Pět Ověřených Tipů, Jak Uspět s Tinderem

Tinder

 

Autor

Vytvořit seznamovací profil není snadné, je toho hodně, na co je třeba myslet. Během let jsem se přesvědčila, co funguje a co ne. Bez ohledu na to, co hledáte, váš profil vás musí vyzdvihnout. Existují časté chyby, které mohou zničit příležitost seznámit se s tou pravou osobou. Seznamování by mělo být zábavné a vzrušující, abyste se do něj mohli pustit. Svět online seznamování je úplně nový svět, pokud jste to ještě nedělali, proto vám nyní v pěti jednoduchých tipech prozradím, na co můžete myslet, až se vydáte na cestu za láskou.

1. Buďte sami sebou!

Tinder

Kolikrát jste to ještě neslyšeli? V profilu na seznamce byste měli být od začátku upřímní. Nepište věci, o kterých si myslíte, že je chce někdo jiný slyšet. Věděli jste, že podle studií uživatelé nejvíce lžou o svém věku, platu, váze a výšce? Je to zcela zbytečné, protože nikdo nemá stejné preference jako jiný člověk. Nezapomeňte být sebevědomí a stát si za tím, ke komu se vždy vracíte domů.

Podle statistik si lidé nejčastěji hledají partnera, který je otevřený, sebevědomý, přátelský a ambiciózní. Pokud jste jedním z nich, napište to! Řekněte, kdo jste, a udělejte to jako rozhovor s přítelem, nemělo by to působit jako životopis před novou prací. Trochu se o sobě pochlubte, ale nebuďte samolibí.

Můžete například říct, v čem jste dobří, ale ne tak, že nikdo není tak dobrý jako vy. Nezapomeňte, že humor se vždycky vrací domů. Snaha někoho najít nemusí být vždy velmi vážná, měla by být i zábavná a můžete se při ní za krátkou dobu hodně rozvinout.

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti

2. Používejte kvalitní obrázky

Hobbies

Především se nefoťte se slunečními brýlemi, chceme vidět, jak vypadáte. Stejně tak nikdo nechce vidět pouze fotografie s vámi a vašimi přáteli, na kterých není možné rozlišit, kdo jste. Fotky by neměly být zatížené filtry, pravda vyjde najevo, pokud se rozhodnete se sejít. Používejte své nové fotky, protože si myslím, že nikoho tolik nezajímá, jak jste vypadali před deseti lety. Požádejte někoho, aby vás vyfotil v prostředí, kde VY vyniknete.

Podle statistik se ženy obvykle zamilují do mužů, kteří mají na jedné z fotografií psa, takže pokud máte psa, může být chytré mít vaši společnou fotografii. Jinak je vždy dobré fotit se, když je vám to příjemné. Možná je to v kuchyni, když vaříte, když jste v lese, nebo když sedíte na gauči a jste připraveni na filmový maraton.

Krásný úsměv je pro muže i ženy důležitou součástí vzhledu, proto se na fotografiích usmívejte, protože tak budete působit přitažlivěji.

3. Zjistěte, co hledáte u partnera

Existuje mnoho různých lidí a žádní dva nejsou stejní. Proto může být dobré vědět, co je pro vás důležité, jinak vás to brzy zahltí. Chcete, aby byl váš partner společenský? Přemýšlivý? Společenský? Tichý? Aktivní? Možná nevíte, co hledáte, ale přesto může být dobré předem si vyjmenovat, co považujete u budoucího partnera za důležité.

Pokud hledáte vztah, existují určité vlastnosti, které oba považují za důležité, což ukazují i výzkumy. Podobné hodnoty jsou důležitou součástí pracovního vztahu, hledejte někoho, kdo smýšlí a cítí jako vy. Měli byste být také schopni svému partnerovi důvěřovat, takže pokud již na začátku cítíte, že něco není v pořádku, pak tomu tak pravděpodobně je.

Třetí důležitou vlastností je odhodlání. Mnoho lidí si myslí, že je důležité, aby oba projevovali ochotu být spolu a ochotu pracovat na vztahu každý den.

4. Najděte si partnera se společnými zájmy

Sport

Pro udržitelný vztah není nic důležitějšího než společné zájmy. Většina lidí hledá u partnera společné zájmy. Může to být tak jednoduché, jako mít stejný smysl pro humor. Samozřejmě se nemusíte snažit najít partnera, který sdílí pouze vaše zájmy. Vztah se stane vzrušujícím, pokud máte i jiné zájmy, které můžete společně vyzkoušet. Můžete si tak od začátku vybudovat pevný vztah, mít mezi sebou zvláštní žargon a cítit se pochopeni. To vše je pro vztah důležité a může vás přimět k tomu, abyste spolu rozvíjeli společné zájmy.

5. Odvažte se začít psát!

App

Běžně se stává, že se nikdo neodváží začít psát nebo prostě očekává, že konverzaci začne ten druhý. Možná nevíte, jak začít psát, ale opět buďte sami sebou. Může být snazší začít konverzaci, když se zamyslíte nad tím, jak byste chtěli, aby vám někdo začal psát.

Jednoduchým tipem je okomentovat obrázek nebo text v profilu. Pokud má osoba obrázek, kdy vaří, napište a zeptejte se, co by dotyčný rád uvařil za typ jídla a proč. Pokud osoba v cinnosti píše, že pracuje ve zdravotnictví, zeptejte se, co ji k tomu vede, že pracuje právě s tím. Může to být skvělý způsob, jak začít konverzaci místo toho, abyste jen napsali “Dobrý den!”.

Zajímejte se o osobu, se kterou si píšete. Je to velmi příjemný kompliment, když cítíte, že někdo chce vědět, kdo jste. Někdy ne všechny rozhovory probíhají tak, jak byste si přáli, ale nemějte na osobu, se kterou si píšete, příliš vysoká očekávání. V moři je vždycky víc ryb a nakonec najdete toho, koho hledáte!