Singles50


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti

Zde najdete toho správného

Není vždy snadné najít člověka, který vás baví a se kterým chcete trávit hodně času. Pokud jste dosáhli zralejšího věku, chcete někoho, kdo sdílí vaše zájmy. Na Singles50 se vy, kteří hledáte novou osobu do svého života, můžete orientovat a najít právě takovou. Tato stránka byla založena v roce 2017 a provozuje ji společnost be2 S.à.r.l. z Lucemburska.

Na rozdíl od mnoha jiných seznamek nabízí tato stránka možnost videohovorů. To nemusí vyhovovat každému a pro mnohé to může být děsivé. Může to však být dobrý způsob, jak zjistit, zda máte o schůzku s danou osobou zájem. Služba je k dispozici jako mobilní aplikace a všechny profily jsou soukromé.

Tato stránka je nejvhodnější pro vás, kteří jste starší 50 let a jste svobodní. Můžete být i mladší, ale máte zájem najít někoho po padesátce. Je také vhodná pro vás, kteří se chcete mít možnost seznámit s někým prostřednictvím videohovoru, než se rozhodnete pro fyzické rande. Připojit se můžete zdarma a vytvořit si profil. Poslání první zprávy je zdarma, ale poté si musíte vybrat typ členství, pokud chcete pokračovat.

Snadná a bezproblémová registrace

Mnozí z návštěvníků těchto stránek jsou starší 50 let a ne všichni mají stejné zkušenosti s používáním webu. Tato seznamka to vzala na vědomí a nabízí snadnou a bezproblémovou registraci. Zde si můžete jednoduše vytvořit profil, vybrat pohlaví, e-mailovou adresu a to, zda hledáte muže nebo ženu. Až to uděláte, budete mít registraci hotovou a můžete se začít seznamovat.

Tato seznamka nabízí dobře fungující seznamovací aplikaci pro iPhone i Android. Pokud raději používáte počítač, mají dobré webové stránky, které jsou ideální, když se potřebujete zaregistrovat a vytvořit si profil. Aplikace je však velmi flexibilní, když chcete snadno a jednoduše udržovat kontakt s ostatními svobodnými lidmi.

Singles50 Česko

Dobrý test osobnosti

Abyste mohli najít ideální protějšek, musíte po registraci absolvovat osobnostní test. To znamená, že odpovíte na několik otázek o tom, co je pro vás ve vztahu důležité. Můžete také uvést, jaký typ člověka chcete najít, a pokud tomuto testu věnujete nějaký čas, bude shoda ještě lepší.

Při vytváření profilu budete muset odpovědět na obecnější otázky. Mohou se týkat délky a barvy vašich vlasů a toho, co vás zajímá. Až budete hotovi, tato seznamka vyhledá nezadané, kteří odpovídají vašim přáním a vaší osobnosti. To znamená, že vytřídíte lidi, kteří vám nevyhovují, a ušetříte si tak spoustu času.

Náklady

Jakmile se rozhodnete stát se členem Singles50, můžete využít několik různých nabídek. Stránky si můžete vyzkoušet zdarma a také můžete zdarma poslat svou první zprávu. Pokud se chcete stát členem, můžete si vybrat, na jak dlouho se chcete zaregistrovat. Čím déle chcete být členem, tím levnější to bude. Velmi výhodné je stát se členem na celý rok.

Singles50 Recenze

Běžné stížnosti na Singles50

Někteří uvádějí, že je velmi obtížné se spojit se zákaznickým servisem, pokud chcete svůj případ prodiskutovat. Jiní však uvádějí, že jim zákaznický servis velmi pomohl a že se jim také dostalo příjemné odpovědi. Objevují se také stížnosti, že lidem byly z účtů strženy velké částky peněz. Stržené částky jsou však za celé předplatné období, a proto je pociťují jako vyšší, než kdyby byly strhávány měsíčně.

Někteří lidé mají pocit, že nemohli využít práva na odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů, která je standardní pro mnoho nákupů na internetu. Společnost pak podle některých zákazníků tvrdila, že službu již využili, a proto bylo toto právo vyčerpáno. Pravdou je, že právo na odstoupení od smlouvy se neuplatňuje, pokud jste výrobek použili, takže společnost má plné právo odmítnout vrácení peněz.