OkCupid


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
OkCupid Logo
 • ❤️ Nejlepší bezplatná seznamovací aplikace
 • ❤️ Inkluzivní seznamování
 • ❤️ Osobnostní test

Hledáte seznamku, která neztrácí váš čas a pomůže vám najít partnera? Udělala jsem pro vás průzkum a uvedla jsem některé funkce OkCupid a to, co z něj dělá skvělou seznamovací platformu.

Krátká fakta

 • V lednu 2004 spustili Chris Coyne, Sam Yagan, Christi Rudder a Max Krohn službu OkCupid.
 • Stránky vlastní americká společnost Match Group se sídlem v texaském Dallasu. Match Group vlastní a provozuje největší portfolio známých online seznamovacích služeb.
 • Pro zkvalitnění služeb zavedl OkCupid funkci testu osobnosti.
 • Jedná se o bezplatnou seznamovací aplikaci a webovou stránku. Poskytují také placené předplatné s funkcemi, jako je odstranění reklam, neomezený počet lajků a odemknutí všech představení.
 • Nejlepší je jak pro introverty, tak pro extroverty, zejména pro lidi, kteří hledají smysluplné vztahy.

Použitelnost

Přínosná aplikace, zejména pro mileniály, kteří už mají dost swipovacích aplikací a otázek ohledně manželství a založení rodiny. Lidé se vzrušují už jen při pomyšlení na seznamování s novými lidmi, ale toto vzrušení se mění v otravu, pokud osoba, se kterou se bavíte, není podle svých životopisů ta pravá. Jaký má smysl chodit s člověkem, o kterém nemáte ani trochu pravdivé informace? OkCupid se o to účinně postaral tím, že poskytl několik skvělých funkcí. Lidé už jsou unavení ze zbytečného swipování v seznamovacích aplikacích a tolerování podivných lidí, kteří jim mlátí do schránky kvůli pozornosti.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
OkCupid Česko

Velká uživatelská základna

Jako jedna ze starších seznamek má OkCupid velkou uživatelskou základnu s více než 50 miliony registrovaných uživatelů. Zaměřuje se na sociální spravedlnost a dlouhodobě udržovaná spojení. Nejatraktivnějším rysem této aplikace je nabídka relativně nízkých cen a to, že je jedinečná a efektivní. OkCupid se zaměřuje na komplexnost, rozmanitost a podporu kulturních trendů. Všechny tyto faktory hrají velkou roli při řízení jejího image po celém světě. Aplikace také podporuje trvalá spojení tím, že poskytuje svobodu výběru genderu.

Registrace a výběr účtu

Při registraci kohokoli na webu OkCupid nechává uživatele projít několika neomylnými dotazy. Klade otázky, aby podle vaší osobnosti odvodil, jak věci vidíte, řídíte a jak na ně reagujete. Je podniknuto mnoho kroků k tomu, aby uživatelé měli před sebou kompletní obraz, který jim pomůže udělat si skutečné srovnání, než někoho osloví.

S bezplatným účtem na OkCupid budete moci zjistit, kolik lidí vás má rádo, kolik lidí vám poslalo své intro a budete také moci posílat a přijímat zprávy. Zatímco s placeným účtem budete moci posílat neomezené množství lajků, dohod a budete moci odemknout všechna intra. Nabízí také dvě placená členství, abyste získali tento luxus s různým časovým rozvrhem a rozpočtem.

OkCupid je nejlepší pro lidi, kteří hledají vážné vztahy. Životopisy se vytvářejí pomocí dlouhých a obecných dotazníků. Proto toho o osobnosti uživatele prozradí hodně; tolik, že se někteří lidé z těchto dotazů dozvědí i něco o sobě. Jejich proces matchmakingu je velmi efektivní a není v něm žádná legrace. Aplikace tvrdí, že čím více otázek zodpovíte, tím dříve si najdete partnera. Takže jich jděte zodpovědět co nejvíce.

OkCupid je šampionem mezi online seznamkami a svým uživatelům poskytuje hladký, vzrušující a bezproblémový zážitek. OkCupid má zajímavé funkce i pro lidi se zrakovým postižením – i oni mají možnost seznámit se s podrobnými popisy prostřednictvím navigačního systému. Existuje celá řada funkcí, které uživatele s OkCupidem spojují.

Test osobnosti

Pro lepší shodu OkCupid spustil funkci testu osobnosti. Jedná se o soubor různých osobností s různými čtyřpísmennými kódy, archetypálním charakterem a shrnutím.

Slevy a náklady

V případě placeného členství nabízí OkCupid několik flexibilních předplatných.

Na OkCupidu jsou uživatelům nabízeny báječné nabídky, například 30% nebo někdy 50% sleva. Zejména při příležitostech, jako jsou Nový rok nebo Vánoce. Promo kódy jsou opatřeny datem vypršení platnosti, takže si je pořiďte dříve, než vyprší!

OkCupid poskytuje nabídky pro bezpečné seznamky, tipy pro bisexuální seznamky a k dispozici jsou také některé promo kódy pro jejich uživatele.

OkCupid Recenze

Běžné stížnosti

U žádných webových stránek není možné být dokonalý. Stejně tak pro některé lidi OkCupid nesplňuje jejich očekávání, a proto se objevují negativní recenze. Podle některých není navigační systém dobře navržen. Za druhé je téměř nemožné zkontrolovat, jak lidé řeší otázky a přicházejí s odlišnou osobností.