Seznamky pro Svobodné Rodiče


Vztahy s osamělým rodičem přinášejí řadu překážek a pVztahy s osamělým rodičem přinášejí řadu překážek a problémů. Množství internetových seznamovacích služeb, z nichž si můžete vybírat, může být poněkud zastrašující.

Z různých důvodů se mnoho svobodných rodičů chce podívat na seznamovací služby, které jsou určeny výhradně pro svobodné matky a otce. Tím nejvýznamnějším však je, že chtějí najít partnera, který chápe, jaké to je mít doma děti. Spojení s jinými rodiči za účelem útěchy nebo přátelství může být první fází k nalezení dokonalého partnera pro rodiče, kteří mají obavy nebo jsou v hledání lásky online nováčky.

Udělali jsme nějaký výzkum a identifikovali následujících pět svobodných maminek a tatínků chodit s někým weby jsme považovali za hodnotné.

⭐ Nejlepší seznamky pro svobodné rodiče v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Single Parent Meet

SingleParentMeet Česko

Jedná se o seznamku určenou pro svobodné rodiče. Platforma byla vytvořena s ohledem na požadavky svobodných rodičů. Kromě toho se na ní můžete seznámit s lidmi, kteří hledají dlouhodobý vztah nebo si chtějí jen tak vyrazit. Single Parent Meet je kombinací seznamky a sociální sítě pro svobodné rodiče.

Seznam členů není překvapivý, vzhledem k tomu, že Single Parent Meet je určen pouze pro svobodné rodiče. S 410 000 návštěvníky měsíčně poskytuje SingleParentMeet osobnější a specifičtější publikum pro online seznamování. Proces registrace je snadný.

Svobodní rodiče již využívají službu Single Parent Meet k vyhledávání dalších svobodných rodičů k navazování romantických vztahů, protože nemají čas na to, aby měli společenský kruh nebo se stýkali s ostatními. Mužských a ženských jedinců je přibližně stejně. Většina členů je ve věku 35 až 45 let.

eHarmony

eHarmony Česko

Jednou z nejznámějších seznamek je eHarmony. Podle údajů této platformy spojuje každý den více než 15 milionů osob. eHarmony má 60 milionů uživatelů z více než 200 zemí, což z ní činí obrovskou seznamku.

Začněme tím, že se nejedná výhradně o seznamku pro rodiče s jedním dítětem. Vzhledem k velkému počtu aktivních účastníků a skutečnosti, že spousta uživatelů je ve věku 25 až 34 let, však stojí za to věnovat mu svůj čas. Pokud hledáte způsob, jak znovu navázat vážný vztah, eHarmony vám může pomoci. Členové musí věnovat určité úsilí rozvoji svých profilů. Proto jsou profily na této stránce podrobnější než profily na jiných platformách.

Pomocí zpráv lze někoho kontaktovat, ale tato funkce je dostupná pouze pro prémiové zákazníky. Dotazy vygenerované službou eHarmony byste mohli odesílat pouze v případě, že jste bezplatným uživatelem. Používání funkcí webu je poměrně jednoduché. Můžete provádět vyhledávání členů nebo prohlížet výsledky shod. Ať už hledáte svobodnou matku nebo svobodného otce, tato platforma vám může pomoci. Má také aplikaci pro chytré telefony pro zařízení se systémem Android a iOS.

Mums Date Dads

MumsDateDads Česko

Jedná se o známou seznamku pro svobodné rodiče. Mums Date Dads vám pomůže dostat se ven a randit s jinými lidmi, ať už jste odloučení nebo ovdovělí. Stránky byly založeny v roce 2009. Slouží potřebám heterosexuálních svobodných rodičů.

Zaregistrovat se na stránkách není obtížné. Po dokončení registrace můžete okamžitě začít využívat funkce webu a komunikovat s ostatními členy. Mums Date Dads využívá ověřování e-mailů a další bezpečnostní prvky, aby udržela na uzdě ty, kteří by mohli chtít podvádět.

Webové stránky se zdají být trochu tradiční. Je však připravena pro mobilní zařízení, což je dobrá výhoda vzhledem k tomu, že neexistuje žádná mobilní aplikace. Každopádně web vypadá stejně a funguje stejně i na mobilním zařízení. Vyhledávání lidí je jednoduché a pomocí filtrů můžete zjistit, koho přesně hledáte.

Maminky Date Dads, stejně jako ostatní seznamky, má možnost prémiového členství.

Mingle2

Mingle2 Česko

JustSayHi byl původní název služby Mingle2. I po 13 letech se jedná o rozvíjející se online seznamovací síť, která vyčnívá nad svými konkurenty. Mingle2 má bleskurychlý registrační proces, který obvykle vyžaduje méně než 30 sekund. Mnoho svých funkcí také nabízí zdarma, což je v tomto odvětví neobvyklé.

Mingle2 má téměř 12 milionů uživatelů po celém světě. Ve Spojených státech je většina z nich ve věku 25 až 34 let. Platforma je pro svobodné rodiče, včetně homosexuálních svobodných rodičů, velmi přínosná. Jedinou nevýhodou rychlého procesu registrace je, že nedochází k žádnému ověřování. To jednoduše naznačuje, že na této stránce je více falešných profilů než na kterékoli jiné.

Závěr

Pokud použijete tyto seznamky pro svobodné rodiče, budete moci najít nové možnosti, jak se seznámit jako svobodný rodič. Všechny tyto webové stránky nabízejí omezené používání zdarma. Neváhejte tedy a vyzkoušejte několik z nich, než se rozhodnete, kterou z nich budete používat jako svůj primární nástroj pro online seznamování.