Happn


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Happn Logo
 • ❤️ Nejlepší geolokační aplikace
 • ❤️ Oblíbený
 • ❤️ Stažení zdarma

Seznamka Happn je mobilní seznamovací aplikace založená na poloze, které důvěřuje 100 milionů uživatelů. V roce 2014 ji ve Francii založil Didier Rappaport (generální ředitel) a od té doby se rozšířila do dalších zemí. Spuštění této seznamovací aplikace se podařilo Rappaportovým spoluzakladatelům Fabienu Cohenovi a Antony Cohenovi prostřednictvím jejich společnosti FTW & Co.

Tato seznamovací aplikace je ke stažení zdarma. Happn umožňuje svým 1,5 milionu uživatelů měsíčně najít lidi v okruhu 800 metrů. Členové mají také přístup k prémiovému předplatnému, které přináší další zajímavé funkce. Prémiové předplatné umožňuje uživatelům vyniknout a posílat bleskové poznámky lidem, kterým se líbí jejich profily.

Happn vás informuje o tom, že jste se setkali s jinými uživateli, a zobrazuje jejich jména, věk, fotografie, povolání a polohu. Nejlépe se hodí pro sebevědomé, společenské lidi, kteří hledají známosti, příležitostný sex, přátelství nebo vztahy. Členům musí být více než 18 let a při registraci musí zaručit své údaje.

Jedinečné vlastnosti Happn

Mezi jedinečné funkce Happn patří bleskové poznámky, zamilovanost, zprávy, lajky, prohlížení profilových fotografií a zveřejňování statusů a denních rekapitulací. Flashové poznámky umožňují uživatelům přidat při komunikaci s ostatními osobnější nádech. Členové mohou položit personalizovanou otázku poté, co na profilu druhého uživatele identifikují něco zajímavého. Díky této funkci generuje Happn každý den 4,9 milionu zpráv.

Díky funkci “Hello” ostatní členové vědí, že s nimi chcete mluvit, a každý uživatel jich může použít deset. Jakmile jejich platnost vyprší, musíte si předplatit prémiovou službu, abyste získali další. Happn umožňuje členům posílat svým láskám zvukové zprávy, ale nemá videohovory. Odznaky podobnosti umožňují členům identifikovat společné zájmy s ostatními členy.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Happn Česko

Použitelnost

Happn má přívětivé a estetické rozhraní, které se snadno používá. Uživatelé si mohou stáhnout mobilní aplikaci a nainstalovat ji do zařízení se systémem Android i iOS. Aplikace je zdarma a snadno se používá. Případně mohou uživatelé získat další funkce, pokud si předplatí prémiové služby. Proces registrace je rychlý a uživatelé se v seznamovací aplikaci snadno orientují. Hledání možných schůzek je v aplikaci Happn efektivní, protože podporuje platformy sociálních médií, jako jsou Facebook, Instagram a Spotify.

Společnost vydala novou verzi své aplikace založené na geolokaci, která uživatelům umožňuje spojit se s lidmi, s nimiž se setkali v reálném životě. Proto je nutné v zařízení aktivovat polohové služby, abyste mohli najít lidi, se kterými se chcete prostřednictvím služby Happn setkat. Uživatelé si také mohou naplánovat režim neviditelnosti, když nechtějí, aby byla jejich poloha zpřístupněna. Režim neviditelnosti umožňuje uživatelům skrýt svou polohu na určitou dobu.

Test osobnosti

Happn se při registraci ptá na některé osobní otázky, aby posoudil osobnost uživatelů. Na základě osobnostních údajů obsažených v jejich profilech je porovnává. Happn umožňuje uživatelům skrýt osobní údaje, které nechtějí sdílet s veřejností, například věk, přesnou polohu a datum poslední aktivity. Profilové obrázky jsou ostatním uživatelům viditelné zdarma. Na základě informací zobrazených na profilu mohou ostatní uživatelé posoudit vaši osobnost. Ostatní uživatelé mohou váš profil hodnotit podle informací viditelných pro veřejnost.

Náklady na Happn

Vedle bezplatného členství nabízí Happn také několik placených členství. Ta umožňují uživatelům platit prémiové předplatné ve splátkách, pokud je jejich předplatné na šest nebo 12 měsíců.

K dispozici jsou PayPal, kreditní karty, mobilní telefony a možnost platby přímým inkasem. Uživatelé si mohou Happn předplatit pomocí mincí a kreditů, které jsou převedeny na dolary.

Happn Recenze

Nejčastější stížnosti na Happn

Happn nemá verzi pro stolní počítače, protože se spoléhá na geolokaci. To omezuje možnost procházet profily a křížit cesty. Některé funkce, jako je odesílání deseti bleskových poznámek každý den a přístup k seznamu lidí, kteří o vás mají zájem, nejsou přístupné, pokud nejste prémiovým uživatelem. Uživatelé si stěžují na podvody nebo botové účty v aplikaci, které nereprezentují skutečné zájmy uživatelů. Mnoho lidí aplikaci navštěvuje zřídka nebo je dokonce neaktivní. Aplikace Happn není tak rozšířená, a proto omezuje vaši možnost navazovat kontakty s lidmi v závislosti na popularitě aplikace ve vašem regionu. Navíc není k dispozici žádné párování na základě kompatibility. Někteří kritici se domnívají, že vzhledem k tomu, že Happn přiřazuje lidi na základě povrchních vlastností, je obtížné shody spolehlivě vyhodnotit.

Závěr

Geolokační systém Happn pro párování je jedinečný. Mohla by to být skvělá možnost, jak se seznámit s lidmi na novém místě, pokud bude mít přiměřeně velkou uživatelskou základnu. Přesto bude to, zda je tato aplikace pro vás, nakonec záviset na tom, co u seznámení hledáte.