Plenty of Fish


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Plenty of Fish Logo
 • ❤️ Přátelský k LBGTQ+
 • ❤️ Spousta členů
 • ❤️ Důvěryhodná seznamka

Nechte se rozmazlovat výběrem a randěte s Plenty of Fish

Dostaňte se do centra pozornosti seznamovací scény s Plenty of Fish, která je k dispozici zdarma na mobilu i počítači. Randěte jinak a jděte do toho s touto aplikací pro Android/iOS.

Kanadská online seznamka Plenty of Fish byla založena v roce 2003. Nejrozšířenější je v Kanadě, Česku, Brazílii, Velké Británii, Španělsku, Česku a Spojených státech. Sídlo společnosti se nachází ve Vancouveru a jejím hlavním zdrojem příjmů jsou reklamy a nabídky prémiového členství.

Vlastníkem společnosti Plenty of Fish je společnost Match Group, jejímž zakladatelem a generálním ředitelem je Markus Frind. Do roku 2008 provozoval webové stránky sám. Poté začal najímat další a další zaměstnance, protože webové stránky a aplikace byly stále populárnější.

Jedinečné vlastnosti

Mezi jeho jedinečné vlastnosti patří především velký prostor pro konverzaci. Můžete totiž kontaktovat všechny členy, aniž byste se museli shodovat nebo přihlašovat k odběru. Také je zdarma pro svobodné s omezeným rozpočtem.

Některé funkce jsou opět dostupné všem členům, aniž by se museli nejprve přihlásit k odběru. Po přihlášení se zobrazí vyskakovací okno “Kdo právě chatuje”, které odhaluje četné výměny zpráv, které právě probíhají mezi ostatními členy. Je zaměřen na podporu smysluplných vztahů. Nabízí také funkce živého vysílání a “interakce s ostatními”.

Plenty of Fish je seznamovací platforma, která vyhovuje mnoha lidem, včetně těch, kteří mají rádi starou školu nebo dávají přednost desktopové verzi. Kromě těch, kteří sáhnou po verzích pro iOS a Android, se například zaměřuje na ty, kteří chtějí kvalitní seznamku, aniž by museli sahat příliš hluboko do peněženky.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
PlentyofFish Česko

Použitelnost

Služba Plenty of Fish, která je k dispozici od roku 2003, dokázala přežít většinu technologických revolucí až do éry chytrých telefonů. Vedle verze pro stolní počítače existuje také verze pro Android a iOS. O několik let později byly k dispozici verze pro iPad a Windows phone.

Všechny možnosti a funkce lze snadno ovládat. Je také bezpečný před jakoukoli možností obtěžování, protože náhodní uživatelé nemohou posílat obrázky prostřednictvím zpráv, aby se zabránilo nepříjemné výměně. Existuje přísné sledování týkající se filtrování určitých slov a blokování takových zpráv. Tento bezpečnostní prvek pomáhá vylovit neslušné členy a podporovat uctivé konverzace.

Tato seznamka navíc během registrace poskytuje průvodce krok za krokem, který radí, co uvést v životopisu a čeho se vyvarovat. Dokonce vás varuje před nutkáním odhalovat příliš mnoho osobních informací. Rozhraní je nicméně uživatelsky velmi přívětivé pro všechny věkové skupiny.

Test osobnosti

Plenty of Fish patří mezi několik málo aplikací na trhu, které umožňují všem uživatelům kontaktovat ostatní členy, aniž by se s nimi museli předem seznamovat.

Během procesu registrace se nevyhnutelně setkáte se seznamem otázek týkajících se vašich osobních preferencí prostřednictvím seznamu otázek. Aplikace chce například vědět více o vašich ambicích nebo o tom, zda řídíte.

Náklady

Mnoho bezplatných funkcí je k dispozici bez nutnosti registrace. Můžete si založit bezplatný účet a chatovat s miliony členů. Pokud se však někomu například zalíbíte, nemáte jinou možnost, než svůj účet upgradovat na prémiovou verzi, abyste se dozvěděli více.

PlentyofFish Recenze

Běžné stížnosti na PoF

Každá aplikace má samozřejmě svá slabá místa. Pro aplikaci Plenty of Fish znamená neomezený počet bezplatných zpráv také vyšší počet uživatelů, kteří se vás snaží kontaktovat pomocí spamu. Také nemůžete svůj účet propojit s jinými aplikacemi, jako je například Instagram.

Dalším častým problémem je skutečnost, že se objevuje mnoho reklam. To jde ruku v ruce s jakoukoli bezplatnou aplikací, což je jedna z jejich mála výdělečných strategií.

Závěr

Z toho, co jsem viděla, má Plenty of Fish více kladů než záporů. Pokud chcete randit jednoduše, ale prakticky, pak je to aplikace pro vás. Je snadno uchopitelná a ryb je v tomto moři opravdu hodně. Jak říká majitel Markus Frind, díky Plenty of Fish dnes existují miliony vztahů a manželství. Navíc z ní vzešly tisíce dětí.