LOVOO


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Lovoo Logo
 • ❤️ Funkce přejetí
 • ❤️ Přihlášení zdarma
 • ❤️ Spousta členů

Flirtování, povídání a seznamování se s lidmi

S tolika možnostmi, z nichž si můžete vybírat, je online seznamování mnohem těžší, než se zdá. Pokud jste pravidelnými uživateli online seznamek a aplikací, jistě znáte ten boj. Jednou ze seznamek, se kterou jsem se nedávno seznámila, je Lovoo. Přátelé mi řekli, abych ji vyzkoušela, a já se s vámi chci podělit o své zkušenosti.

Lovoo byla založena v roce 2011 v Německu a je neuvěřitelnou seznamovací platformou pro seznamování a navazování přátelství. Ačkoli má i desktopovou stránku, mobilní verze je mnohem populárnější. Lovoo je o riskování. Věří, že láska se může odehrávat kdekoli. Její jedinečnost spočívá v tom, že se zaměřuje na videokonverzace. Uživatelé mohou hostovat videa a sledovat ostatní.

Většina uživatelů Lovoo jsou Evropané nebo Američané. Je však hojně využíván po celém světě, a to jak mládeží, tak dospělými. Kromě toho, že se jedná o seznamku, slouží také k hledání přátel ve vašem okolí. Zjistila jsem, že je poměrně jednoduchá. Od uživatelů jednoduše vyžaduje, aby si na domovské stránce prohlíželi profily a chatovali s těmi, které je zaujmou.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
LOVOO Česko

Použitelnost

Jednou z oblastí, kde Lovoo skutečně září, je použitelnost. Je velmi přehledná a snadno se používá. To znamená, že hned vidíte, co je co. Uživatelské rozhraní bylo zdokonaleno tak, aby zajistilo rychlé procházení. Profilové obrázky mi přišly přehledné a měly ideální velikost. Mohla jsem si tak udělat představu o tom, jak který uživatel vypadá. Lovoo odvádí fantastickou práci v tom, aby vše bylo nekomplikované. Není zde nic zbytečného.

Když se zaregistrujete, vytvoření profilu vám nezabere mnoho času. Stačí zadat základní údaje, jako je datum narození a město. Po vytvoření profilu můžete vyplnit další údaje a nahrát obrázek. Kladené otázky bývají základní, například zda máte děti, jaké je vaše povolání a zda jste kuřák. Máte také možnost vytvořit si účet pomocí Facebooku. Chcete-li komunikovat s ostatními uživateli, musíte nahrát svou fotografii.

LOVOO Live a Radar

Kvalita profilů je obecně poměrně dobrá. Díky ní si lze snadno udělat představu o osobnosti každého uživatele. Můžete si také prohlédnout jejich fotografie a přečíst si o nich podrobnosti. Všimla jsem si, že většina uživatelů uvedla pouze základní údaje. Proto mi nezbylo než se jich zeptat, jaký typ informací mohu sdílet. Aplikace nabízela další dvě funkce, mezi které patří Lovoo Live a Radar.

Díky službě Lovoo Live můžete zveřejňovat videa, která uživatelé vidí, a také vidět jejich videa. Čím více zhlédnutí vaše videa získají, tím více diamantů, které můžete vyměnit za kredity. Na druhou stranu funkce Radar zobrazuje uživatele, kteří jsou v blízkosti. Když jsem aplikaci začal používat, zjistila jsem, že je velmi interaktivní. Uživatele můžete buď vyhledávat podle svých preferencí, nebo je posouvat pryč.

Stát se členem

Chcete-li využívat všechny funkce služby Lovoo, musíte se zaregistrovat.

Čím delší je vaše předplatné, tím méně budete muset zaplatit. Když se rozhodnete pro členství, získáte možnost procházet aplikaci, aniž byste se museli setkat s reklamami, používat neomezené množství ledasčeho, kontrolovat, kdo si prohlíží váš profil, procházet anonymně a rušit přejetí.

LOVOO Recenze

Časté stížnosti na společnost LOVOO

Mezi časté stížnosti uživatelů na Lovoo patří to, že nemá mnoho funkcí a každý den nabízí pouze jeden ledoborec, což nemusí stačit. Celkově je Lovoo dobrou seznamovací aplikací, kterou můžete použít k navázání kontaktu a nalezení někoho na rande. Kromě toho se domnívám, že její funkce jsou dostatečné pro skvělý zážitek z online seznamování. Aplikace nabízí spíše kvalitu než kvantitu, což se mi líbí. Pokud chcete něco jiného, existuje mnoho dalších seznamek, které můžete také vyzkoušet. Lovoo však nezklame.