OurTime


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
OurTime Logo
 • ❤️ Seznamka nad 50 let
 • ❤️ Seznamovací aplikace zdarma
 • ❤️ Vysoká úspěšnost

Seznamka pro svobodné nad 50 let

Online seznamování je nejtěžší pro lidi starší 50 let. Může to být poměrně skličující zkušenost, zejména pro někoho, kdo nikdy předtím online seznamku nepoužil. Vzhledem k tomu, že většina online seznamovacích aplikací a stránek je určena pouze mladším ročníkům, můžete mít problém najít exkluzivní aplikaci. S OurTime však můžete těžit z mnohem lepších zkušeností, které jsou určeny pro někoho, komu je více než 50 let.

OurTime je specializovaná seznamka, která je určena pro zralé singles, kteří hledají šanci na lásku. Tato seznamovací platforma, která byla spuštěna v roce 2001, se používá dodnes. Jejím cílem je pomáhat lidem se seznamováním seniorů. Pokud doufáte, že se vrátíte do hry, je to skvělé místo, kde můžete začít hledat. Nikdy nevíte, jestli právě nepotkáte toho pravého.

Uživatelé se mohou rozhodnout, jaký typ vztahu chtějí. Ačkoli existuje několik dalších seznamovacích webů pro seniory, OurTime je původní web, který seniorům poskytl platformu pro navazování kontaktů. Díky své dlouholeté pověsti je tato webová stránka odborníkem na dlouhodobé závazky. Poskytuje jednoduché funkce, které mohou senioři využívat. Nedávno jsem se zaregistrovala, abych ji vyzkoušela, a tady je to, čeho jsem si všimla.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
OurTime Česko

Hledání lásky

OurTime je uživatelsky přívětivá aplikace, která lidem starším 50 let usnadňuje seznamování a hledání lásky. Nabízí spoustu užitečných funkcí, které usnadňují navazování vztahů a přátelství. Pomocí vyhledávacích nástrojů můžete najít další svobodné seniory nebo si prohlédnout seznam shod. Uživatelé mohou posílat lajky a flirtovat. Nejlepší na této stránce je, že je otevřená jak heterosexuálním, tak LGBTQ seniorským singles. Můžete dokonce používat žetony pro zasílání virtuálních dárků někomu, kdo se vám líbí.

Webové stránky i mobilní aplikace se snadno používají. Při registraci, která zabere jen několik minut, musíte uvést své cíle, životní styl a koníčky. Pokud chcete zkusit věci offline, OurTime také sponzoruje živé akce, aby povzbudil starší nezadané k setkávání a randění. Každý, kdo není zvyklý na online seznamování, si může projít průvodce, aby se v něm zorientoval. Aby to bylo jednoduché, OurTime po vás nevyžaduje odpovědi na spoustu otázek. Otázky jsou otevřené, což znamená, že byste neměli mít problém s odpovědí. Co se týče sekce “V krátkosti”, můžete uvést relevantní informace.

Swiping mechanismus

Poté, co si vytvoříte účet, můžete vyhledávat potenciální protějšky podle svých kritérií nebo algoritmu. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, bude vám nabídnut vždy jeden profil, abyste se mohli rozhodnout, zda se vám líbí, nebo ne. Zobrazí se vám základní informace o uživateli spolu s jeho fotografiemi. V opačném případě můžete vždy použít filtry podle vlastního výběru a najít shody.

Mezi filtry, které můžete použít, patří věk, osobní zvyky, gender, náboženství, rodinný život a místo. Pokud se rozhodnete pro prémiový plán, budete moci používat ještě více filtrů. Čím více budete aplikaci používat, tím chytřejším se algoritmus stane, což znamená, že s dalším používáním OurTime budete mít jen snazší práci.

Náklady

OurTime poskytuje bezplatnou možnost. Je však dobré si pořídit prémiové předplatné. Důvodem, proč se vyplatí pořídit si prémiový tarif, je to, že obsahuje spoustu funkcí. Pouze pokud jste prémiovým uživatelem, můžete posílat zprávy a lajky. Kromě toho vám také umožňuje posílat virtuální dárky a zvýšit vaši viditelnost. K dispozici jsou dokonce i možnosti videochatu.

OurTime Recenze

Běžné stížnosti na OurTime

Pokud jde o běžné stížnosti, někteří členové považují OurTime za drahou možnost a je pro ně frustrující, že si musí pořídit prémiový tarif, aby mohli posílat zprávy. Platforma se nezabývá sugar datingem. Celkově je OurTime tak dobrá, jak jen může být. Je to pravděpodobně nejlepší možnost pro seniory, kteří chtějí najít lásku.