Once Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Once Logo
  • ❤️ 1 tailor-made match every day
  • ❤️ Great app
  • ❤️ Big community
Autor

Snadný matching

Online seznamování není pro každého. Někteří lidé se mohou cítit zahlceni skutečností, že je zde tolik tváří, které je třeba procházet. Pokud mezi ně patříte, možná jste uvažovali o využití služby Getonce.com nebo Once, jak se obvykle nazývá.

Někdy potřebujete pomoc týmu odborníků, abyste našli správného partnera. V tomto případě společnost Once skutečně zazáří. Je určen lidem, kteří dávají přednost zpomalenému seznamování. Při používání aplikace zapomeňte na samotu. Skvělé na aplikaci je, že jednoduše vyžaduje, abyste o sobě řekli více a nechali někoho, aby vás našel, zatímco vy hledáte jeho.

Díky tomu, že nemusíte procházet nespočet účtů, stojí za to službu Once používat. Při používání aplikace nebudete muset vynakládat tolik energie na online seznamování a snadno si najdete partnera. Aplikace Once, kterou vytvořil Jean Meyer ve Švýcarsku, byla vyvinuta s cílem změnit standard v tomto odvětví. Jejím hlavním cílem je poskytovat uživatelům kvalitní služby. Odvádí vynikající práci, pokud jde o poskytování personalizované služby matchmakingu.

Jak název napovídá, každý den se vám zobrazí jeden match. Existuje spousta mladých uživatelů, kteří se spoléhají na to, že v aplikaci najdou něco podstatného, a ne jen známost. Once v současné době poskytuje podporu až 7 jazyků a zaměřuje se na mezinárodní komunitu.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
Once Česko

Působivý design a rozhraní

Ačkoli byl Once skvělý web, jeho aplikace se používá ještě lépe. Její design a rozhraní jsou velmi působivé. Seznamka používá světle modré a bílé barvy, které poskytují uklidňující zážitek. Líbilo se mi, že uživatelské rozhraní je jednoduché a ne příliš detailní. To znamená, že byste při navigaci nezažili žádné problémy.

Když se zaregistrujete do služby Once, nemusíte toho udělat mnoho. Proces je poměrně jednoduchý a nezabere téměř žádný čas. K vytvoření účtu můžete použít buď svůj e-mail, nebo mobilní číslo. Pak už jen stačí zadat další údaje. Po vytvoření účtu obdržíte úplně první shodu.

Vyplnění profilu

Abyste mohli test osobnosti vyzkoušet v praxi, musíte vyplnit svůj profil. Pro dosažení nejlepších výsledků buďte co nejdůkladnější. Při procházení aplikace si všimnete, že účty obsahují spoustu informací. To jí umožňuje poskytovat ty nejlepší shody. Musíte zadat své jméno, povolání, náboženství, zvyky, typ postavy, vzdělání a další údaje. Nezapomeňte také napsat krátký popis, aby si vás ostatní všimli. Musíte také nahrát své fotografie, protože uživatelé se na vás chtějí podívat. Všimla jsem si, že zde není žádná možnost vyhledávání, což je proto, že stránka udělá veškeré dohazování za vás.

VIP členství

Přestože službu Once lze používat zdarma, pro další funkce je třeba získat VIP členství. Rychle jsem si uvědomila, že tyto funkce potřebuji ke zlepšení svých zkušeností, a zjistila jsem, že jsou poněkud drahé. Když používáte bezplatný účet, můžete si pouze vytvořit účet. Abyste tedy mohli posílat zprávy, musíte utratit své peníze. Členství vám také umožní nastavit vzdálenost, zkontrolovat, kdo si vás prohlížel a kdo vás předal. Kromě toho by také zvýšilo počet vašich shod na 4. Mějte na paměti, že plány předplatného se automaticky obnovují.

Once Recenze

Stížnosti na službu Once

Celkově je aplikace Once skvělá. Mezi běžné aplikace na trhu přináší něco jedinečného. Pokud však hledáte příležitostný sex, nemusí být pro vás ta pravá. Je navržena tak, aby vyhovovala lidem, kteří hledají opravdovou lásku. Vzhledem k tomu, že služba bývá vysoce efektivní, můžete se spolehnout, že si partnera najdete. V opačném případě byste se měli podívat na jiné seznamky, jako je Bumble nebo Tinder, protože ty jsou určeny těm, kteří hledají příležitostné seznámení nebo rychlou známost.