Fdating


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Fdating.com Logo
  • ❤️ 100% seznamka zdarma
  • ❤️ Mezinárodní seznamka
  • ❤️ Snadné použití

100% bezplatné online seznamování

Online seznamování se v poslední době stalo normou. Bez ohledu na to, kde žijete, je pravděpodobné, že se lidé ve vašem okolí obracejí na seznamovací stránky a aplikace, aby našli lásku nebo se seznámili.Jednou z nejstarších webových stránek, o které jste možná slyšeli, je FDating.com. Tvrdí, že vám pomůže spojit se s singly z vašeho okolí i z celého světa.

Zaujalo mě, že FDating lze používat zdarma. Chtěla jsem ho použít, abych zjistila, jestli stojí za to ho používat. Poskytuje totiž několik funkcí, které na mnoha seznamkách nenajdete. Pokud se chcete seznámit, mohla by to být pro vás ta správná volba. Vzhledem k tomu, že se k online seznamkám obrací stále více lidí, měli byste po přečtení mé recenze zvážit její použití.

Nelze popřít, že být svobodný může být frustrující, a proto musíte uspokojit své potřeby tím, že se obrátíte na online seznamování. Zde jsou mé zkušenosti s používáním FDating.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
Fdating Česko

Použitelnost

Co se týče použitelnosti, mohla by aplikace FDating udělat mnohem více. V okamžiku, kdy jsem vstoupila na webové stránky, jsem se vrátila zpět, protože stránky vypadaly, jako by byly navrženy v roce 2000. Přestože není esteticky příjemný, neměli byste mít s jeho ovládáním žádné problémy. Dokonce poskytuje užitečnou funkci vyhledávání, která je poměrně podrobná. Každý profil má velký obrázek, který vám pomůže určit, kdo je atraktivní. Vzhledem k tomu, že zprávy lze otevřít v jiném okně, budete si snadno psát s několika lidmi najednou.

Díky aktivní uživatelské základně, která se rozprostírá v různých zemích, se FDating používá dodnes. Je však důležité zmínit, že nemá žádnou mobilní aplikaci. Uživatelé jsou vyzváni, aby napsali shrnutí, kterým někoho zaujmou. S vytvořením účtu na Fdatingu však můžete mít problémy. I když je registrace účtu rychlá, některé poštovní služby nepřijímají ověřovací e-mail z webu. Někteří lidé si tak možná nebudou moci vytvořit účet.

Matchmaking on Fdating.com

Na službě FDating se mi líbilo mimo jiné to, že vás informuje, kolik uživatelů je ve vašem městě a v dalších městech. Když provedete vyhledávání, okamžitě uvidíte počet uživatelů. Kromě toho vám také umožní zjistit, kolik lidí navštívilo váš profil za poslední měsíc a které profily navštívili jiní uživatelé. Kromě toho jsem také mohl zjistit, kdy se jednotliví uživatelé naposledy přihlásili. Tyto informace mi pomohly zlepšit mé zkušenosti. Kromě toho jsem také mohl poslat tolik zpráv, kolik jsem chtěla, uživatelům z celého světa tím, že jsem jednoduše přešla na jednotlivé profily a poslala zprávu.

Když jsem chtěla poslat zprávu, objevilo se nové okno, ve kterém jsem mohla poslat emoji nebo text. Neumožnilo mi však odeslat video nebo obrázek. Líbilo se mi, že pokud si moje zprávy uživatel přečte, zobrazí se modré zaškrtnutí. Neexistuje žádná možnost zúžení lidí na základě jejich osobnosti. Proto jsem neměla jinou možnost než si prohlédnout všechny profily, abych si udělala představu o jednotlivých uživatelích.

Náklady

Skvělá věc na FDating je, že je zdarma. To znamená, že nemusíte utratit ani korunu. Teď vás jistě zajímá, jak vydělává. Dělá to tak, že na stránky umisťuje reklamy. Reklamy však nejsou rušivé.

Fdating Recenze

Běžné stížnosti

Mezi stížnosti na Fdating patří, že stránka nemá dostatek uživatelů. Pokud nemáte čas čekat a potřebujete najít někoho, s kým byste se mohli dát dohromady, není to pro vás ta správná volba. Celkově se mi Fdating jeví jako docela průměrná stránka. Moc toho na něm není, zejména proto, že na něm nejsou skoro žádní uživatelé. Proto byste měli používat jiné seznamky, jako je eHarmony nebo Badoo, protože jsou více používané.