Černé Seznamky


Jste svobodný člověk, který hledá nejlepší bezplatné černé seznamky na internetu? Už se nemusíte obávat. Máme pro vás odpověď.

Na internetu existuje několik seznamek, které můžete navštívit a najít si na nich partnera. V tomto článku vás seznámíme s některými z nejlepších černošských seznamek.

⭐ Nejlepší černé seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Match

Match Česko

Match.com je populární seznamka založená v roce 1995. Jedná se o obecnou seznamku, která umožňuje vstup lidem jakékoli rasy. Na této stránce však žije významná černošská populace, neboť se na ní stýkají miliony černochů.

Členové webu mohou pomocí pokročilého vyhledávání filtrovat různé profily podle místa, věku, náboženství, etnického původu a dalších znaků. Na webu jsou miliony singlů, kteří čekají na partnera. Proto můžete rychle najít partnera, jakmile kliknete na tlačítko vyhledávání.

Od svého založení se web rozrostl v jednu z největších seznamek na internetu. Jedná se o jednu z prvních stránek, která byla spuštěna. V průběhu let si vybudovala rozmanitou a ohromující rozsáhlou členskou základnu.

BlackPeopleMeet

BlackPeopleMeet Česko

Společnost BlackPeopleMeet byla založena v roce 2002. V současné době slouží tato stránka největší populaci afroamerických singlů. To je důvod, proč stránky patří mezi naše nejlepší seznamky pro černochy. Dokážou vás spojit s vaším vytouženým partnerem během několika minut chatu. Ať už hledáte dlouhodobou lásku nebo místní rande, BlackPeopleMeet vaše potřeby kompetentně uspokojí.

Připojení k webu a vyhledávání kompatibilních zařízení ve vašem okolí je zdarma. Stránky umožňují uživatelům vyhledávat podle věku nebo místa. Můžete také vyhledávat podle dalších zájmů a zúžit tak seznamovací pole na svobodné ženy nebo muže, kteří splňují pouze vaše standardy.

BlackCupid

BlackCupid Česko

BlackCupid byl založen v roce 2000. Původně byl založen jako součást sítě Cupid Media Network. Stránky nabízejí prémiové online seznamovací služby, jejichž cílem je sdružovat svobodné černochy. Můžete si stáhnout aplikaci nebo se zdarma zaregistrovat online.

Stránky navštěvují tisíce lidí, kteří hledají partnera. Proto můžete mít jistotu, že najdete někoho, kdo bude splňovat vaše požadavky. Tisíce černošských nezadaných našly své milence na BlackCupid. Má uživatelsky přívětivé vyhledávací funkce, které aktivním uživatelům poskytují snadný způsob, jak se spojit s černošskými ženami a muži v Jižní Americe, na Středním východě, v Asii a Tichomoří, Severní Americe a Evropě.

Elite Singles

EliteSingles Česko

Elite Singles nabízí svým členům luxusní seznamku, která je obvykle určena vážným milencům s dlouhodobými zájmy. Pokud jste hledali černošskou seznamku s angažovanou a vzdělanou členskou základnou, pak je Elite Singles jedním z nejlepších míst.

V této lokalitě je 90 % dospělých ve věku 30 let a více. Kromě toho má 80 % jejích členů vysokoškolské vzdělání. Používají inteligentní nástroje pro párování jednotlivců na základě jejich datových preferencí a společných rysů. Algoritmus zohlední typ osoby, kterou hledáte. Proto vám může do schránky doručit vytoužené černošské singles.

eHarmony

eHarmony Česko

Seznamka eHarmony byla založena v roce 2000 a od té doby pomáhá lidem různého původu, věku, původu, náboženství a etnických skupin změnit jejich chodící život. Důvěřují mu miliony lidí, kteří se seznamují online, a umožňuje jednotlivcům, kteří se chtějí zavázat, najít na internetu spřízněné duše.

Webové stránky jsou oblíbené mezi lidmi ve věku 25 až 44 let. Ačkoli stránka není určena výhradně pro černošskou populaci, rasa tvoří větší část jejího seznamovacího fondu.

Registrace na eHarmony je snadná a rychlá. Nejprve budete muset vyplnit rychlý kvíz, abyste webu poskytli představu o tom, o jaký typ lidí máte zájem. Budou se vás ptát na vaše zájmy, osobnost a na to, co chcete od partnera.

Po dokončení kvízové části si můžete vytvořit svůj profil a začít prohlížet profily různých uživatelů. Stránky můžete používat zdarma, což je výhoda. Pokud však chcete získat přístup k pokročilým funkcím, vyberte si členský plán a zaplaťte si první měsíc nebo týden předplatného.

Christian Cafe

ChristianCafe Česko

Jste křesťan a hledáte dobrou seznamku pro černochy? Christian Cafe je tou nejlepší volbou. Stránky vám umožní najít partnery s hodnotami, které jsou podobné těm vašim. Je k dispozici jednotlivcům, kteří by chtěli vstoupit do vztahu, který je zaměřen na křesťanství.

Můžete si vytvořit účet a používat ho deset dní bez jakýchkoli poplatků. Začněte tím, že na domovské stránce webu kliknete na “Zaregistrovat se k bezplatné zkušební verzi” a vytvoříte si účet. Během bezplatné zkušební verze budete mít prostřednictvím webu přístup ke všem dostupným funkcím.

Jakmile budete mít účet, můžete začít procházet profily různých křesťanských singlů ve vaší lokalitě. Na základě odpovědí na vaše osobnostní otázky a vašich preferencí vám zobrazí návrhy zápasů. Kromě toho si můžete sami najít své vytoužené partnery procházením seznamu seznamovacích profilů.

Chcete-li pokračovat v komunikaci se svými protějšky, musíte si po vypršení zkušební verze bezplatného členství svůj účet upgradovat na placené členství. Předplatné bude záviset na celkové výši vašich plateb a bude se pohybovat v rozmezí přibližně od 8 do 35 dolarů měsíčně.

SilverSingles

SilverSingles Česko

SilverSingles je jednou z nejlepších možností pro ty, kteří hledají seznamku pro dospělé nad 50 let. Ačkoli se k webu mohou připojit lidé jakékoli rasy, oblíbený je pro černošské seniory. Pokud se plánujete připojit, podstoupíte test osobnosti, který jim poskytne informace o vašich zájmech i o typu lidí, se kterými chcete chodit. Jakmile si vytvoříte účet, zjistíte, že se na stránkách snáze orientuje.