Seznamovací Subreddity na Reddit


Reddit patří pravděpodobně k nejoblíbenějším platformám sociálních médií na internetu. Na této webové stránce probíhá spousta diskusí na různá témata, která se běžně označují jako subreddity (označované jako r/” _”). Uživatelé všech věkových skupin zde diskutují o věcech, které je zajímají, od módy a online her až po tipy na osobní vaření a finance.

Mnoho lidí si to možná neuvědomuje, ale na Redditu je také mnoho subredditů, kde se diskutuje o seznamování. Lidé, kteří hledají radu ohledně vztahů, zde píší své palčivé otázky a ostatní uživatelé se k nim vyjadřují svými užitečnými komentáři. Kromě toho uživatelé často hodnotí různé komentáře, aby určili, který z nich poskytuje nejlepší rady.

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
  • 18+
  • 280000+ členů
  • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti

/r/dating

V současné době má tento Subreddit více než 1,2 milionu registrovaných uživatelů a byl založen v březnu 2008. Je zaměřen na užitečné diskuse a je to skvělé fórum, kde můžete požádat o radu nebo se dozvědět něco nového ohledně randění. Komunita je jednou z nejlepších na internetu a hostí některé z nejroztodivnějších a nejpodnětnějších obsahů. Většinu příspěvků zde píší uživatelé, kteří ventilují celý proces randění, a ostatní členové jim v komentářích pomáhají.

Reddit Dating Česko

/r/dating_advice

Jak už název napovídá, tento subreddit se zaměřuje na subdoménu, nebo spíše subkategorii vztahů. Byl vytvořen v září 2010 a má více než 3 miliony registrovaných uživatelů, z nichž tisíce jsou v jednu chvíli online. Pro lidi, kteří hledají rady ohledně randění a romantických vztahů, je r/dating_advice jednou z nejlepších komunit na internetu. Skvělé na tomto fóru je, že zde neexistují žádná omezení pro diskusi o bisexualitě. Kromě toho si uživatelé mohou jen tak procházet užitečné rady od lidí různých věkových skupin, pokud nemají zájem klást otázky. Vzhledem k tomu, že moderátoři jsou kouči v oblasti randění, stojí obsah tohoto subredditu za pozornost.

Reddit DatingAdvice Česko

/r/datingoverthirty

Tento subreddit byl založen v listopadu 2014 a v současné době má více než 700 000 registrovaných členů. Jedná se o jedno z nejlepších fór na webu věnované lidem po třicítce a starším, kteří spolu stále chodí. Kromě toho r/datingoverthirty obsahuje upřímné rozhovory a užitečné rady ohledně randění mezi lidmi, kteří mají děti. Nejlepší na této komunitě je, že si uživatelé mohou zařadit, co chtějí vidět, podle své konkrétní věkové skupiny (buď čtyřicátníci/padesátníci/atd.). Nejedná se však o fórum, které by sloužilo ke zveřejňování osobních inzerátů nebo hledání známostí.

Reddit DatingOverThirty Česko

/r/onlinedating

Vše, co se týká online randění, zábavných příběhů a rad ohledně randění, najdete v této komunitě subredditů. Podsíť r/onlinedating byla založena v prosinci 2008 a v současné době má 55 000 registrovaných uživatelů, z nichž stovky jsou současně online. Patří mezi špičková fóra, kde mohou uživatelé získat odpovědi prakticky na cokoli, co se týká online randění. Patří sem rady ohledně nejlepších seznamovacích aplikací, jak zapůsobit na potenciálního partnera prostřednictvím textových zpráv a mnoho dalšího. Dobré na této komunitě je, že uživatelé mohou filtrovat příspěvky a komentáře a zjistit, které jsou nejoblíbenější.

Reddit OnlineDating Česko

/r/r4r

R4R je zkratka pro Redditor for Redditor. Tento subreddit byl vytvořen v dubnu 2010 a má více než 450 000 registrovaných uživatelů, z nichž tisíce se denně připojují ke konverzaci. Své inzeráty zde mohou zveřejňovat lidé, kteří hledají někoho na rande nebo jen na seznámení. Dobré na této komunitě je to, že díky mnoha lidem, kteří se k ní přihlásili, je tedy šance, že příspěvky uvidí potenciální partner, velmi vysoká. Kromě toho je vložení inzerátu a komentování zdarma. Mít jedinečný inzerát však může zvýšit šance na získání potenciálního partnera.

Reddit r4r Česko

Závěr

When people think of Reddit, online dating and relationship advice may not be the first thing that comes to their minds. However, the reality is that the platform hosts a vibrant community for those looking for such content. The aforementioned are the top subreddits that host helpful dating-related discussions.

Když se řekne Reddit, nemusí být online seznamování a rady o vztazích to první, co lidi napadne. Skutečnost je však taková, že tato platforma hostí živou komunitu pro ty, kteří takový obsah hledají. Výše jsou uvedeny hlavní subreddity, které hostí užitečné diskuse týkající se seznamování.

Připojit se může každý, kdo chce, protože platforma je zcela zdarma. Stejně jako u jiných platforem sociálních médií by však uživatelé měli být vždy přátelští a velkorysí k ostatním členům komunity. Měli by dodržovat všechna pravidla a pokyny uvedené na jednotlivých stránkách subredditů.