Be2


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti

Diskrétní seznamování pro každého s Be2

Seznamka Be2 vám jako členovi nabízí diskrétní, pohodlné a seriózní seznamování. Pokud jste romantik, který hledá vážný vztah, Be2 pro vás může být dobrou volbou. Seznamku založili v roce 2004 podnikatelé Robert Wuttke a Andreas Etten. Dnes tuto službu využívá více než 33 milionů členů z více než 30 zemí světa. V současné době má společnost 225 zaměstnanců ze 41 zemí a denně se rozrůstá.

Jednou z výhod služby Be2 je, že se můžete snadno zaregistrovat zcela zdarma. Při vytváření účtu je třeba vyplnit test osobnosti, abyste získali co nejlepší podmínky pro seznamování. Webová stránka vám nabízí bezplatný účet, kde získáte přístup k řadě různých funkcí. Získáte mimo jiné vyhodnocení testu osobnosti, popis vašeho ideálního partnera a přístup k anonymnímu zasílání zpráv ostatním členům. Můžete také využít prémiovou funkci, kde máte zaručen kontakt s nejméně 10 návrhy partnerů.

Další výhodou této stránky je stabilní genderová vyváženost. Mužů je zde přibližně stejně jako žen.

Použitelnost Be2

Seznamky, dnešní moderní podoba dříve velmi populárních seznamek, které jste si mohli přečíst mimo jiné v novinách nebo na teletextu. Seznamování online je často spojováno s mladšími generacemi. Stále častěji se však stává, že i starší generace zkoušejí seznamování online v naději, že najdou lásku nebo jen příležitostné vztahy bez známostí.

Vytvoření účtu na webové stránce je velmi jednoduché. Když se rozhodnete vytvořit si účet, dostanete po celou dobu nápovědu prostřednictvím chatu, díky čemuž je celý proces rychlý a snadný. A tím pádem užitečný pro všechny věkové kategorie, technicky zdatné i neznalé. Seznamka má také aplikaci, která je kompatibilní se systémy Android i Apple. Aplikace se také velmi snadno používají a mají dobrý a stylový design, díky kterému se v nich snadno orientuje.

Be2 Česko

Test osobnosti je velmi dobrý

Webová stránka nabízí test osobnosti, který vám poskytne ty nejlepší podmínky pro úspěch v seznamování. V testu osobnosti budete odpovídat na otázky o sobě, ale také na otázky týkající se vašeho budoucího partnera. Dostanete odpovědi na otázky týkající se vašich snů a cílů a také vašich preferencí pro partnera, a to jak osobnostních, tak vzhledových.

Provedením testu osobnosti mohou webové stránky lépe navrhovat shody. Díky testu může webová stránka získat více informací o tom, jaký jste člověk, jaké máte zájmy, očekávání a sny. Protože však v testu odpovídáte také na otázky týkající se vašeho budoucího partnera, jsou i tyto informace použity k tomu, aby vám nabídly vhodný match. Osobnostní test, který máte provést, je založen na vědeckém základě, aby uživatelům poskytl co nejlepší shodu.

Slevy a náklady na Be2

Webová stránka nabízí bezplatný profil s řadou funkcí, které jsou zdarma. Jako členové se však můžete rozhodnout stát se prémiovým členem, za což si musíte připlatit. Být prémiovým členem má své výhody, včetně záruky, že se dostanete do kontaktu s nejméně 10 dalšími členy. Webová stránka má různé cenové nabídky v závislosti na tom, jak dlouho chcete být prémiovým členem. Což vám, kteří chcete být prémiovým členem, usnadňuje najít možnost, která vyhovuje vám, vaší situaci a cenovému rozpětí.

Be2 Recenze

Běžné stížnosti

Častou stížností na webové stránky bylo, že členové měli pocit, že je obtížné ukončit jejich členství. To je samozřejmě něco, co si společnost vzala za své a věnovala mnoho času na zlepšení. Společnost samozřejmě nechce, aby se členové cítili podvedeni nebo aby mohli své členství ukončit, kdykoli budou chtít. Proto společnost velmi rychle reagovala na všechny recenze s řešením problému.

Další stížnost, která se objevila, byla, že členové měli pocit, že na webové stránce jsou profily, které jsou falešné. Webové stránky se této fámy usilovně snažily zbavit a snažily se co nejjasněji vysvětlit, že Be2 nevytváří falešné profily. Aby se pokusila tuto fámu rozptýlit, považovala společnost Be2 dokonce za nutné vytisknout na svých webových stránkách, že nevytváří falešné profily, aby získala větší počet členů. Společnost Be2 nevidí ve vytváření falešných profilů žádný zisk, protože to nevede k úspěšné shodě, která zase nevytváří spokojené zákazníky. Cílem webu je vytvářet dlouhodobé, spokojené vztahy mezi členy.