HER Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
HER WeAreHer.com Logo
 • ❤️ Best lesbian dating app
 • ❤️ LGBTQ+ dating
 • ❤️ Not just for hookups
Autor

Nejlepší lesbická seznamovací aplikace

Být lesba nebo bisexuál není v binárním světě snadné. Ještě těžší může být najít někoho, kdo má podobné zájmy a touhy. Nemusíte se však obávat, protože HER se o vás postará. Je považována za nejoblíbenější seznamovací aplikaci na trhu pro LGBTQ svobodné ženy.

Pokud hledáte aplikaci Grindr pro ženy, HER je ideální volbou. Cisgenderoví muži si v aplikaci nemohou vytvořit profil. Zapomeňte na běžné seznamovací platformy, protože HER pomáhá věci urychlit. Otevře vám celou komunitu žen. HER můžete používat jako platformu sociálních médií a spojit se s jejími členy.

Na ní toho můžete udělat hodně. Je to víc než jen seznamovací aplikace. Kromě hledání svobodných lidí na rande se zde můžete seznámit s přáteli, najít si partnera pro sex a mnoho dalšího. Jelikož je komunita velmi otevřená a vstřícná, nikdy se nebudete cítit nepatřičně. Uživatelé mohou buď popsat svou sexualitu a pohlaví pomocí slov, nebo si vytvořit nástěnku nálad, která to udělá za ně. Právě to dělá aplikaci jedinečnou.

Nedávno jsem ji použila a chci se s vámi podělit o své zkušenosti, abyste se mohli rozhodnout, zda ji chcete vyzkoušet, nebo ne.

Lepší LBGTQ+ seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
Her Česko

Používání aplikace HER

Co se týče použitelnosti, je HER prostě úžasný. Snadno se používá a je velmi rychlý. S používáním aplikace byste neměli mít žádné problémy. K vytvoření profilu stačí zadat své údaje včetně jména, telefonního čísla, věku, výšky, preferencí a etnické příslušnosti. Kromě toho musíte také nahrát obrázek. V aplikaci je mnoho zajímavých funkcí, které z ní dělají víc než jen seznamovací aplikaci. Místo toho se stanete součástí komunity sociálních médií. Zde jsou některé z funkcí, které se mi líbily.

 • Profil pro přetáčení: Je to funkce, která mi připadala jedinečná. Umožňuje vám prohlédnout si profily, na kterých jste nepřejeli prstem doprava. Považuji ji za užitečnou, protože je snadné uživatele omylem přehlédnout.
 • Komunity: Uživatelé si mohou prohlédnout komunity, aby zjistili, co mají ostatní na srdci, zapojit se do diskusí, zveřejnit fotografie a získat představu o svobodných lidech v okolí. HER považuji za hybridní aplikaci, která je kombinací sociálních médií a seznamovacích aplikací.
 • Režim inkognito: Někdy se prostě potřebujete podívat na jiné profily, aniž by někdo zjistil, že hledáte. Přesně k tomu slouží režim inkognito. Abyste však mohli tuto funkci používat, musíte být prémiovým členem.

Nastavení profilu

Když se k ní připojíte, musíte odpovědět na otázky týkající se vašeho věku, výšky, etnické příslušnosti a sexuálních preferencí. Zadáním údajů o svém profilu usnadníte ženám ve svém okolí získat představu o tom, kdo jste jako člověk. Dokončení nastavení profilu by vám mělo zabrat přibližně 5 minut. Váš profil poskytuje uživatelům všechny informace, které vám vyhovuje sdílet. Pokud se raději držíte při zemi, můžete si vždy vytvořit nástěnku s náladami a nechat ostatní, aby si z ní udělali obrázek. Chcete-li najít lidi a spojit se s nimi na HER, můžete se podívat do komunit.

Bezplatný nebo prémiový účet

Na HER se mi líbilo, že jeho bezplatnou verzi můžete používat navždy, aniž byste se museli starat o jakékoli platby. Kromě toho bezplatná verze poskytuje i základní funkce, jako je swipování, chatování a účast v komunitách. Existuje však omezení, kolik lidí můžete swipovat za den. Chcete-li se stát členem, můžete si předplatit její zlaté nebo platinové předplatné.

Prémioví uživatelé mohou využívat bonusové funkce, jako je nulový počet reklam, zobrazení toho, kdo vás má rád, čtení účtenek, zjištění, kdo je online na chatu, neomezený počet přejetí, přetáčení profilů, změna polohy a získání podpory.

Her Recenze

Běžné stížnosti na seznamovací aplikaci HER

Negativní kritika na adresu HER zahrnuje možnost uživatelů posílat zprávy pouze svým přátelům a shodám. Jinak aplikace splňuje všechny požadavky. LGBTQ ženy, které se chtějí spojit, seznámit a randit, se na aplikaci mohou spolehnout. Existují i další seznamky, které můžete vyzkoušet a získat tak více možností.