Hinge


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Hinge Logo
 • ❤️ Skvělá seznamovací aplikace
 • ❤️ Přihlášení zdarma
 • ❤️ Levná prémiová služba

Vše, co potřebujete vědět o Hinge

Hinge je seznamovací aplikace, která byla spuštěna v únoru 2013. Od svého vzniku nabízí tato seznamovací aplikace kvalitní služby a je považována za jednu z nejlepších seznamovacích aplikací současnosti.

Společnost Hinge je ve vlastnictví Match Group – jedna z nejlepších služeb v oblasti online seznamování. Kromě toho tato společnost spravuje také některé špičkové seznamovací aplikace, jako je Tinder. Společnost Match Group získala společnost Hinge v roce 2019 za neznámou částku.

Hinge nabízí řadu funkcí, které si zamilujete. Jednou z jedinečných funkcí služby Hinge je skutečnost, že můžete posílat zprávy ostatním uživatelům, aniž byste potřebovali shodu. Kromě toho můžete své protějšky filtrovat na základě rodinných plánů, vzdělání nebo dokonce neřestí.

Služba Hinge nabízí zkušební verzi zdarma, ale s omezenými funkcemi. Pomocí bezplatné zkušební verze si můžete nastavit oficiální účet Hinge, vlastní význačný kanál, posílat zprávy svému protějšku, zjistit, kdo vás má rád, získat osm denních lajků a jednu růži týdně.

Hinge je nejlepší pro lidi, kteří hledají dlouhodobé vztahy. To znamená, že není určen pro lidi, kteří hledají známost nebo sex na jednu noc.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Hinge Česko

Použitelnost

Po stažení aplikace Hinge si můžete vytvořit účet pomocí svého telefonního čísla. K přihlášení můžete použít i svůj účet na Facebooku. Porovnáte-li použitelnost této aplikace s jinými seznamovacími aplikacemi, zjistíte, že uživatelské rozhraní této aplikace je uživatelsky přívětivé. Když procházíte obrázek potenciálního protějšku, máte možnost jej buď lajkovat, nebo zavrhnout.

Profily působí přítomným dojmem, který je atraktivní pro prohlížení. Bezplatný uživatel může za den lajknout až 10 profilů. Pokud vám to nestačí, je k dispozici funkce videopovídek Hinge, která vám pomůže s videochatem. Můžete si také vybrat téma konverzace, díky kterému bude konverzace pokračovat, i když se zaseknete na tom, co říct.

Dotazník

Odpovědi na dotazník při registraci nabízejí mnoho možností. Můžete odpovědět, zda máte zájem o ženy, muže nebo dokonce o všechny. Kromě toho můžete zadat preferovaný věk, etnickou příslušnost, vzdálenost nebo dokonce náboženství. Máte možnost si v profilu oblíbit konkrétní položky.

Kromě toho je možnost Kromě toho je zásadní schopnost tyto prvky kategorizovat. Jedná se o funkce, které lidé využívají při vyjadřování. Poskytnutí přesných odpovědí na otázky týkající se osobnosti pomáhá algoritmu vyhledat uživatele s podobnými zájmy, jako jsou ty vaše. Služba Hinge navíc nabízí platformu, díky níž mohou lidé poznat osobnost jednotlivců online ještě před fyzickým setkáním.

Běžné stížnosti

Stejně jako na jiných seznamkách i na Hinge existují stížnosti. Například uživatelé, které jste dříve přeskočili, se mohou znovu objevit ve vašich kanálech. Jelikož je to určeno pro účely opětovného posouzení, může to být nepříjemné. Kromě toho je bezplatná možnost filtrování omezena pouze na pohlaví, věk, místo, etnickou příslušnost a náboženství. Přístup k nim získáte až po dokončení profilu, což je ještě nepříjemnější. To je svým způsobem omezující a pro mnoho lidí to může být docela frustrující.

Kromě toho mohou uživatelé zdarma získat pouze 10 shod (matches) za den, což je poměrně málo. A konečně, s navrženými shodami můžete komunikovat pouze do 24 hodin a po uplynutí 24 hodin zmizí. Jediný způsob, jak se tomu vyhnout a komunikovat se svými protějšky dál, je mít plné členství.

Hinge Recenze

Závěr

Pokud hledáte dobrou seznamovací aplikaci, měli byste vyzkoušet Hinge. Tato platforma je uživatelsky přívětivá a nabízí širokou škálu možností, díky kterým bude vaše seznamování online plné zábavy. Mnoho lidí, kteří tuto seznamovací aplikaci používají, navíc získalo dokonalý pár. Nicméně tato platforma může být řešením, které jste hledali!