Taimi


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Taimi Logo
 • ❤️ LGBTQ+ seznamka
 • ❤️ Skvělá aplikace
 • ❤️ Velmi inkluzivní

Online seznamování jako LGBTQ jedinec

Seznamování jako LGBTQ jedinec není snadné. Proto je důležité používat seznamovací aplikace, které jsou skutečně inkluzivní a zaměřené na různorodou komunitu. Jednou z mála aplikací, které mohou gayové, bisexuálové a transgendery používat, je Taimi. Rychle se stala skvělou volbou.

Nejlepší na Taimi je, že se stará o každého člena komunity různými způsoby. Dokonce i transgender singles, kteří mohou mít málo možností seznamování, ji považují za užitečnou. Důležité je pochopit humbuk, který se za Taimi skrývá. Ačkoli se seznamování homosexuálů a homosexuální manželství možná staly přijatelnějšími, ne každá seznamovací aplikace je určena pro LGBTQ komunitu. Proto je důležité používat aplikaci, která byla navržena pro komunitu komunitou.

Abych zjistila, co všechno nabízí, rozhodla jsem se vytvořit si účet na Taimi a chci se s vámi podělit o své zkušenosti.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Taimi Česko

Více než jen seznamovací aplikace

Použitelnost je něco, co beru velmi vážně, když se rozhoduji, kterou aplikaci používat. Taimi odvedla skvělou práci, protože nabízí snadno použitelnou aplikaci. Její používání je tak zábavné, že si možná ani nevšimnete, jak hodiny ubíhají. Taimi je víc než jen seznamovací aplikace, je to platforma sociálních médií, která poskytuje bezpečný prostor LGBTQ komunitě. Když jsem ji používala, měla jsem spoustu smysluplných kontaktů.

V některých oblastech musí Taimi zapracovat. Zjistila jsem, že je to dokonalá kombinace seznamovací aplikace a sociálních médií. Je skutečně inkluzivní a můžete používat i bezplatnou verzi, aniž byste se museli obávat minimálních funkcí.

Taimi je vybaven mnoha funkcemi, takže jej můžete používat ke všemu. Mezi funkce, které jsem si oblíbil, patří Příběhy, Zrušení přejetí prstem, Živé vysílání a Přizpůsobená neviditelnost. Díky příběhům můžete zveřejňovat příběhy a spojovat se s komunitou. Umožněte ostatním dozvědět se více o tom, jaký jste člověk, tím, že v aplikaci zveřejníte příběhy. Můžete také sledovat ostatní uživatele. Další funkcí, která se mi osvědčila, je funkce Swipe Undo. Je snadné přejet prstem příliš rychle a omylem přejet doleva někoho, kdo se vám líbí. Abyste se takové chybě vyhnuli, máte možnost použít funkci Swipe Undo. Na druhou stranu můžete použít přizpůsobitelnou neviditelnost a procházet inkognito a užívat si anonymní prohlížení.

Úžasné singly ve vašem okolí

Pokud jsem si při používání Taimi všimla jedné věci, pak je to skutečnost, že singly jsou úžasné. S většinou uživatelů je zajímavé si povídat a jsou atraktivní. Díky zavedenému algoritmu Taimi zobrazuje singles ve vašem okolí. Protože má velkou uživatelskou základnu, nebudete mít problém někoho najít. Každý uživatel navíc dostane ke sdílení své fotografie a uvede všechny své informace, což zajistí, že získáte představu o jeho osobnosti a zjistíte, zda se k vám hodí, nebo ne.

Když jsem používala Taimi, zjistila jsem, že přehledné obrázky a výzvy k otázkám jsou užitečné při rozhodování o tom, kdo mě zajímá. Jakmile se s někým shodnete, můžete mu poslat zprávu a komunikovat s ním, abyste zjistili, zda si padnete do oka, nebo ne.

Taimi Recenze

Stížnosti na Taimi

Existuje několik stížností, které uživatelé Taimi sdílejí online, jako je složitost platebních úrovní, nefunkčnost zákaznické podpory a občasné závady. Pokud jste si nepředplatili její roční plán, zaplatíte nakonec mnohem více. Vždy však můžete zůstat u bezplatného plánu. Taimi je určena pro LGBTQ singles, kteří hledají něco vážného nebo jen známost. Kromě toho budete rádi využívat jeho inkluzivní možnosti sociálních sítí. Celkově je moderní a elegantní. Existují i další seznamky, které můžete vyzkoušet, pokud hledáte větší rozmanitost.