dřív!

Téměř v každém městě na světě jsou k dispozici různé možnosti, takže vaše šance na nalezení podobně smýšlejícího partnera jsou poměrně vysoké. Můžete si snadno prohlížet profily s fotografiemi nebo je filtrovat podle věku, zájmů a lokalit.

Prověřila jsem některé z nejlepších lesbických seznamek a aplikací, abych vám pomohla rozhodnout se, kterou z nich vyzkoušet.

⭐ Nejlepší Lesbické Seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Her

Her Česko

Her je oceněná aplikace “vše v jednom”, takže se můžete seznamovat s lidmi, sdílet s nimi čas a bavit se! Díky pokročilé technologii je to skvělý způsob, jak se spojit s ostatními. Pokud chcete, můžete ji dokonce používat jako sociální síť! Všechny profily se ověřují, takže máte jistotu, že vás nikdo neuloví. A co je nejlepší, nikde na webu nejsou žádné reklamy, což ho činí ještě atraktivnějším. Jaký další důkaz potřebujete, že je Her legální? Tento držitel ocenění to má v malíčku!

Thurst

Thurst Česko

Je označována za “nejlepší seznamku pro queer ženy a trans lidi”, takže pokud máte náladu na něco trochu jiného, možná by stálo za to ji vyzkoušet. Thurst je seznamovací aplikace, která vám zobrazuje pouze ty profily, které odpovídají vašim preferencím. Umožňuje vám také spojit se s těmi, kteří mají stejné zájmy jako vy, takže je to skvělý způsob, jak se zapojit do místních LGBT akcí! Tato aplikace je snadno ovladatelná a uživatelsky přívětivá.

Lex

Lex Česko

Lex úspěšně pomohl tisícům lesbických singles najít sebe navzájem prostřednictvím aplikace nebo webové stránky. Má spoustu různých funkcí a těm, kteří nejsou přihlášeni na webové stránky, poskytuje také volný přístup k zasílání rychlých zpráv. Bezpečnostní funkce Lex pro ženy je spolehlivá a bezpečná.

OkCupid

OkCupid Česko

OkCupid vám umožní spojit se s kýmkoli, kdo hledá partnery stejného pohlaví ve vašem okolí. Můžete vyhledávat podle místa nebo si nastavit ideální pár. Používání je snadné a můžete si ho přizpůsobit podle svých představ. Navíc zde nejsou žádné reklamy, takže máte naprostou kontrolu nad tím, koho chcete ve svém životě. Je to skvělý způsob, jak se s někým seznámit, aniž byste museli za cokoli platit.

OkCupid má také aplikaci, která je k dispozici pro uživatele Androidu i iPhonu, takže nebudete ochuzeni! Stejně jako webová stránka je zdarma a spojuje nezadané lesbičky z celého světa. Umožňuje vám přizpůsobit si profil a vyhledávat ostatní, kteří hledají partnery stejného pohlaví. Navíc je její používání poměrně jednoduché a je dokonce příjemnější než mnohé jiné seznamky.

Bumble

Bumble Česko

Říká o sobě, že je “feministická aplikace”, takže pokud se hlásíte k tomuto tématu, vyzkoušejte ji. Bumble je plný žen, které hledají partnery stejného pohlaví, a je navíc zdarma. Najít někoho na chat nebo schůzku je docela snadné a aplikace má spoustu pozitivních ohlasů od těch, kteří ji už vyzkoušeli.

Skout

Skout Česko

Skout stojí za vyzkoušení pro svou jednoduchost a uživatelskou přívětivost. Pomáhá lesbickým singles navazovat kontakty prostřednictvím funkce živého chatu, která je vždy zábavná – a navíc je zdarma! Tuto stránku můžete využít také k seznamování nebo k hledání přátel v nových městech.

Grindr

Grindr Česko

Grindr je další skvělý způsob, jak najít další lidi, kteří se zajímají o to samé jako vy. Tato aplikace umožňuje snadno se spojit a mluvit s ostatními lidmi ve vašem okolí, kteří mají stejné zájmy a hodnoty. Můžete rychle zjistit, které profily skutečně existují, a pokud vás zaujmou, můžete si s nimi povídat nebo se pustit do navazování spojení. Její používání je poměrně snadné, takže i ti, kteří mají omezené možnosti práce s počítačem nebo mobilní technikou, by se v ní mohli snadno orientovat.

Fem

Fem Česko

Jedná se o oblíbenou webovou stránku a aplikaci, kterou používají tisíce žen po celém světě. Je snadno ovladatelná a pomáhá vám seznámit se s dalšími nadšenci stejného pohlaví. Je zde více než 100 000 uživatelů ve více než 200 zemích, takže si pravděpodobně docela bezpečně vsadíte na pozitivní výsledek. Fem uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti seznamování a navíc je zdarma!

LoveMe

Jedná se o malou komunitu s velmi malým počtem uživatelů, ale to nebrání tomu, aby recenze byly pozitivní. Mnoho uživatelů tvrdí, že jejich profily vůbec neprochází procesem ověřování! Což je možná jeden z hlavních důvodů, proč jsou schopni zveřejňovat zprávy o svých setkáních z první ruky. A co je na tom nejlepší? Lidé posílají zprávy přímo do vaší schránky, takže na ně můžete co nejdříve reagovat! Uživatelé říkají, že navázali vztahy s lidmi, se kterými se prostřednictvím této stránky seznámili, a že stojí za to ji vyzkoušet.

Tinder

Tinder Česko

Tinder je skvělý a bezplatný způsob, jak se seznámit s lidmi ve vašem okolí! Jeho používání je velmi snadné a lidi můžete snadno filtrovat, takže se nemusíte obtěžovat s těmi, kteří vám nevěnují dostatek pozornosti. Je také velmi přesný a zobrazí vám pouze protějšky ve vašem okolí nebo ty, kteří se zajímají o podobné věci jako vy. Každému, kdo s vámi v aplikaci sdílel své jméno nebo fotografii, můžete také poslat zprávu!

Plenty of Fish

PlentyofFish Česko

Plenty Of Fish (Pof) je online seznamka, která umožňuje lesbickým singlům najít další singly v okolí. Můžete se zdarma zaregistrovat a zjistit, kdo je v okolí nebo co máte společného. Můžete si s nimi dokonce hned začít povídat! Pof poskytuje bezpečné prostředí pro ty, kteří jsou nezadaní a chtějí najít někoho výjimečného.

Své potřeby můžete uspokojit pomocí rozsáhlého seznamu lesbických seznamovacích aplikací, webových stránek nebo sociálních sítí, jako jsou Her, Tinder, Fem, Lex, OkCupid a Pof. Musíte si však vybrat moudře, abyste na základě svých kritérií dosáhli co nejlepších výsledků.

Všechny tyto stránky a aplikace jsou dobrou volbou, protože poskytují mnoho příležitostí k navázání trvalých kontaktů! Než si vyberete aplikaci nebo stránku, do které chcete investovat čas, nezapomeňte si udělat průzkum.

Závěr

Věřím, že lesbické randění je skvělý způsob, jak prozkoumat svou sexualitu a najít si nové přátele. Díky všem těmto aplikacím, webovým stránkám nebo sociálním sítím můžete najít ideální protějšek! Nemusíte se stresovat tím, že si někoho najdete, protože díky všem těmto možnostem je to tak snadné. Stačí si jednu z nich vybrat a začít ji používat – možnosti jsou nekonečné. Na co ještě čekáte? Je čas začít se seznamováním ještě dnes!