Academic Singles


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Academic Singles Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
  • ❤️ Relativně levná služba

Seznamte se s vysoce vzdělanými singly na Academic Singles

Exkluzivní seznamka Academic Singles byla založena v roce 2017 a je zaměřena na vysoce vzdělané singles, kteří hledají partnera stejného dřeva. Stránku vlastní společnost Commercial Register Luxembourg a dnes má více než 110 000 členů hledajících lásku. Stránka je populární i v dalších zemích, v USA je registrováno přes milion členů, kteří hledají lásku.

Na Academic Singles můžete jako vysoce vzdělaný singl najít další singly, se kterými můžete navázat kontakty. Stránky jsou vhodné pro vás, kteří jste autentičtí nezadaní s vysokoškolským vzděláním a hledáte podobně smýšlejícího partnera. K dispozici je spousta příjemných funkcí, které můžete využívat, například videohovory. Můžete si také udělat test osobnosti, který vám najde případné shody.

Snadné používání

Pokud hledáte někoho vzdělaného nebo akademického, Academic Singles vám bude dokonale vyhovovat. Zde získáte stránku, která je zaměřená přesně na to, co chcete. Získáte také možnost chatovat a pravidelně volat a uskutečňovat videohovory se svými partnery.

Metody Academic Singles jsou založeny na vědecky navržených dotaznících, které vás spojují s kompatibilními singly. Na webových stránkách si také můžete přečíst různé úspěšné příběhy lidí, kteří stránky využili a našli lásku.

Zákaznický servis na Academic Singles funguje výborně. Veškerý kontakt probíhá prostřednictvím e-mailu a je snadné získat odpovědi na otázky a připomínky. Academic Singles dbá na to, aby se členové cítili bezpečně, a je to velmi bezpečná stránka. Sami se rozhodnete, které informace chcete sdílet, a nikdo nemá přístup k vašim soukromým informacím. Pokud využijete funkci videohovoru, jste navíc chráněni 128bitovým šifrováním SSL. To znamená, že údaje o spojení a osobní údaje nejsou viditelné třetím stranám – jste tedy v naprostém bezpečí a zcela anonymní.

Webové stránky Academic Singles jsou klasické a stylové, snadno se používají a jsou k dispozici jako webové stránky i aplikace. Academic Singles si tak můžete vzít všude s sebou! Design jde ruku v ruce s nikou a je jasné, že jde o seriózní seznamování.

AcademicSingles Česko

Test osobnosti

Vytvoření účtu na Academic Singles je zdarma, což z něj dělá vynikající bezplatnou seznamku. Poté, co se stanete členem, můžete okamžitě absolvovat test osobnosti. Test hodnotí váš postoj, vaše názory a očekávání od vztahu. Poté dostanete návrhy seriózních partnerů, kteří odpovídají vašemu konkrétnímu typu osobnosti. Po absolvování testů můžete vyhledávat a hledat nezadané, kteří vám vyhovují.

Náklady na Academic Singles

Stejně jako většina ostatních seznamek nabízí Academic Singles prémiovou verzi. V prémiové verzi můžete mimo jiné posílat neomezené množství zpráv, vidět, kdo navštívil váš profil, a číst zprávy od ostatních singlů.

Jako prémiový člen získáte samozřejmě více výhod než v bezplatné verzi. Díky funkcím navíc bude také snazší oslovit více nezadaných. Získáte také přístup k neomezenému počtu videochatů, hovorů a zpráv, což vám usnadní zůstat v kontaktu. Pokud se přihlásíte k dlouhodobějšímu předplatnému, vyváznete s levnějšími měsíčními náklady.

AcademicSingles Recenze

Časté stížnosti na Academic Singles

Negativním faktorem Academic Singles je, že může být obtížné najít někoho, kdo žije v místě vašeho bydliště. V Česku je sice spousta akademiků, ale není jisté, že bydlí ve vaší blízkosti. Může být obtížné, pokud najdete dokonalou shodu, o které se pak ukáže, že žije na druhé straně země, zejména pokud by nikdo neuvažoval o přestěhování.

Největším pozitivem Academic Singles je, že jsou zaměřeny na menší cílovou skupinu. Je snadné najít podobně smýšlející lidi. Academic Singles se daří vyniknout v oboru díky svému obchodnímu konceptu. Podobné stránky existují, například Elite Singles se zaměřuje na úspěšné singly, ale Academic Singles je o něco ostřejší, pokud jde o niku