15 Věcí, Které Je Třeba Vědět o Rychlém Randění v Roce 2024


Nelze popřít, že otevřít se lásce není snadné. Speed dating však nabízí nespočet příležitostí a nových zážitků, které si nechcete nechat ujít. Speed dating je poměrně nový fenomén, který mění způsob, jakým hledáme lásku.

Tento koncept pomohl vytvořit rabín, aby povzbudil židovské muže a ženy ke sňatkům. Rabín Yaacov Deyo dokonce v roce 1998 uspořádal v Los Angeles rychlé rande, které se ujalo v Severní Americe a rozšířilo se i do Evropy. O rychlém randění dokonce vznikají populární filmy a pořady. Myšlenka rychlého randění je poměrně jednoduchá. Máte možnost spojit se s muži nebo ženami požadovaného věkového rozmezí, abyste měli šanci najít toho pravého.

Co je možné ztratit?

Následující tipy vám pomohou získat co nejlepší zkušenosti s množstvím seznamovacích aplikací a webů. Zde jsou některé z našich návrhů, které zaručují zábavu.

Využití aplikace

Využití aplikace

Pokud jste si vytvořili účet, musíte použít aplikaci nebo web, abyste někoho našli.


Zjistěte si co nejvíce informací

Oddejte se konverzaci a zjistěte o každém z nich co nejvíce.


Zaměřte se vždy na jednu osobu

Zaměřte se vždy na jednu osobu

Snažte se soustředit vždy na jednu osobu a zapomeňte na to, jakým dojmem působíte, abyste se cítili příjemně.


Mějte opravdový zájem

Mějte opravdový zájem o člověka, se kterým mluvíte, a on bude mít stejný zájem o vás.


Udržujte věci lehké

Udržujte věci lehké

Chovejte se klidně a neberte si nic osobně, protože se spolu jen bavíte.


Buďte open-minded

Buďte otevření, protože se může stát cokoli. Někteří lidé mají připravený soubor otázek, na které se chtějí zeptat, zatímco jiní se rádi drží přirozenosti. Tajemstvím úspěchu na rychlém rande je však držet se lehkých témat.


Buďte sami sebou

Buďte sami sebou

Během rychlého seznamování buďte vždy sami sebou. Nemusíte nikoho ohromovat humorem někoho jiného. Být sám sebou je více než dostačující.


Nesuďte

Ujistěte se, že máte pozitivní připomínky, protože není třeba být kritický. Vyvarujte se zbytečných poznámek. Když někoho oceníte, bude pro vás snazší někoho najít.


Prostě do toho jděte

Prostě do toho jděte

Když se někomu líbíte, udělá krok. To však neznamená, že byste neměli udělat krok vy sami. Pokud se vám někdo líbí, měli byste do toho jít.


Nespěchejte

Vyvarujte se rychlého rozhodnutí, protože později byste toho mohli litovat. Dejte si na čas, abyste si udělali jasnou představu o druhé osobě. Každé osobě musíte dát nějaký čas na rozmyšlenou a odpočinek. Proto byste neměli na věci spěchat, i když si možná myslíte, že právě o tom je rychlé rande.


Nepijte příliš mnoho

Nepijte příliš mnoho

Abyste si zachovali jasnou mysl, musíte se držet dál od alkoholu nebo pít co nejméně, abyste věděli, jak se cítíte, a ne být pod jeho vlivem. Kromě toho není mnoho věcí, které můžete udělat, abyste udělali dobrý první dojem.


Spíše kvalita než kvantita

Nepočítejte, protože tak to u rychlého seznamování nefunguje. Musíte pochopit, že jde spíše o kvalitu než o kvantitu. Jedno dobré rande je mnohem lepší než deset příšerných.


Vyhněte se přílišnému přemýšlení

Vyhněte se přílišnému přemýšlení

Abyste nemuseli příliš přemýšlet, kam jít na rande, měli byste se držet kavárny. Vychutnejte si kávu s druhou osobou a zjistěte, zda se k vám hodí.


Nevzdávejte se

Pokud vás osoba, která se vám líbí, nemá ráda, neměli byste se vzdávat, protože je pravděpodobné, že je to požehnání v přestrojení. Kromě toho si zasloužíte někoho, kdo si vás skutečně váží takového, jaký jste.


Následná opatření

Následná opatření

Nezapomeňte sledovat shody a zjistit, co vás čeká v budoucnu.


To je vše. Vyzkoušejte rychlé seznamování, aniž byste se starali o to, co si myslí ostatní.