O nás


Emma Stockton

Spisovatel, redaktor, analytik Seznamky-Online.com.

Vzdělávání

  • Bakalářský titul v oboru psychologie
  • Magisterský titul z klinické psychologie
  • Magisterské studium psychologie na Pepperdine University

Zkušenosti

  • Licence LPCC
  • Profesionální terapeut (2012 – 2019)
  • Profesionální seznamovací kouč (2020 – současnost)

Oblasti působnosti

  • Výzkum a hodnocení
  • Testování a hodnocení
  • Poradenské teorie a techniky
Emma Stockton
Oceněná odbornice na vztahy Emma Stockton.

Emma Stocktonová je licencovaná terapeutka a odbornice na vztahy s více než desetiletou praxí, která pomáhá lidem najít lásku. Je autorkou portálu Seznamky-Online.com, populárního online zdroje pro lidi, kteří hledají rady, jak se orientovat ve světě online randění a vztahů. Jako vysoce kvalifikovaná a soucitná terapeutka Emma hluboce rozumí složitosti lidských vztahů a snaží se svým klientům pomáhat najít štěstí a naplnění ve vztazích. Má zvláštní odborné znalosti v oblasti online seznamování a pomohla tisícům lidí orientovat se v často náročném světě online seznamování. Emma má pověst soucitného a podporujícího kouče, který je schopen nabídnout cenný vhled a vedení těm, kteří chtějí zlepšit svůj milostný život. Díky svým znalostem a zkušenostem pomohla nespočtu lidí najít štěstí a spojení, které hledali.

Jak vyděláváme peníze

Seznamky-Online.com je seznamovací přehledová webová stránka, která generuje příjmy ze dvou hlavních zdrojů: affiliate a reklamy. Na našich webových stránkách máme partnerské odkazy, což znamená, že získáváme malou provizi, když si naši uživatelé zakoupí produkt nebo službu prostřednictvím těchto odkazů. To však nijak neovlivňuje naše doporučení nebo recenze. Naši uživatelé si mohou být jisti, že použitím těchto odkazů nikdy nezaplatí více a je to pro nás způsob, jak podpořit naše podnikání. Na Seznamky-Online.com máme skutečné zkušenosti a odborné znalosti v oblasti seznamování. Náš tým se skládá z odborníků, kteří vyzkoušeli a otestovali různé seznamovací aplikace a webové stránky, a snažíme se našim uživatelům poskytovat nejaktuálnější informace a doporučení. Naším cílem je pomoci uživatelům najít perfektní seznamovací platformu, která vyhovuje jejich potřebám a preferencím, a věříme, že naše odborné znalosti a zkušenosti z nás dělají spolehlivý a autoritativní zdroj informací.

Spolupracujte s námi

V současné době bohužel nemáme ve společnosti Seznamky-Online.com žádná volná místa. Jsme však vždy otevřeni spolupráci s podobně smýšlejícími lidmi, kteří sdílejí naši vášeň pro seznamovací aplikace. Pokud máte zájem s námi spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat a my s vámi rádi probereme možné možnosti spolupráce.

Hledání lásky v jiných zemích


FAQ

Co je Seznamky-Online.com?

Seznamky-Online.com je oblíbený seznamovací web.

Jak kontaktovat Tiamly.com?

Pošlete nám e-mail na adresu [email protected]