Raya


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Raya the App Logo
 • ❤️ Soukromý a založený na členství
 • ❤️ Pouze na iOS
 • ❤️ Omezený dosah

Exkluzivní matchmaking

Najít ideálního partnera není snadné. Pravděpodobně máte vysoké nároky. Tinder nebo Bumble vám tedy nemusí vyhovovat. V tomto případě přichází na řadu Raya. Téměř každý o ní alespoň slyšel, protože ji používají milionáři a celebrity, kteří hledají šanci na lásku.

Kromě toho je aplikace poměrně tajnůstkářská a podporuje exkluzivitu. Její čekací doba může být poměrně dlouhá. Právě to jí však přidává na kouzlu, protože není pro každého. Jako člověk, který už několik online seznamovacích platforem používala, jsem se rozhodla zaregistrovat a vyzkoušet ji.

Raya se zaměřuje na vysoce vzdělané nebo úspěšné singles, kteří chtějí společníka v životě. Je vhodný pro ty, kteří si na nalezení někoho mohou chvíli počkat a nikam nespěchají. Raya, která vznikla v roce 2014, vzala svět online seznamek útokem.

Aplikace je dokonale propracovaná jako intimní večeře. Hvězdy a influenceři se mohou spolehnout, že Raya s nimi naváže konverzaci a zamiluje se do nich. Mezi celebrity, které aplikaci údajně používají, patří Owen Wilson, Sharon Stone, Ben Affleck, John Mayer, Harry Style a dokonce i Channing Tatum.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Raya Česko

Použitelnost aplikace Raya

Co se týče použitelnosti, Raya mi připadá jedinečná. Je však snadné ji používat. Celkové uživatelské rozhraní se nijak nepodobá běžným aplikacím. I když je snadné se do aplikace zaregistrovat, má tendenci být velmi exkluzivní a nepřijímá jen tak každého. Na schválení, pokud splňujete kritéria, si budete muset nějakou dobu počkat. Může to být od týdne až po měsíce. Pokud jste však na Instagramu slavní, zvýší to vaše šance na přijetí.

Pokud znáte někoho, kdo Rayu používá, měl by vás doporučit a umožnit vám splnit přísné požadavky. Prestižní platforma poskytuje po schválení několik funkcí. Během procesu žádosti budete muset zodpovědět spoustu otázek, jako jsou vaše životní cíle, preference v oblasti seznamování a další, aby se zjistilo, zda se pro aplikaci hodíte, nebo ne. Po schválení si můžete vybrat, zda se rozhodnete pro pracovní nebo sociální režim. Pracovní režim vám umožní najít uživatele z oboru, zatímco sociální režim vám umožní randit a navazovat přátelství.

Získání souhlasu komise

Raya má algoritmus, který zajišťuje, že uživatelé najdou ideální shodu. Nejprve vás však musí přijmout její anonymní výbor. Za minimum se považuje sledování Instagramu alespoň 5 000 uživateli. Ke schválení se budete muset připojit ke svému Instagramu. Algoritmus bude ovlivněn vaší přítomností na internetu a bude dokonce kontrolovat, zda vás na Instagramu již sledují nějací členové Raya. Musíte pochopit, že Raya se zaměřuje spíše na slávu a váš status než na osobnost.

Náklady

Přestože se může kdokoli zaregistrovat do služby Raya zdarma, po schválení budete muset každý měsíc platit částku odpovídající 9 999 USD. V opačném případě byste aplikaci nemohli vůbec používat, i když vám bude schválena. Proto musíte být připraveni utratit své peníze.

Raya Recenze

Kritika Rayi

Hlavní stížností na Rayu je, že bývá velmi exkluzivní a pro běžného člověka je obtížné ji přijmout. Skutečnost, že se na vašem schválení podílí komise, z ní dělá obtížnou volbu, na rozdíl od jiných seznamek, které poskytují okamžitý přístup.

Pokud nemáte na Instagramu velkou sledovanost, budete mít problém s přijetím. Kromě toho byste pravděpodobně nenašli mnoho uživatelů, pokud nežijete ve velkém městě, jako je Los Angeles nebo New York. Musím však zmínit, že uživatelé na Rayi jsou atraktivní a v životě toho hodně dokázali. Proto pokud už máte na Instagramu mnoho sledujících, měli byste zvážit, zda to nezkusit. Aplikace však není pro ty, kteří hledají příležitostný sex nebo někoho, kdo má stejnou osobnost jako oni.