Match


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Match.com Logo
 • ❤️ Spousta členů
 • ❤️ Bezpečné použití
 • ❤️ Vyhovuje většině lidí

Seznamte se se svým budoucím partnerem na Match.com

Služba Match.com vznikla v USA již v roce 1995 a je dostupná ve více než 25 různých zemích. Kromě obrovské popularity této stránky na internetu pořádají pro své členy každý měsíc také akce a fyzická setkání! Společnost Match.com sídlí v Dallasu v Texasu.

Match je jedna z největších českých seznamek, která existuje již dlouhou dobu. Můžete se zde seznámit s singly přes telefon, tablet, počítač nebo na členských schůzkách, které Match.com v častých intervalech řídí. Match.com je jednou z nejserióznějších českých seznamek. Match je navíc zaměřen na širokou cílovou skupinu a má uživatele všech věkových kategorií, což dává velkou šanci se s někým seznámit.

Match.com má pěkný design na webových stránkách i v aplikaci, oceňované vyhledávací funkce a obecně dobré hodnocení od uživatelů. Stránky se snadno používají a dávají dobrý pocit vám, kteří je používáte. Stejně jako Tinder má i Match funkci swipe, což znamená, že k nalezení potenciální shody stačí udělat swipe ano nebo ne.

Členství na Match.com je zcela zdarma, ale nabízejí také placené členství pro ty, kteří chtějí z online randění vytěžit trochu více. Mají také skvělý zákaznický servis, který vám s většinou věcí pomůže.

Další dobrou věcí na Match je, že mají extrémně nízký počet falešných profilů. Máte možnost ověřit svůj účet, vytvořit si plně chráněný účet a samozřejmě zablokovat profily, které na webu nechcete vidět.

Videochat a zenový režim

Match na svých stránkách nabízí několik různých funkcí a režimů. Nabízí podrobné profily, ve kterých můžete pomocí vyhledávacích kritérií najít lidi podobné vám. Se svými shodami můžete také vést živý videochat, který vám umožní realističtější setkání. Kromě toho jsou k dispozici možnosti, jako jsou viditelné profily, díky nimž je váš profil viditelný pro více lidí, a také zenový režim, který umožňuje, aby vás kontaktovali pouze singles, které JSTE si vybrali.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Match Česko

Vyhledávání a swipe

Služba Match nenabízí test osobnosti, který by vás spojil s potenciálními partnery, ale umožňuje vám, abyste si sami vybrali. Společnost MatchAffinity, sesterská společnost portálu Match.com, však takový test nabízí. MatchAffinity je zcela samostatná stránka a pokud chcete, aby za vás nezadané vybíral test, musíte si vytvořit účet a připojit se tam.

Funkce Match umožňuje vyhledávat a pomoci swipu najít toho, koho hledáte. Ve funkci vyhledávání můžete vycházet z údajů, jako je věk, výška, barva vlasů, profesní život a hodnoty, abyste našli někoho, kdo vám vyhovuje. Ve funkci swipe přejedete prstem ano nebo ne na základě obrázků a informací o dané osobě.

Obě funkce oceníte a využijete je různě v závislosti na svých preferencích. Pokud jste velmi neoblomní ohledně barvy vlasů svého budoucího partnera, možná je pro vás funkce vyhledávání o něco vhodnější.

Náklady na Match.com

Jak jsem již řekla, členství na Match je zdarma, ale samozřejmě nabízejí prémiovou verzi členství pro ty, kteří chtějí více funkcí. S prémiovým členstvím na Match se můžete účastnit neomezeného počtu hovorů, chatů a videohovorů. Vyhnete se také reklamám na webu a v aplikaci a můžete také vidět, kdo vás má rád zpět.

Za členství se platí měsíčně a cena se liší podle toho, jaké předplatné si vyberete.

Match Recenze

Běžné stížnosti na službu Match

Je samozřejmě smutné, že musíte platit, abyste získali plnou kapacitu webu, ale stejně jako ve většině případů je nutné, aby web šel dokola. Nějaké peníze můžete ušetřit tím, že si zvolíte šestiměsíční předplatné a snížíte si tak měsíční náklady.

Přesto je Match neuvěřitelně dobrou stránkou pro online randění. Najdete zde vše, stylový a uživatelsky přívětivý design, zajímavé funkce, bezpečnost – ano, vše, co je potřeba. Match.com má širokou cílovou skupinu s lidmi všech věkových kategorií. Plusové body získávají také díky svým fyzickým schůzkám, kde můžete dostat šanci seznámit se singly v reálném životě a ne jen online!

O tomto webu se toho nedá říct mnoho negativního. Je všestranná a vhodná pro každého, bez ohledu na věk, zájmy nebo vzdělání. Pokud hledáte seriózní seznamku s širokou nabídkou, dobrými výsledky a bezpečným seznamováním, Match je pro vás to pravé.