Jdate


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
JDate Logo
 • ❤️ Židovští nezadaní
 • ❤️ Mezinárodní seznamka
 • ❤️ Ověřené profily

Shalom

Najít lásku jako svobodný Žid není snadné. Pokud jde o seznamování online, máte omezené možnosti a pravděpodobně budete mít potíže. Můžete buď trávit čas v synagoze, nebo doufat, že narazíte na někoho, kdo je náhodou Žid. Není však třeba ztrácet naději, protože Jdate se stará o židovské singles, kteří se chtějí s někým seznámit.

Abych vám pomohla nahlédnout do aplikace Jdate, rozhodla jsem se ji vyzkoušet. Tato online seznamka/aplikace byla spuštěna v roce 1997 a dodnes je stále silná. Pokud si ceníte víry a chcete mít jistotu, že váš partner je Žid, Jdate vám to umožní. Je to jedna z nejlepších seznamovacích aplikací založených na víře, jako jsou Christian Mingle a Muz Match.

Nejenže jsem našla spoustu shod, ale také jsem se při používání aplikace skvěle bavila. Nabízí vše, co byste mohli potřebovat. Přečtěte si o aplikaci Jdate více.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Jdate Česko

Propracovaný design

Jdate má jednoduché a elegantní uživatelské rozhraní, které jsem rád používal. Všechny zápasy byly přehledné a dokázal jsem najít vše, co jsem hledal. Profily poskytují dostatek informací a aplikace působí uvolněným dojmem. Budete se tedy cítit uvolněně a nezažijete obvyklý stres, který přichází s online seznamovacími aplikacemi, jako je Bumble nebo Tinder.

Registrace nového uživatele Jdate je jednoduchá. Účet si můžete vytvořit buď ručně, nebo se zaregistrovat pomocí Facebooku. I když si vytvoříte účet pomocí Facebooku, na Facebooku nebude nic zveřejněno. Měli byste se však rozhodnout pro možnost e-mailu. Budete muset zadat své jméno, místo pobytu, datum narození a gender.

Po zadání základních údajů následuje dalších sedm kroků. Pro vytvoření účtu musí uživatelé sdílet své fotografie. Pokud by se zjistilo, že jste použili falešný obrázek, váš účet by byl zrušen. Můžete také nahrát více obrázků, abyste přilákali více shod.

Shody na Jdate

Nejlepší na Jdate je, že vyžaduje, abyste se podělili o co nejvíce informací o své osobnosti a minulosti. Zájemci jsou prezentováni na polaroidových fotografiích spolu se svým jménem, místem pobytu, věkem, úrovní židovské víry, školou, výškou a procentem shody. Své možnosti můžete dokonce třídit podle nových uživatelů, online uživatelů, vzdálenosti a procenta shody, abyste měli jistotu, že najdete někoho, kdo se k vám nejvíce hodí.

Na Jdate je vše velmi jasné. Na webu je mnoho úžasných židovských singlů. Musíte si však uvědomit, že pro začátek zde není tolik židovských lidí, a proto nemůžete očekávat stejné množství jako na kterékoli velké online seznamce, která je určena všem. Zjistila jsem, že každý profil je vyplněný, má obrázek a je aktivní.

Neaktivní nebo nepoužívané profily jsou odstraněny. Líbilo se mi také, že existuje mnoho možností, které můžete použít k nalezení někoho, s kým byste mohli randit, jako jsou konzervativní, chasidští, kulturně židovští, ortodoxní a moderní ortodoxní, stejně jako ti, kteří jsou ochotni konvertovat. Kromě toho musíte také uvést, jak často navštěvujete synagogu a zda jíte košer.

Zkušební verze zdarma a prémiový plán

Ačkoli můžete využít bezplatnou zkušební verzi aplikace Jdate, pro její používání si musíte předplatit prémiový plán. Pořízení plánu, který trvá déle, bývá mnohem levnější. Je však na vás, abyste se rozhodli, jak dlouho chcete aplikaci používat. Přechod na prémiovou variantu poskytuje mnoho vymožeností, například možnost přístupu k fotografiím uživatelů, posílání zpráv placeným členům, čtení potvrzení, anonymní prohlížení, zobrazení toho, kdo navštěvuje váš profil, a vyhledávání uživatelů, kterým se líbíte.

Jdate Recenze

Stížnosti na Jdate

Jedinou výtkou vůči Jdate je, že je určen pro židovské singles nebo zájemce o seznamování s židovským singles. Je to přední seznamovací web pro židovské nezadané. Stránky používají miliony lidí a mnozí z nich mají úspěch. Jelikož se seznamka snadno používá, můžete si být jisti, že vám pomůže najít židovského svobodného partnera během chvilky.