Mingle2 Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Mingle2 Logo
  • ❤️ High match rate
  • ❤️ Great dating app
  • ❤️ Free dating
Autor

Mnoho členů

Jednoduchých a snadno použitelných seznamovacích aplikací není mnoho. I když můžete použít Tinder nebo Bumble, možná budete chtít vyzkoušet jiný typ online seznamky. Zde přichází na řadu Mingle2. Jedná se o bezplatnou seznamovací aplikaci, kterou můžete používat a rozhodnout se, zda se rozhodnete pro prémiovou variantu, nebo ne.

Mingle2, vytvořený v roce 2008, se považuje za jednu z nejlepších seznamek. Nabízí velké množství nezadaných, kteří touží s někým chodit. Pokud hledáte rychlý protějšek, měli byste zvážit její využití. Její členská základna se neustále rozrůstá. Můžete se tak spojit s nespočtem nezadaných a najít někoho, kdo se vám ve vašem okolí nejvíce líbí.

Promluvte si s členy o svých přáních a zájmech, abyste zjistili, zda jsou pro vás vhodní, nebo ne. Když jsem používala webové stránky, dostávala jsem spoustu zpráv. I když nepoužijete profilový obrázek, ale vyplníte své údaje, ostatní členové vás osloví, aby zkusili své štěstí.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
Mingle2 Česko

Shoda kompatibility

Mingle2 má uživatelské rozhraní, které se snadno používá. Neměla jsem žádné potíže s používáním webových stránek. Poskytuje několik jedinečných funkcí, které žádná jiná aplikace nenabízí. Můžete využít jejího porovnávání kompatibility. Vzhledem k tomu, že je aplikace Mingle2 vhodná pro mobilní zařízení, neměli byste mít s jejím používáním na svém smartphonu žádné potíže. Je určena pro lidi, kteří jsou neustále na cestách.

Ať už používáte aplikaci pro Android nebo iOS, jejich rozhraní je docela podobné. Při prvním použití aplikace narazíte na různé kategorie a můžete si vybrat tu, která vyhovuje vašim preferencím. Poté narazíte na nespočet singles ve vašem okolí. Můžete zúžit lokalitu nebo zadat křestní jméno do vyhledávacího řádku a najít někoho, s kým se můžete spojit a lépe ho poznat.

Chcete-li si vytvořit účet, musíte uvést všechny své informace včetně chytlavého titulku, který uživatele zaujme. Můžete také použít spoustu obrázků, abyste vynikli. Je na vás, abyste se rozhodli, které pohlaví vás přitahuje. 

Matchmakingový systém

Protože Mingle2 vyžaduje, abyste si vytvořili podrobný profil, pomáhá to ostatním uživatelům získat o vás představu. Ačkoli nemusíte připojit fotografii, umožňuje vám to přilákat více uživatelů, kteří se o vás budou zajímat. Pokud jde o hledání potenciálních protějšků, Mingle2 má systém matchmakingu, který udělá všechnu práci za vás. Zajišťuje, aby se zobrazovaly pouze kompatibilní účty. Můžete také vyhledávat uživatele na základě osobnosti, místa, životního stylu a zájmů. Tyto faktory vás spojí s dalšími uživateli, abyste mohli najít toho pravého.

Zkušební verze zdarma a náklady

Chcete-li začít používat Mingle2, můžete se připojit k bezplatné zkušební verzi, která trvá sedm dní. Díky ní se můžete rozhodnout, zda je to pro vás ta správná volba, nebo ne. Jakmile se k online seznamce připojíte, můžete začít posílat zprávy ostatním nezadaným a hledat někoho, kdo chce totéž co vy. Pokud se vám Mingle2 zalíbí, můžete přejít na prémiovou verzi. V opačném případě by se váš účet po skončení bezplatné zkušební doby zrušil.

Mingle2 Recenze

Běžné stížnosti na službu Mingle2

Uživatelé si na Mingle 2 stěžují poměrně často. Uživatelům se nelíbí, že si po skončení bezplatného zkušebního plánu musí předplatit prémiový plán. V opačném případě musí začít znovu. Co se týče porovnávání kompatibility, bývá příliš efektivní, což znamená, že můžete chatovat jen s jednou osobou a s dalšími se neseznámit.

Celkově lze říci, že Mingle2 je online seznamovací aplikace, která stále nabízí skvělou platformu pro seznámení s dalšími nezadanými. Jakmile si ji osvojíte, je snadné ji používat a orientovat se v ní. Kromě toho poskytuje mnoho funkcí, které vám umožní najít toho pravého. Pokud vám aplikace Mingle2 nevyhovuje, vždy můžete vyzkoušet jiné online seznamky. Za vyzkoušení však stojí.