BBWCupid


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
BBWCupid Logo
 • ❤️ Pro velké lidi
 • ❤️ Vysoká míra shody
 • ❤️ Registrace zdarma

Online seznamování pro plus size lidi

Online seznamování může být pro plus size lidi nejtěžší. Většina seznamek se pyšní uživatelskou základnou zdatných a sportovně založených jedinců, a proto je pravděpodobné, že každý, kdo má nadměrné rozměry, bude mít potíže. To však neznamená, že byste se měli nechat odradit od randění jen kvůli své velikosti. Musíte si uvědomit, že jste krásní, a existují některé seznamovací aplikace, které jsou určeny plus size lidem.

Jednou z aplikací, které si komunita plus size lidí všímá, je BBWCupid. Je to úžasná aplikace, pomocí které můžete najít trvalou lásku. Místo toho, abyste ztráceli naději, si musíte vytvořit účet a najít někoho, kdo vás bude milovat pro vás a bude si vážit vašeho těla.

Ať už hledáte někoho na rande, nebo něco nezávaznějšího, BBWCupid je přesně ta aplikace, kterou potřebujete k nalezení něčeho smysluplného. Jedná se o specializovanou platformu, která vám umožní najít kompatibilní shody. Než si vyberete plán předplatného, můžete ji používat zdarma. Vzhledem k tomu, že většina uživatelů je aktivních, rozhodně stojí za to ji používat. Protože jsem BBWCupid nedávno používala, chci se s vámi podělit o své zkušenosti.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
BBWCupid Česko

Používání služby

BBWCupid je seznamka, která se velmi snadno používá. Nabízí spoustu funkcí, jako je zasílání zpráv a hledání někoho, kdo splňuje vaše požadavky. Ačkoli se některé funkce mohou zdát zbytečné, BBW Cupid se přesto vyplatí používat. Mezi funkce, které se vám budou líbit, patří možnost zdvojnásobit prostor na svém profilu, pokročilé algoritmy pro shodu, živý chat a anonymní prohlížení.

Když zdvojnásobíte prostor na svém profilu, můžete uvést více podrobností, které upoutají pozornost uživatelů. S rozšířeným profilem získáte více možností, jak vyniknout. Díky živému chatu získáte možnost okamžitě chatovat s uživateli a rychle s nimi konverzovat. Díky anonymnímu prohlížení získáte jistotu, že uživatelé nezjistí, že jste si prohlédli jejich profil.

Pokročilý matchingový algoritmus

BWCupid má jedny z nejlepších singlů. Aplikace byla navržena tak, aby odstranila všechny falešné účty. To znamená, že ji mohou používat pouze skuteční uživatelé. Protože jsou uživatelé aktivní, můžete s nimi chatovat a získat tak lepší představu o jejich osobnostech. BBWCupid vyžaduje pouze poskytnutí některých informací včetně jména, pohlaví, věku, orientace a e-mailové adresy.

Díky pokročilému algoritmu pro porovnávání vám pomůže najít ty nejlepší uživatele, kteří vám pomohou najít dlouhodobý románek. Vyhledává uživatele na základě vaší kompatibility a umožňuje vám skvěle se bavit. Abyste mohli využívat algoritmus shod, musíte být prémiovým uživatelem. Ten zúží všechny vaše možnosti, abyste se mohli rozhodnout, s kým budete chatovat a randit. BBWCupid odvádí vynikající práci v oddělení osobností. Umožňuje vám najít někoho, kdo je vztahovačný a zábavný. To znamená, že byste se při používání aplikace nemuseli ničeho obávat.

Náklady na BBWCupid

Protože bezplatný účet na BBWCupid vám nic neumožňuje, nezbývá vám nic jiného než si předplatit placený plán. Ten vám poskytne přístup ke zprávám a dalším možnostem.

BBWCupid Recenze

Více uživatelů ženského pohlaví a žádná aplikace pro iOS

Uživatelé BBWCupid si stěžují na několik věcí. Za prvé, je zde více uživatelů ženského pohlaví. Aplikace nemá verzi pro iOS, což je zvláštní vzhledem k tomu, že BBWCupid je obrovská společnost. Kromě toho BBW Cupid neuspokojuje bezplatné uživatele. Člověk si musí zaplatit placený tarif, aby mohl v aplikaci cokoli dělat. Aplikace navíc není populární v malých městech, což znamená, že pro více možností musíte žít ve velkém městě. Kromě těchto nevýhod je BBW Cupid skvělá aplikace, jejímž cílem je pomoci lidem s nadměrnou velikostí najít lásku. Pokud hledáte další možnosti seznamování, můžete využít i jiné seznamky.