100% Bezplatné Seznamky v Česku


Už vás nebaví být single? Chcete zkusit seznamování online, ale nevíte, kde začít?

V poslední době se na internetu objevilo mnoho seznamek a může být obtížné poznat, která je pro vás ta pravá a která vám dává největší šanci najít vysněného partnera. Abych vám usnadnil výběr, přináším vám popis nejběžnějších bezplatných seznamek.

Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

⭐ Nejlepší bezplatné seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Match

Match Česko
Obrázek: Match.com

Match.com je velmi populární seznamka. Má přibližně 22 milionů členů všech věkových kategorií od 18 do 85 let, ale průměrný věk se pohybuje kolem 33 let. Registrace je zdarma, ale pro přístup k některým funkcím je třeba zakoupit prémiový účet. Stránka je velmi flexibilní a můžete ji používat na všech svých zařízeních, jako je tablet, smartphone nebo počítač. Nejprve si vytvoříte bezplatný profil a poté vyhledáváte profily, které vás zajímají. K dispozici je několik funkcí pro filtrování a nalezení ideálního partnera pro vás. Match.com také čas od času vytváří večery fyzického seznamování, takže se můžete seznámit s novými lidmi v reálném životě.

Plus

✔ Velký výběr a vysoká aktivita, což vám dává větší šanci najít dokonalý match.

Minus

❌ Za přístup k některým funkcím je třeba zaplatit.


Elite Singles

EliteSingles Česko
Obrázek: EliteSingles

EliteSingles je web šitý na míru pro ty, kteří hledají vážnější chodit s někým zkušenosti. Služba je zaměřena na vysoce vzdělané lidi nebo jiné typy osobností, které jsou v životě velmi ambiciózní. Součástí registrace je test osobnosti, který vám pomůže přiřadit se k lidem, o nichž se domníváte, že jsou pro vás vhodní. Nenajdete zde žádné nudné typy, většina lidí, se kterými se seznámíte, jsou zajímaví, cílevědomí lidé, kterým v životě chybí jen poslední kousek skládačky. Pro registraci není stanoven žádný věkový požadavek, ale většina lidí, kteří se registrují, je ve věku od 30 do 55 let. Registrace je zdarma, ale přechod na prémiový účet může být trochu dražší.

Plus

✔ Seriózní seznamka s lidmi, kteří jsou cílevědomí a mají nad sebou kontrolu.

Minus

❌ Není pro každého.


Be2

Be2 Česko
Obrázek: Be2

Stránky jsou přizpůsobeny pro singles, kteří hledají vážné vztahy. Potenciální páry jsou sestavovány na základě osobnostních testů. Na Be2 se uživatelé mohou sami rozhodnout, zda chtějí být anonymní a kdo má vidět jejich fotografie a profily. Tato seznamka je tedy určena těm, kteří nehledají jen příležitostné rande. Po registraci vám bude vypsáno, jaké vlastnosti by měl mít váš ideální protějšek, a poté budete přiřazeni k těm, kteří tato kritéria splňují. Členové seznamky jsou obvykle ve věku od 25 do 40 let. Stránky jsou zdarma, ale pokud chcete, můžete si je upgradovat na prémiový účet.

Plus: Dobrá odpovídající služba.

Minus: Vyšší riziko pro nepoctivé členy kvůli anonymitě.

Tinder

Tinder Česko
Obrázek: Tinder

Tinder je velmi populární seznamovací aplikace. Aplikace využívá údaje o poloze vašeho mobilního telefonu k vyhledávání protějšků ve vašem okolí. Členem se můžete stát buď prostřednictvím svého mobilního čísla, nebo účtu na Facebooku či Googlu. Aplikace je k dispozici zdarma, ale pro získání přístupu k některým funkcím můžete přejít na prémiový účet. Stránka má nižší ceny za měsíc než mnoho jiných seznamek. Jen v Česku má Tinder několik set tisíc členů, což z něj udělalo jednu z nejoblíbenějších seznamek. Od ostatních seznamek se Tinder liší tím, že zde není test osobnosti ani automatický matching. Vše záleží na tom, zda se vám líbí to, co na druhých vidíte, nebo ne.

Plus: Velmi snadné použití.

Minus: Není pro každého. Mnozí členové tam jen flirtují.

eDarling

eDarling Česko
Obrázek: eDarling

Tato stránka je podobná Elite Singles, protože je zaměřena na ty, kteří hledají vážnější seznamku. eDarling je vytvořen pro ty, kteří mají v životě vysoké ambice a chtějí se seznámit s někým na stejné úrovni. Testování osobnosti je důležitou součástí procesu matchingu na této stránce, protože chtějí vytvářet shody, které nejsou založeny pouze na vzhledu. To vám může pomoci najít partnera, který vám vydrží dlouhodobě. Průměrný věk členů se pohybuje kolem 40 let a minimální věk je 18 let. Zaregistrovat se a vyzkoušet eDarling je zdarma, ale pro získání dalších funkcí je třeba si předplatné zvýšit.

Plus: Vážné seznamování podle osobnosti.

Minus: Pouze pro určité osoby.

Academic Singles

AcademicSingles Česko
Obrázek: Academic Singles

Academic Singles je seznamka, která je velmi podobná Elite Singles. Jejím cílem je oslovit vysoce vzdělané lidi, kteří hledají partnery s podobnými zájmy a kteří si udržují stejnou akademickou úroveň. Je také poměrně vyrovnaná v tom, kolik je zde žen a kolik mužů.

Registrace na Academic Singles je zcela zdarma a umožňuje vám zobrazit profily ostatních lidí a také provést test osobnosti. Pokud však chcete, aby bylo možné posílat zprávy ostatním uživatelům nebo využívat další funkce stránky, musíte si zakoupit předplatné. Stránky je tedy možné používat zdarma pouze do určité míry. Nicméně vy, kteří hledáte něco konkrétního s budoucím partnerem, například vysokoškolské vzdělání, může být placené členství poměrně dobrou investicí.

Plus: Seznamka pro movitější lidi.

Minus: Pro možnost odesílání zpráv je nutné placené členství.

Badoo

Badoo Česko
Obrázek: Badoo

Badoo je seznamka, která je primárně určena lidem mladším 30 let. Na rozdíl od jiných seznamek lze Badoo označit spíše za sociální síť než za stránku pro vážné seznámení. Pro některé tak může být trochu obtížnější najít někoho, kdo má zájem jít na skutečné rande. Ale samozřejmě to není úplně nemožné.

Můžete se zdarma zaregistrovat a v klidu si web vyzkoušet. Samozřejmě je také možné stát se prémiovým členem, existuje několik možností, a pokud se rozhodnete za členství zaplatit, budete mít přístup k více funkcím. Dobře však uděláte, i když se rozhodnete pokračovat v členství, které je zdarma.

Jednou z nejoblíbenějších funkcí je pro mnohé proces matchingu. Funguje tak, že se vám profilové obrázky ostatních lidí mohou líbit klepnutím na malé srdíčko, které je v jednom rohu. Pokud by vám pak daná osoba lajk oplatila, jednalo by se o shodu.

Plus: Bezplatná seznamka s miliony členů.

Minus: Stránka byla obviněna z falešných profilů.

C-Date

C-Date Česko
Obrázek: C-Date

C-Date má stovky tisíc členů z Česka, ale stránky používají miliony lidí po celém světě. C-date je svým účelem zaměřen spíše na spontánní seznamování, nikoli na vážné seznámení. Přesto je možné, že zde najdete lidi, kteří jsou otevřeni vážnějšímu seznamování.

Máte možnost se zdarma zaregistrovat a získat přístup k profilům ostatních členů. C-Date také nabízí funkci párování na základě informací, které poskytnete při registraci. Funkce bere v úvahu také vaši fyzickou polohu, protože vám budou přiřazeni lidé, kteří nebydlí příliš daleko. Abyste však získali přístup ke všemu, co stránka nabízí, musíte si zaplatit členství.

Plus: Snadné použití.

Minus: Hlavně pro spontánní randění.

Singles50

Singles50 Česko
Obrázek: Singles50

Singles50 je seznamka pro ty, kteří chtějí randit s lidmi nad 50 let. Není to největší seznamka v porovnání například s Match nebo eDarling, ale pokud jde o seznamky pro starší lidi, Singles50 je jednou z větších možností. Stránka je také přizpůsobena pro lidi ve věku 50 let a více. Všechny funkce jsou proto velmi snadno použitelné. Jediné, co je k používání stránek skutečně zapotřebí, je vyhledat lidi, kteří vypadají zajímavě, a poslat jim zprávu.

Vytvoření účtu, absolvování osobnostního testu a prohlížení profilů ostatních členů je zdarma. Abyste však mohli posílat zprávy, potřebujete placené předplatné.

Plus: Snadno použitelná seznamka pro lidi starší 50 let.

Minus: Náklady na zasílání zpráv.

Happn

Happn Česko
Obrázek: Happn

Happn je jedinečná seznamovací aplikace, která vám umožní najít lidi, s nimiž jste se setkali v reálném životě. Samozřejmě pokud mají také Happn. Na rozdíl od jiných seznamek se jedná především o aplikaci. Lze ji trochu přirovnat k Tinderu v tom, že zobrazuje lidi v okolí. Ale zatímco Tinder může zobrazovat lidi, kteří bydlí 50 km od vás, Happn zobrazuje hlavně lidi, kteří žijí ve vašem nejbližším okolí.

Lidé, kteří tuto aplikaci používají, hledají hlavně lidi na chat nebo na nezávazné seznamování. To však neznamená, že není možné najít lidi, kteří hledají vážnější vztahy. Je zkrátka na každém, jak se rozhodne aplikaci používat.

Většina seznamek a aplikací často nabízí bezplatnou registraci a poté možnost zaplatit si prémiový účet, ale Happn je zcela zdarma. Získáte přístup k celé nabídce, aniž byste museli zaplatit jedinou korunu.

Plus: Zcela bezplatná seznamovací aplikace.

Minus: Jen málo uživatelů hledá vážné vztahy.


FAQ

Která bezplatná seznamovací aplikace je nejlepší?

Aplikace, která má mezi uživateli nejvyšší hodnocení, je Match.com.

Je používání těchto aplikací zcela zdarma?

Ano, je zcela zdarma. Některé seznamky však omezují funkce pro uživatele zdarma.

Proč platit za seznamovací aplikaci?

Existuje mnoho různých důvodů, proč si ji člověk přeje. Hlavním důvodem je, že bezplatné seznamky často přitahují lidi, kteří nehledají nic vážného.