7 Míst, Kde se Můžete Seznámit s Nezadanými Muži


Nezadaní muži jsou prakticky všude kolem nás, ale většina nezadaných žen netuší, kde se s nimi seznámit.

Tajemstvím, jak zvýšit své šance na setkání s někým úžasným, ať jste kdekoli, je mít oči na stopkách a hlavu vzhůru. Připravte se na oční kontakt, úsměv a pozdrav! Být otevřený myšlence na nečekané setkání s mužem, zatímco se věnujete svému dni, je polovina úspěchu.

V tomto článku si projdeme 7 nejlepších míst, kde se můžete seznámit s nezadanými muži.

Online seznamky

Ať už jimi opovrhujete, nebo je milujete, každý pátý pár vzniká díky online seznamce. Jako zkušený uživatel mnoha online seznamovacích služeb vás mohu ujistit, že ačkoli si mnoho lidí myslí, že online seznamování smrdí, není tomu tak a na online seznamovacích nástrojích není nic špatného. Co smrdí, je to, kolik jedinců využívá stránky, které nejsou nejvhodnější pro jejich požadavky.

Obchody s pánským oblečením

Podle studií nakupuje oblečení online méně než 15 % mužů, a proto je logické, že obchod pro muže bude chytrá alternativa. Zejména zmiňuji obchod s “pánským” oblečením, protože podle statistik většina svobodných mužů nakupuje sama, což dává ženám podstatně větší šanci ho oslovit a získat jeho kontaktní údaje.

Obchody s pánským oblečením

Mezistátní vlak

Běžně jezdím vlakem a osobně jsem zažila zlatý důl mužů, kteří čekají, až je oslovím. Jistě, většina lidí se ve vlaku nechce nechat oslovit, ale těch párkrát, co jsem to udělala, jsem dostala pozitivní odpověď a častěji telefonní číslo.

Cvičení v posilovně

Je důležité zdůraznit “posilovnu”, nikoliv “tělocvičnu” obecně. Ženy cvičí stejně pravidelně (ne-li častěji) jako muži. Až tedy budete příště cvičit, zamiřte do prostoru s volnými činkami a bez ohledu na to, ve které posilovně se nacházíte, uvidíte, že poměr mužů a žen je vysoké bingo! I když vás to, co vidíte, nezajímá, trocha zdvořilého flirtování není na škodu Prostě se zeptejte “kdo si mě všimne?” a chlapi se na vás postaví do fronty!

Cvičení v posilovně

Být přístupný

Chápu, že se cítíte lépe, když si s přáteli zpíváte Sweet Caroline, než když si broukáte svou oblíbenou píseň do Sauvignonu Blanc. Ale co ten švihácký mladík, který vás zaujal? Přece nebude riskovat, že ho odmítnete před pěti vašimi nejlepšími kamarádkami. Když jsou jedinci na společenském setkání bez skupiny lidí, jsou mnohem přístupnější.

Zvažte, jestli si ve šťastné hodince sednete k baru sami s dobrou knihou, a je pravděpodobné, že vás někdo osloví.

Kavárny

Každé ráno, když si jdete pro kofein, na něj narazíte. Předtím jste spolu mohli mít krátký oční kontakt. V podstatě jste se s ním už setkali, jen ne formálně. Postupujte opatrně. Informujte barmana, že byste chtěli zaplatit za jakýkoli nápoj, který si normálně objednává. Pokud je stálým hostem, bude vědět, co rád pije. Je v pořádku, že to uděláte a pak odejdete z místa. Až se dozví, co jste udělali, může vám přijít druhý den osobně poděkovat.

Kavárny

Společenské akce

Seznámit se s někým na večírku by mělo být jednoduché, ale většině lidí to tak vždy nefunguje. Místo postávání v koutě nebo držení se u zdi byste možná chtěli vyjít ven a socializovat se. Je přijatelné být stydlivý, ale snažte se nezůstat němý. Přistupte k muži, kterého celý večer obdivujete, a představte se. Pochvalte mu, co má na sobě, nebo se zeptejte, co pije. Začněte s malým rozhovorem a pozorujte, k jakému druhu zaujetí dojde.

Závěr

Pokud se scházíte nebo chodíte do stejných oblastí a nepotkali jste nikoho zvláštního, možná byste měli zkusit něco nového. V životě se naskýtá několik jedinečných možností, které umožňují seznámit se s novými jedinci. Zamyslete se nad několika výše uvedenými možnostmi a pravděpodobně si vzpomenete na hrstku ztracených příležitostí, které jste v poslední době propásli.