EliteSingles


RANK
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
EliteSingles Logo
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
 • ❤️ Ambiciózní členové
 • ❤️ Levné prémiové členství

Co je EliteSingles?

EliteSingles jsou nejvhodnější pro jednotlivce, kteří hledají vážné vztahy. Více než dvě třetiny stávajících členů tvoří akademici. Přestože mnoho členů je akademickými pracovníky, není to podmínkou pro nalezení lásky. Všichni jsou zde velmi vítáni.

Elite Singles byla založena v roce 2013 společností Affinates GmbH a dnes je jednou z předních seznamek pro vzdělané singly. Účelem seznamky je poskytnout osobní základ pro jejich shodu. To se děje formou osobnostního testu, díky němuž si je uživatel jistý při hledání lásky.

Použitelnost

Nejdůležitější funkcí EliteSingles je bezesporu algoritmus pro párování, ale kromě toho EliteSingles nabízí 50 předdefinovaných otázek, které usnadňují první kontakt. První kontakt se zvláštním partnerem může být nervózní horská dráha, ale s těmito předdefinovanými otázkami se stává jako otevřená krajina, která je připravena k prozkoumání jen pro zvědavce.

Chodit s někým není vždy snadné, ale právě proto existuje jedinečný test osobnosti na těchto webových stránkách. Test osobnosti je založen na pětifaktorové teorii. Právě rovnováha mezi nimi tvoří jedinečné složení vašeho budoucího protějšku.

EliteSingles je k dispozici také v aplikaci pro iOS a Android.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
EliteSingles Česko

Slavný test osobnosti

Test osobnosti začíná potvrzením vašeho genderu a toho, jaký gender hledáte. Poté vyplníte datum narození a uvedete, jak důležitý může být podle vás věk vašeho partnera.

Poté vyplníte stav vztahu, úroveň vzdělání a to, jak důležité je pro vašeho potenciálního partnera mít určitou úroveň vzdělání. Vyplníte také povolání.

Po základních informacích se test osobnosti mění na kreativní. Poté se vám zobrazí dvě miniatury, u kterých si můžete vybrat, který obrázek se vám líbí více.

Oba snímky se liší, jeden je barevnější a druhý je strukturovaný a černobílý. Jedná se o velmi zábavnou a kreativní funkci, kterou lze využít při prvním kontaktu během zápasu.

Nyní je čas, abyste si prošli svou osobnost.

 • Jak důležité jsou pro vás plány?
 • Jak snadno se dostáváte do stresu?
 • Jak snadno navazujete kontakty s ostatními lidmi?

To je hodnoceno mezi odpověďmi na stupnici od jedné do sedmi.

Při prvním kontaktu může pomoci mnoho dobrých otázek, například: “Kdo platí na prvním rande?”, “Pokud rande dopadlo dobře, co děláte po něm?”. A “Během rozhovoru nejvíc mluvíte, nebo nejvíc posloucháte?”.

Pomocí osobnostního testu Elite Singles získáte dobrý obrázek o sobě samém a o tom, čemu dáváte přednost. To je dobrý základní kámen pro sebe a svou budoucí shodu.

Náklady na EliteSingles

Členové si mohou vybrat mezi různými druhy členství a pokud si nezvolí základní (bezplatné) členství, musí se zavázat alespoň na tři měsíce. V základním členství získáte možnost výsledků testu osobnosti, návrhy partnerů, možnost číst všechny profilové texty, posílat úsměvy, lajky a nahrávat fotografie. Ceny členství nejsou příliš vysoké, ale i když není zaručeno nalezení lásky, láska nemá cenu, když je nalezena.

Časté stížnosti na EliteSingles

Častou stížností na EliteSingles je, že “láska stojí”, je nějaká cena příliš “vysoká”? Seznamovací služby, které jsou zdarma, jsou málokdy zdarma dlouho. Přidává další náklady na to, abyste měli možnost odpovídat nebo swipovat.

Na většině bezplatných seznamovacích aplikací je vytvořen náhodný výběr, který je založen na chladných obrázcích, zatímco Elite Singles vytváří osobnější shodu pomocí svého testu osobnosti.

Novým typem stížností spotřebitelů na seznamky jsou stížnosti na falešné profily. Na stránkách Elite Singles se neověřuje totožnost, ale Elite Singles nedovoluje, aby na stránkách zůstaly staré nebo neaktivní profily.

Alternativní výběr otázek na Elite Singles ztěžuje vytváření falešných profilů, což je u Elite Singles jasná výhoda.

EliteSingles Recenze

Závěr

Pro otevřené jedince je EliteSingles skvělou příležitostí, jak se pomocí osobnostního testu dozvědět více o sobě i ostatních.

Otevřít se lásce není nikdy snadné, ale s pomocí jedinečných funkcí EliteSingles bude snadné setkat se v zimních měsících s nejteplejšími členy Elite Singles.