Feeld


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
Feeld Logo
 • ❤️ Pro páry i jednotlivce
 • ❤️ Dobré soukromí
 • ❤️ Inkluzivní seznamování

Pro singles A páry!

Pokud jde o seznamovací platformy, mám tendenci být docela podezřívavý, dokud nedám konkrétní seznamce šanci. Jedna seznamovací aplikace, která mě nedávno zaujala, byla Feeld. Byla spuštěna již v roce 2014 a původně byla známá pod názvem Thrinder. Ačkoli je docela podobná Bumble a Tinderu, neposkytuje vanilkové možnosti seznamování. Vítá jak singles, tak páry, které mají zájem pozvat ostatní do své ložnice a prozkoumat perverznosti.

Místo toho, abyste se snažili najít někoho, kdo s vámi sdílí stejný zájem nebo se chce dostat do postele s párem, můžete jednoduše použít Feeld k uspokojení všech svých tužeb. Proto je to vynikající volba pro ty, kteří chtějí vyzkoušet swing, kinks, polyamorii a příležitostný sex. Líbilo se mi, že Feeld do značné míry zahrnuje sexualitu a gender. Spojuje uživatele na základě zájmů a lokality.

Protože nebyla k dispozici verze pro stolní počítače, nezbylo mi nic jiného než použít mobilní aplikaci. Aplikace také umožňuje zapojení do sociálních sítí. Vím, jak těžké může být potkat někoho, kdo je stejně otevřený jako já, a proto mi Feeld přišel osvěžující. Kromě toho má Feeld na internetu dobré hodnocení. Všimla jsem si však, že má mnohem menší uživatelskou základnu, což chápu, protože ne každý má zájem o perverznosti nebo polyamorii. Abych vám pomohla udělat si představu o Feeldu, připravila jsem právě pro vás konečnou recenzi.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Feeld Česko

Používání aplikace

Feeld nabízí mnoho funkcí, které vám pomohou najít perfektní osobu, která chce vyzkoušet stejné věci jako vy. Díky přívětivému uživatelskému rozhraní jsem neměla problém se v aplikaci orientovat. Není stejná jako jiné platformy pro swipe, které znesnadňují hledání lidí, kteří vás zajímají. Feeld je něco úplně jiného, než na co jste možná zvyklí. Opravdu je mnohem snazší najít někoho podle preferencí, úchylek a stavu vztahu.

K dispozici jsou i pokročilé vyhledávací funkce a bezpečnostní opatření, takže se nemusíte ničím stresovat. Můžete se spolehnout na to, že Feeld prozkoumá věci sexuálně. Poskytuje slušné výsledky, pokud žijete ve velkém městě. Kromě toho můžete také těžit z anonymity, díky které je vše méně stresující. Ti, kteří jsou ve vztahu, mohou propojit profil svého partnera, aby ho ostatní viděli. Pomáhá to eliminovat dohady, takže se můžete rozhodovat na základě informací. Bez ohledu na to, jakou úchylku máte rádi, souhlas a přitažlivost jsou vším. Máte také možnost použít přezdívku, pokud nechcete používat své skutečné jméno.

Profil

Když se zaregistrujete do služby Feeld, budete muset uvést všechny své údaje včetně věku, etnické příslušnosti, výšky, stavu vztahu, sexuální orientace a dalších. Díky tomu vás lidé snáze najdou. Stejně tak máte snazší najít někoho, s kým byste mohli vyzkoušet své úchylky. Výsledky vyhledávání je možné filtrovat na základě sexuální orientace, vzdálenosti, stavu vztahu, rasy a kinks.

Nabídky a náklady na Feeld

Pokud jde o nabídky a cenu, bezplatné členství ve službě Feeld nabízí spoustu možností, včetně možnosti zobrazit potenciální shody ve vaší oblasti, nastavit maximální vzdálenost pro shody a možnost chatovat se shodami bez jakýchkoli omezení. Chcete-li získat více funkcí, můžete si pořídit placené členství. Mezi výhody prémiového tarifu patří možnost zabránit přátelům na Facebooku, kteří již v aplikaci jsou, aby viděli váš profil, okamžité zjištění, zda o vás někdo projeví zájem, místo abyste museli čekat, než se s někým domluvíte, možnost zjistit, kdy byl uživatel naposledy online, a sdílení soukromých fotografií, které mohou vidět vaše protějšky.

Feeld Recenze

Časté stížnosti na Feeld

Jediná stížnost, kterou většina uživatelů na Feeld má, je, že chce více uživatelů. Kromě toho, dostat se na schůzku s někým trvá nějakou dobu. Vše však naráží na fakt, že ne každý má zájem o kinks a polyamorii. Na Feeldu se mi líbí, že poskytuje anonymitu, přehledné rozhraní, jednoduché vyúčtování a možnost zkoumat sexualitu a kinks. Není to však ta správná volba pro ty, kteří hledají tradiční vztah. Na to však existují jiné seznamky.