C-Date


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
C-Date Logo
  • ❤️ Většinové ženy
  • ❤️ Pro sexuální setkání
  • ❤️ Vysoká úspěšnost shody

Intenzivní setkání bez omezení

Společnost C-Date byla založena v roce 2008 a je lídrem v oblasti hledání jednoduchých vztahů. Jinými slovy, C-Date existuje již něco málo přes deset let ve spolupráci s vlastníkem Interdate SA. Za tu dobu pomohla společnost C-Date najít vášnivé rande tisícům lidí.

Jednou z jedinečných vlastností C-Date je, že webové stránky používají maximální ochranu, aby se zabránilo falešným profilům a podvodům.

Dalším jedinečným rysem je, že na C-Date jsou členové různého věku, různých orientací a různých důvodů, proč jsou na C-Date. Uživatelská základna se zobrazuje od hledání potenciálního manželství až po vášnivý flirt.

Použitelnost je velmi dobrá

Na levé straně domovské stránky najdete políčko pro registraci. Tam si vyberete, zda jste žena nebo muž a co hledáte.

Registrace je zcela zdarma a je uvedeno, že:

  1. Je anonymní, bezpečný a nezávazný.
  2. Používá diskrétní vyhledávání partnerů.
  3. Mají seriózní kontrolu profilu a ruční kontrolu všech fotografií.

Vlastní design webových stránek je opravdu uživatelsky přívětivý. Je snadné se na webu pohybovat bez příliš mnoha funkcí. C-Date má také jednoduchou aplikaci, která je vhodná pro systémy iOS a Android.

C-Date nevyžaduje profilový obrázek, abyste mohli psát nebo vyhledávat ostatní členy, ale chrání anonymitu uživatele. Místo toho investovali do ochrany profilu a ruční kontroly obrázků.

Po vytvoření účtu se uživateli zobrazí alternativní obrázek velmi atraktivní ženy a krásného muže. Poté se zobrazí otázka: “Kdo vás vzrušuje?”.

Jakmile si vyberete, kdo je podle vás nejpřitažlivější, můžete si vybrat, odkud geograficky pocházíte v České republice. Díky tomu vám C-Date snáze najde blízké potenciální partnery ve vašem okolí.

Láska nemá absolutně žádné zeměpisné hranice, ale někdy může být vášnivé setkání blíž, než si myslíte.

C-Date Česko

Test osobnosti

C-Date funguje dobře proto, že všichni uživatelé dostávají vybrané návrhy kontaktů, které jsou založeny na jejich preferencích a místě, kde geograficky žijí.

Protože členství stojí peníze, brání také bezohledným lidem v přístupu k platformě. To znamená, že o ženu se uchází jen několik mužů. Proto má C-Date vyšší míru úspěšnosti u mužů. Až 63 % mužů získá na platformě rande.

Větší míra úspěšnosti znamená, že C-Date má větší členskou základnu než většina seznamek, což je pro uživatele jasná výhoda.

Náklady na C-Date

Uživatelé si mohou vybrat mezi různými druhy členství a pokud si nezvolí základní členství (zdarma), musí se zavázat alespoň na 3 měsíce.

Základní členství umožňuje vytvořit si profil a zobrazit dostupné uživatele v okolí. Bohužel neposkytuje možnost vidět profilové obrázky ostatních uživatelů nebo jim psát.

Ceny členství nejsou příliš vysoké a cena je tím nižší, čím delší členství si zvolíte.

Jedním z příjemných doplňků aplikace C-Date je, že je pro ženy zdarma.

C-Date Recenze

Časté stížnosti na C-Date

Častou stížností na C-Date je, že slouží především k nezávaznému seznamování a že mnoho uživatelů nehledá dlouhodobý vztah. Mnoho lidí tvrdí, že nehledají vztah, a pak po několika týdnech najdou lásku.

Druhou stížností je, že zákaznický servis nemá živý chat, nicméně C-Date neustále filtruje webové stránky pro falešné profily.

Ceny seznamek jsou otázkou, která vždy vyvstává, ale C-Date klade velký důraz na anonymitu, což vynahrazuje cenu členství ve srovnání s jinými seznamkami.