Seznamky pro Seniory


Jako nezadaný senior, který se v online seznamování nevyzná, se vyplatí ocenit schopnosti a znalosti mladší generace. V ideálním případě je požádejte, aby vám pomohli vytvořit váš profil a provedli vás co nejlépe vybranou seznamkou.

Spojte se se svými dětmi, neteřemi a synovci a řekněte jim o své touze vyzkoušet online randění. Pravděpodobně se dočkáte vstřícné a nadšené reakce, která vás povzbudí a podpoří na další cestě.

Mnoho starších singles je nadšeno možnostmi online seznamování. Protože však nemají základní znalosti o online seznamování, často ho odkládají na později.

Jsou zahlceni matoucím žargonem a mají pocit, že je to příliš mnoho informací. Pokud se s tím ztotožňujete, můžete si být jisti, že moderní seznamky jsou navrženy tak, aby byly přístupné každé věkové skupině.

Pak byste se mohli podívat na naše top recenze seznamek, abyste získali představu o tom, jak se můžete na těchto stránkách orientovat. Brzy sami uvidíte, že je to všechno velmi jednoduché. Nepotřebujete žádné zvláštní technické znalosti, abyste si mohli užívat seznamování seniorů.

⭐ Nejlepší senior seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Vstup na seznamku

Pokud jste senior a hledáte seznamky pro začátek svého života, pak jste na správném místě. Od velkých stránek určených pro všechny, které obsahují obrovské databáze seniorských singles, až po menší, “výklenkové” stránky zaměřené výhradně na seniorské singles. Pokryli jsme všechno.

Nejlepší recenze seznamky pro starší lidi si uvědomují, že hodnoty jsou pro mnoho starších lidí velmi důležité. Umožňuje tedy účastníkům vyjádřit své přesvědčení a důležitost, kterou těmto hodnotám přikládají.

eHarmony

eHarmony Česko

eHarmony je online seznamka podporující dlouhodobé vztahy mezi muži a ženami, zejména s cílem uzavřít manželství. Na rozdíl od přístupů běžných seznamovacích služeb zužuje systém eHarmony Compatibility Matching System výběr z tisíců nezadaných zájemců, aby vás spojil s vybranou skupinou kompatibilních partnerů. Navíc zohledňuje vyhlídky na kvalitní vztah.

Nabízí vám možnost řídit počáteční interakci s těmito lidmi (možnost ” Řízená Komunikace”). Pravděpodobnost, že se potenciální celoživotní partner nachází v této malé skupině, je však poměrně vysoká, vzhledem k tomu, že jsou tak přísně prověřováni.

Systém eHarmony je vynikající v tom, že vám představí nezadané, kteří by pro vás mohli být ideálním partnerem. Jakmile na webu eHarmony najdete potenciálního partnera, kterého máte zájem kontaktovat, stránka vás provede procesem “řízené komunikace”.

Tento proces spočívá v tom, že si vy a váš potenciální pár vzájemně pošlete odpovědi na několik předem napsaných otázek. V tomto procesu si navzájem odhalíte své nejsilnější preference ohledně vlastností, které u svého partnera hledáte. Na závěr ještě dodejme, že existuje velká databáze seniorů pro nezadané. Začněte své hledání na eHarmony pro nezadané seniory tím, že se zúčastníte komplexního testu osobnostní a hodnotové kompatibility.

Match.com

Match Česko

Úspěch a popularita Match.com ve světě online seznamování jsou způsobeny jejími jednoduchými a snadnými nástroji pro seznamování a prokazatelnou účinností.

Pro nové online uživatele je služba Match.com zastrašující, přesto je její rozhraní profesionální a přátelské. Díky agresivní a rozsáhlé reklamě si vytvořil obrovskou skupinu nezadaných členů. Ústní doporučení těchto členů jsou vynikající. Match.com plní své sliby.

Systém vyhledávání na Match.com prostě funguje. Jedním z vysvětlení je, že ačkoli většina seznamovacích služeb vás vyzývá, abyste zveřejnili svou fotografii, Match.com chce, abyste se podělili o to nejlepší z vás.

Společnost Match.com se také snaží poskytovat svým uživatelům různé způsoby, jak se spojit a komunikovat s ostatními lidmi. Členové, kteří nemají dostatek času, mohou využít chytré algoritmy stránek k vytvoření omezeného, ale velmi relevantního souboru osob, z nichž si mohou vybírat.

Christian Mingle

Christian Mingle Česko

Registrace na Christian Mingle zabere jen několik minut. Jakmile se přihlásíte, můžete nejprve začít zdarma (s určitými omezeními funkcí) prozkoumávat starší nezadané.

Jakmile se zaregistrujete do služby Christian Mingle, okamžitě získáte přístup k jejich pokročilému vyhledávání a službě ideálního partnera. Můžete si vybrat, zda chcete definovat ideální protějšek na základě věku, lokality nebo fyzického vzhledu. Také můžete přidat vzdělání a další podobné preference životního stylu. Vyhledávat můžete také podle klíčových slov. Webové stránky vám budou každý týden posílat e-maily s návrhy “nejlepší shody”, když najdou někoho, kdo splňuje téměř všechna vaše kritéria.

Budete moci zúžit výběr jen na lidi s obrázky. Můžete dokonce vyhledávat pomocí funkce náhodného přehazování fotografií, která přehazuje náhodné profilové obrázky. Některé hotlisty vám také řeknou, kdo se díval na váš profil a kdo si prohlížel vaše fotografie.

Jedním z nejlepších způsobů, jak se na webu seznámit s lidmi, je fórum – je to skvělé místo, kde můžete navázat konverzaci s někým, kdo má podobné zájmy. Dává to možnost vyniknout vaší osobnosti.

Senior Match

SeniorMatch Česko

SeniorMatch, založená v roce 2001, je bezpochyby předchůdcem seznamovacích aplikací pro zralé singles starší 50 let. SeniorMatch nashromáždil velké množství svobodných seniorů, kteří se snaží najít své pravé milostné partnery. Stránka vás velmi přímočaře propojí s dalšími nezadanými.

Na portálu SeniorMatch je 60 % žen a 40 % mužů. Databáze registrovaných členů webu není tak rozsáhlá jako u populárních seznamek, jako je například Match.com. Tato stránka je však určena speciálně pro starší členy.

Kromě toho, jako seznamka pouze pro zralé singles, SeniorMatch nepřijímá členy mladší 30 let. Na rozdíl od mnoha jiných seznamek, které při registraci vyžadují spoustu otázek a formulářů, je jejich registrační proces pro seniory jednoduchý. V pouhých třech jednoduchých krocích se budete moci spojit s dalšími staršími singles, jako jste vy.

SilverSingles

SilverSingles Česko

Webová stránka SilverSingles má ve světě seznamování dobrou pověst jako součást rodiny Spark Networks. Vytvořila vynikající, přívětivou a bezpečnou komunitu pro seniory, kteří hledají přátelství a lásku.

Má spoustu funkcí pro matching osobnosti a další užitečné funkce. Nejlepší na tom je, že podle vašich preferencí vám jejich vylepšený automatický vyhledávač najde ten správný protějšek. Kromě toho dostanete e-mailové upozornění, kdykoli se o váš profil začne zajímat dokonalý partner.

Proces registrace na SilverSingles zahrnuje komplexní dotazník (test osobnosti) se 125 otázkami a 7 otevřenými otázkami ve stylu eseje.

Vyplnění osobnostního testu může trvat delší dobu, ale musíte si dát na čas a poctivě odpovídat na otázky. Nevyplňujte dotazník jen na základě toho, co si myslíte, že ostatní chtějí poslouchat. Odpovídejte na otázky na základě toho, co si o sobě myslíte, že je pravda.

Hledání rande online

V dnešní době je většina lidí obeznámena s pojmem seznamky. Podobně jako na Facebooku začínáte registrací. Na seznamkách je však každý člen seznámen s účelem a zájmy. Nalezení někoho se tak stává otázkou vzájemného zájmu a preferencí osobnosti.

Statisíce lidí, mladých i starých, právě teď sedí doma v náručí osoby, kterou milují a které si váží. Je to právo, které jako lidé máme – moci pečovat o druhého člověka.