Christian Mingle


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Christian Mingle Logo
 • ❤️ Největší křesťanské společenství
 • ❤️ Skvělá seznamovací aplikace
 • ❤️ Vysoká úspěšnost

Křesťanské seznamky

Najít dobrou křesťanskou seznamku není snadné. Přestože existuje několik křesťanských seznamek, rozhodla jsem se vyzkoušet Christian Mingle, protože je velmi populární. Stránky jsou určeny pro věřící singly, kteří hledají trvalý vztah a možnost manželství. Byla spuštěna již v roce 2001 a od té doby je obrovským hitem.

Protože najít někoho, kdo následuje evangelium, není snadné, Christian Mingle tvrdí, že poskytuje dokonalou platformu. Pokud si vážíte toho, co hlásáte, možná na stránkách najdete někoho, kdo má stejné názory jako vy. Může se pochlubit celkovým hodnocením 4,3 hvězdičky, což je docela působivé. Chcete-li se seznámit na základě víry, Christian Mingle vám to umožní.

Na webu je spousta dobrých křesťanů a křesťanek. Díky nejvyššímu procentu křesťanských uživatelů ze všech seznamovacích aplikací byste neměli mít problém najít toho pravého. Cílem Christian Mingle je posilovat manželství a podle závěrů studie provedené v roce 2015 se to podařilo téměř 30 % všech křesťanských manželství.

Prošla jsem stránku s příběhy o úspěchu a dala mi naději, že to zkusím. Nespočet párů mělo štěstí a sdílelo inspirativní svědectví. Někteří uživatelé dokonce tvrdí, že platforma je požehnaná Bohem. Abych vám pomohla se v této stránce zorientovat, podělím se s vámi o zkušenosti, které jsem s Christian Mingle získala.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Christian Mingle Česko

Použitelnost

Christian Mingle nabízí různé funkce, které online randění značně usnadňují. Má uživatelsky přívětivé rozhraní, které nevyžaduje mnoho přemýšlení. Na rozdíl od většiny platforem, které vás nechávají ztracené, jsem na této webové stránce našla něco úplně jiného. Usnadnilo mi to upoutat pozornost ostatních křesťanů, aniž bych měla pocit, že se nacházím v nějakém vysoce konkurenčním prostředí.

Jako člověk, který se zajímá o záchranu, jsem použila funkce prémiového chatu, abych se zaměřila na správné vyhlídky na datum a odfiltrovala šum. Mým cílem bylo spíše někoho potkat a usadit se natrvalo, než se účastnit moderní seznamovací scény, která ve mně zanechává pocit prázdnoty. Ve srovnání s jinými seznamkami jsem zjistila, že na Christian mingle je spravedlivý podíl obou pohlaví. Je tu spousta dobrých křesťanů, kteří hledali trvalou lásku. Díky pokročilým funkcím vyhledávání, systému vzájemného matchingu a bezpečnostním opatřením jsem se nemusela ničeho obávat.

Psaní profilu

Když se připojíte ke službě Christian Mingle, doporučujeme vám poskytnout co nejvíce informací, abyste mohli snáze někoho najít. Musíte také popsat, jak jste věřící a jaké názory zastáváte. Já jsem musela zadat svou etnickou příslušnost, výšku, křesťanský status a věk. Robustní profil a algoritmus pro hledání protějšků řízený osobním přístupem mi přišly osvěžující, protože mi vše velmi usnadnily. Vyhledávala jsem také podle procenta shody, vzdálenosti a rasy.

ChristianMingle náklady a zkušební verze zdarma

Christian Mingle nabízí bezplatnou zkušební verzi. To znamená, že se můžete snadno připojit k webu a komunikovat s ostatními křesťany a najít někoho, kdo se vám líbí. Během bezplatné zkušební doby jsem mohla hledat bez jakýchkoli omezení. Rozhodla jsem se však vyzkoušet měsíční prémiový plán. Ten poskytoval prémiové funkce, jako je anonymní prohlížení, zjišťování, kdo mě má rád nebo si prohlédl můj profil, a posílání a přijímání zpráv.

Christian Mingle Recenze

Stížnosti na Christian Mingle

Christian Mingle je webová stránka, která dělá přesně to, co říká. S webovou stránkou jsem neměla žádné problémy a dostala jsem příležitost komunikovat s několika skvělými křesťanskými muži, kteří hledali totéž co já. Jediná negativní kritika, kterou webová stránka sklidila, je ta, že propaguje křesťanské hodnoty. Jako člověk, který ví, jak moc se svět změnil, však chápu, že lidé vnímají svět jinak.

Nejvíce se mi líbilo, že jsem nezažila nic povrchního. Ale pokud hledáte hookups nebo něco nezávazného, nedoporučuji vám používat Christian Mingle. Místo toho byste se měli držet Tinderu a Bumble, protože to jsou jedny z online seznamovacích platforem, které se zabývají nezávazným seznamováním.