Asijské Seznamky


Popularita online seznamování dosahuje s každým dalším rokem nových výšin. Doby, kdy jste si hledali partnera tradiční cestou, jsou pryč. Nyní si můžete vybrat, s kým chcete chodit. Neexistují však žádná omezení týkající se etnické příslušnosti, pohlaví, rasy nebo sexuální orientace.

Pokud jste asijského původu nebo prostě jen preferujete asijské partnery, na internetu je k dispozici nespočet seznamek. Přesto to má i svou negativní stránku. S rozvojem tolika asijských stránek se objevili také podvodníci a špatné webové stránky. Proto je velmi důležité provést před registrací na seznamovací webové stránky řádný průzkum.

Uvedla jsem některé z nejdůležitějších faktorů, které je třeba zkontrolovat před registrací na nové seznamce.

⭐ Nejlepší asijské seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Popularita seznamky

Existuje ještě jeden důvod, proč byste si měli vybrat populární seznamku. V první řadě je třeba se zaměřit na počet uživatelů a popularitu seznamky. Hledejte stránky, které mají hodně uživatelů.

Pokud je uživatelů méně, obvykle to znamená, že seznamka není na výši. Větší počet uživatelů znamená, že máte na výběr z více možností.

Typ možností seznamování

Než se ponoříte do světa online seznamování, musíte se rozhodnout, co chcete. Různé asijské seznamky jsou proslulé různými typy vztahů. Patří sem nezávazné seznamování, seznamování pro dospělé, zasílání kamarádů, seznamování, sexting, vážné a dlouhodobé vztahy a tak dále. Jakmile si tedy ujasníte svůj cíl, můžete si podle toho vybrat stránku.

Cena seznamky

Ceny jsou v seznamkách velmi důležitou kategorií. Před registrací je třeba zkontrolovat členství a další náklady. Většina asijských seznamek je zdarma. Pokud se však připojíte k jejich prémiovému členství, můžete získat přístup k dalším vylepšeným funkcím a službám. Nicméně pokud si nemůžete dovolit prémiový plán členství, ale přesto si přejete tyto funkce získat, pokuste se najít stránky, které nabízejí dobré slevy a kupónové kódy.

Tipy pro asijské seznamky

Nevytvářejte stereotypy

Většina mužů se domnívá, že asijské ženy jsou přirozeně plaché a submisivní, což je velmi mylná představa. Nesnažte se o nikom vytvářet stereotypy, aniž byste ho předem poznali. Konverzujte s nimi a seznamte se s nimi stejně jako s jakýmkoli jiným milostným zájmem bez ohledu na jejich etnickou příslušnost.

Nemusíte se chlubit svými kulturními znalostmi

Možná toho víte hodně o asijské kultuře. Pokud si však myslíte, že když jim tyto znalosti vmete do tváře, sklidíte potlesk, jste na velkém omylu. Existuje mnoho případů, kdy muži strávili celé rande povídáním o své kultuře. To vaše rande určitě naštve hlavně proto, že není normální, aby se kvůli své etnické příslušnosti cítilo odstrčené a odlišné. Proto by vám pomohlo, kdybyste se takovým rozhovorům vyhnuli. Místo toho s nimi mluvte o vašich společných zájmech a vášních, jak to obvykle děláte.

Buďte upřímní a zábavní

Nesnažte se mít falešnou online osobnost, abyste na někoho zapůsobili. To je důležité zejména v případě, že hledáte dlouhodobé závazky. Buďte prostě svým pravým já a snažte se vést zábavné a odlehčené konverzace, abyste prolomili ledy. Kromě toho se podělte o své údaje a zázemí, ale ne příliš. Musíte znát hranici.

Snažte se vyhnout pochvalám očí

Musíte si uvědomit, že většina Asiatů má malé jednolité oči. To vůči nim v minulosti vyvolalo mnoho zbytečné nenávisti, šikany a rasových předsudků. Navíc mnoho Asiatek samo vypovědělo, že nemají rády, když jim cizinci chválí oči. Jednoduše řečeno, oči jsou v šedé zóně, a pokud nejste Asiatka, měla byste se tomuto tématu vyhnout. Místo toho můžete doplňovat jiné věci, jako jsou jejich vlasy, rty, osobnost atd.

Neupozorňujte na jejich přízvuk

Nedělejte překvapené a nechvalte přízvuk svého partnera nebo když mluví anglicky. Obvykle je to hanlivé a nebylo by to bráno v úvahu, i kdyby vaše úmysly byly správné. Jedná se také o kategorii, která byla použita proti Asiatům k jejich šikaně. Jedná se tedy o citlivou záležitost a neměla by se brát na lehkou váhu.

Jaká je nejlepší asijská seznamka?

V záplavě asijských seznamek a aplikací se můžete ztratit. Po rozsáhlém výzkumu však můžeme konstatovat, že Tinder je v současnosti jednou z nejlepších online seznamek. Na celém světě má více než 57 milionů uživatelů. Z nich se přibližně 95 % lidí ujistí, že se se svým partnerem setká tváří v tvář během pouhého týdne. Pokud je vám od osmnácti do třiceti let a hledáte něco nezávazného, Tinder je pro vás to pravé. Kromě toho zde mnoho lidí našlo i své spřízněné duše.

Tinder Česko

Kromě toho existuje aplikace pro Tinder. Můžete si ji stáhnout do systému Android nebo iPhone a zaregistrovat se pomocí účtu na Facebooku nebo telefonního čísla. Poté je třeba přidat profilovou fotografii a osobní údaje. Kromě toho můžete nastavit preferovaný věkový limit a lokalitu. Poté můžete začít swipovat.

Tinder můžete používat zdarma. Bezplatná verze zahrnuje všechny základní funkce, jako je swipování a psaní textových zpráv. Prostřednictvím prémiových verzí však můžete odemknout nové a zajímavé funkce.

Tinder Plus

Na této úrovni získáte neomezené přejetí, možnost změnit polohu pomocí Passportu, extra boost, více Super likes a Rewindů za měsíc. Můžete také omezit, jaké informace o vás lidé vidí, například váš věk a vzdálenost, a prozkoumávat aplikaci bez přerušování reklamami.

Tinder Gold

Tinder Gold vám umožní využívat všechny funkce Tinderu Plus a mnoho dalších. Můžete například vidět profily všech, kteří si vás oblíbili, bez ohledu na to, zda jste na nich přejeli prstem doprava nebo doleva. Získáte také kurátorský výběr nejlepších profilů pro vás. Ten se denně mění. Nezapomeňte ho tedy sledovat.

Tinder Platinum

Na této úrovni jsou k dispozici všechny výhody Tinder Gold a Plus. Cena závisí na vašem věku a počtu měsíců. Když si někoho “oblíbíte”, máte přednost před nepředplatiteli. Nicméně pokud někoho “Super lajknete”, můžete mu poslat zprávu ještě předtím, než se stanete partnerem. Tato funkce je k dispozici pouze jako krok nahoru od ostatních dvou úrovní a nelze ji zakoupit samostatně.

Závěr

Svět, ve kterém žijete, se někdy zdá být velmi izolovaný a dusivý. Díky online seznamování je to však mnohem jednodušší. Počet asijských seznamek v průběhu času rychle roste. Nezáleží na tom, jestli žijete v Asii nebo mimo ni. Můžete se s nimi spojit prostřednictvím seznamek a aplikací. Doporučuji vám vyzkoušet námi doporučené stránky, abyste si užili zábavu a bezpečné seznamování.