Jak Získat Přítelkyni


Chápu, že vztahy jsou základní součástí vašeho života. Romantické vztahy může být pro některé lidi obtížné najít, udržet a rozvíjet, zatímco pro jiné je to snadné. Možná je pro vás získání romantického partnera náročné a ošemetné, protože ne každý oceňuje stejné věci. Ženy však mají obecně stabilnější reakce na určité činnosti, které lze vypozorovat a pochopit, že s nimi lze navázat vztah. Toto je návod, jak můžete získat přítelkyni navázáním romantického vztahu s holkou, která vás zajímá.

Socializace

Musíte se socializovat. Pokud to neuděláte, s nikým se neseznámíte. Proto nebudete moci procházet své možnosti a nikoho si vybrat. Pokud jste introvert nebo máte problémy se sociální úzkostí, můžete si stáhnout seznamovací aplikaci. Jsou velmi užitečné a velmi účinné při seznamování stejných typů lidí. Mějte na paměti, že ne všechny aplikace jsou legální, takže si pro dobrou zkušenost vyberte jen ty, které jsou. Pokud ale můžete, měli byste se seznamovat postaru, a ne online. Choďte na večírky, navštěvujte akce, některé z nich dokonce organizujte. Seznamujte se s lidmi, zdravte je a přátelte se s nimi. Čím větší bude vaše sociální skupina, tím větší počet žen budete mít jako možnosti pro seznamování. Socializace, ať už online nebo offline, je prvním a nejdůležitějším klíčem k získání přítelkyně.

Socializace

Navázání pouta

Poté, co jste se úspěšně seznámili se skupinou žen prostřednictvím svých společenských aktivit, je čas vybrat si jednu z nich za svou romantickou partnerku. Ženy jsou velmi různorodé a často trochu komplikované, takže tato část je velmi důležitá pro budoucnost každého vztahu, do kterého se dostanete. Nebuďte při výběru dívky ukvapení a nerozhodní. Během skupinových výletů, aktivit nebo akcí si na všechny udělejte čas. Dejte si záležet na tom, abyste je poznali alespoň na povrchní úrovni. Také si dejte záležet na tom, aby si vás nejen všimly, ale také vás poznaly. Dbejte však na to, abyste nebyli vlezlí nebo nepříjemní. Nikomu nezasahujte do prostoru a nebuďte panovační. Ani jedno, ani druhé může způsobit, že nebudete vypadat přitažlivě.

Navázání pouta

Zájmy a názory

Jakmile si s úctou získáte důvěru a přátelství žen, které vás zajímají, vymyslete způsob, jak si některou z nich vybrat jako potenciální přítelkyni. Při tomto procesu zkoumejte jejich osobní vlastnosti, zájmy, nezájmy, názory atd. a buďte velmi vybíraví. Výběr nesprávné osoby může mít za následek špatné zkušenosti pro vás oba. Buďte tedy při tomto výběru opatrní, protože se jedná o další zásadní rozhodnutí, které rozhodne o životnosti a zdraví vašeho vztahu.

Ujistěte se, že vaše priority jsou správné. Snažte se méně zaměřovat na fyzické a finanční atributy, protože ty jsou nakonec proměnlivé. Snažte se více zaměřit na duševní a emocionální atributy, protože je méně pravděpodobné, že se změní, a je pravděpodobnější, že budou trvalé po většinu času, který s ní strávíte. Důležité je však vše, co považujete za důležité. Nevyškrtávejte tedy věci, které vám vadí, na radu někoho jiného.

Zájmy a názory

Projevování aktivního zájmu

Když jste si vybrali tu nejlepší osobu, projevte o ni aktivní zájem. A pouze o ni. Ženy jsou vnímavé, takže pokud budete současně projevovat aktivní zájem o více z nich, je velká šance, že to všechny nakonec zjistí a odkopnou vás. V důsledku toho je nejlepší investovat všechny své síly do jedné z nich. Nezapomeňte, že je to stále kamarádka, nebo v nejlepším případě blízká kamarádka, takže se podle toho chovejte. Zpočátku ji zvěte na skupinové akce a postupně přejděte k tomu, abyste s ní trávili více času o samotě. Pokud jí od začátku vyhovuje čas strávený s vámi jeden na jednoho, nečekejte. Zajděte si na kávu, podívejte se na film, zúčastněte se společně sportovních nebo jiných aktivit.

Kromě toho projevujte aktivní zájem nejen o čas strávený s ní, ale také o ni jako o člověka. Opět, aniž byste byli příliš panovační, sebevědomí nebo k ní projevovali neúctu, jí pokládejte spoustu otázek o jejím životě, zájmech, koníčcích, plánech atd. Trávit s ní více času je nejbezpečnější sázka. Pokud toho však z nějakého důvodu nejste schopni, častý kontakt s ní prostřednictvím textových zpráv a telefonátů je dalším způsobem, jak posílit vaše pouto. Neustále o ni projevujte aktivní zájem a zároveň respektujte její hranice.

Projevování aktivního zájmu

Využití šance

Poté, co jste úspěšně dokončili všechny výše uvedené kroky, je čas využít šanci a položit jí otázku. Ujistěte se, že se při tom bude cítit stejně příjemně jako vy s ní. Vezměte ji někam na zvláštní místo, třeba na vaše první místo pro posezení mezi čtyřma očima nebo do její oblíbené kavárny. Snažte se otázku lehce začlenit do rozhovoru, místo abyste ji s ní překvapili. Buďte jemní a laskaví. Než jí položíte otázku, zkuste rozvést, jak nebo proč se vám líbí. Než se jí zeptáte, ujistěte se, že má alespoň na pár minut náznaky toho, že se vám líbí. Buďte co nejpřímější, protože to vyjadřuje důvěru ve vaše city a rozhodnutí.

Využití šance

Její reakce, vaše akce

Pokud odpoví ano, uspořádejte malou oslavu, abyste jí ukázali, jak moc to pro vás znamená. Pokud je její odpověď ne, buďte k ní uctiví a chápaví, odstěhujte se nebo zůstaňte jen přáteli, pokud vám to oběma vyhovuje.