eDarling – Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
eDarling Logo
  • ❤️ Best personality test
  • ❤️ Mature relationships
  • ❤️ Easy to use page
Autor

Serióznější seznamovací služba

eDarling je seznamka, která byla spuštěna v Německu v roce 2008. Stránky vlastní německá společnost Spark Networks Services GmbH. eDarling je unikátní tím, že když se stanete členem stránek, vyplníte test osobnosti, který vám pak pomůže najít ideální shodu. Když si na seznamce založíte bezplatný účet, získáte přímý přístup ke svému osobnostnímu profilu, dostanete návrhy partnerů, můžete posílat úsměvy a lajky a dostanete možnost nahrávat fotografie. eDarling je stránka, která se hodí pro vás, kteří máte trochu vyšší ambice a kteří hledáte vážný vztah.

Použitelnost

eDarling je chytrý způsob, jak randit a najít lásku. Jedná se o seznamovací platformu, která vás seznámí pouze se singly, kteří vám vyhovují. Usnadňuje vám hledání a umožňuje systematicky a snadno najít osobu, která by pro vás mohla být ta pravá. Stránka je k dispozici také jako seznamovací aplikace, což znamená, že máte přístup ke službě přímo ve svém mobilním telefonu. eDarling je také velmi bezpečná seznamovací platforma s pečlivou kontrolou profilů, dobrým zákaznickým servisem a filtry proti podvodům – to vše proto, abyste se jako členové cítili bezpečně.

eDarling Česko

Test osobnosti s názvem IdealPartner

Osobnostní test “IdealPartner” společnosti eDarling je v oblasti seznamovacích webů jedinečný. Je navržen ve spolupráci s psychology a výzkumníky vztahů. Když se testu zúčastníte, prozradíte, kdo jste, tím, že odpovíte na otázky týkající se mimo jiné vašeho způsobu komunikace, vaší povahy a vašeho postoje ke vztahům. Váš test je poté analyzován a porovnán s výsledky ostatních členů. Poté zjistíte, kteří členové nejlépe odpovídají vašemu osobnostnímu profilu. Test má poskytnout jasnou představu o tom, kdo jste a co ve vztahu hledáte.

Matches (Shody)

Následně obdržíte seznam návrhů pro své shody a poté můžete vstoupit a přečíst si jejich profily. Když najdete někoho, kdo vás zaujme, pošlete mu zprávu nebo úsměv a doufejme, že tato zpráva nakonec povede k milostnému vztahu. Test osobnosti je to, co dělá eDarling jedinečným a čím stránka vyniká v davu. Test osobnosti je také důvodem, proč jsou výsledky stránek tak dobré a proč často uspějí se svými shodami.

Jak test funguje

Test se skládá z celkem 283 otázek. Dobrou radou je, abyste si při vypracovávání testu řádně promysleli své odpovědi. Důležité je také být upřímný. Vyplnění testu trvá přibližně 25 minut, a pokud ho nestihnete dokončit ještě týž den, můžete si ho přerušit a vrátit se k němu. Test se ukládá po dobu 15 týdnů, než se informace vymažou. Pokud máte pocit, že test není vůbec správný, můžete se obrátit na jejich zákaznický servis a test zopakovat. Pokud jste test právě absolvovali, je dobré počkat, až obdržíte první shody; může se stát, že je pravdivější, než si myslíte. Po dokončení testu si připravíte svůj profil s obrázky a textem, než dostanete své shody.

Slevy a ceny

Společnost eDarling nabízí dva různé typy členství. Prvním je tzv. základní členství, které je zdarma, a druhým je prémiové členství. Abyste mohli stránky plně využívat a měli největší šanci najít partnera, doporučuje se prémiové členství. Můžete samozřejmě začít se základním členstvím, abyste si stránku a její funkce vyzkoušeli. Se základním členstvím máte také možnost udělat si test osobnosti, vytvořit si profil a přijímat shody.

eDarling Recenze

Prémiové členství

Po upgradu získáte plný přístup ke všem funkcím, včetně až 20 dalších partnerských návrhů každý den. Získáte také přístup k chytré aplikaci, takže můžete sledovat své shody přímo v telefonu. eDarling používá progresivní cenový model, což znamená, že vaše měsíční cena bude tím nižší, čím déle se zavážete.

Časté stížnosti na eDarling

Nejčastější stížností na eDarling je, že v bezplatné verzi nemáte přístup k tolika funkcím. eDarling má také poměrně vysoké ceny, což znamená, že není dostupný pro všechny peněženky. V porovnání s jinými podobnými službami na trhu má také o něco menší podíl členů. Někteří lidé si stěžovali, že nemohou sami vyhledávat shody. Na druhou stranu, smyslem stránky je, abyste byli spojováni s lidmi, kteří nejlépe odpovídají vaší osobnosti. Ne s těmi, které si sami vyberete na první pohled.