10 Důvodů, Proč Mladé Ženy Chodí se Staršími Muži


Zdá se, že existuje značný počet žen, které si přejí strávit zbytek života se staršími muži. Ačkoli se to může zdát romantické, někteří lidé se stále dívají na páry se značnými věkovými rozdíly svrchu. Dochází k tomu proto, že si nejsou vědomi fascinujících důvodů, proč ženy přitahují stříbrné lišky. Zde je deset důvodů, proč mladé ženy chodí se staršími muži.

1. Zkušenější a kulturnější

Muži jsou jako dobré víno: s věkem se zlepšují. Jejich život, práce a předchozí vztahy jim daly mnoho životních lekcí, které jim pomohly zlepšit jejich vztahy. Jsou mnohem vyzrálejší a chápou, že ne vždy jde vše podle plánu. Proto jsou sebevědomí, a díky tomu se chovají efektivně, zejména na veřejnosti. Kromě toho v minulosti navštívili různá místa a dobře se orientují v cizích kulturách.

Zkušenější a kulturnější

2. Starší muži jsou finančně stabilnější

Většina mladých žen hledá muže, kteří je mohou finančně podporovat. Soběstačná dáma jen tak nepřijme nezaměstnaného muže. Některé ženy ze znevýhodněných oblastí vyhledávají muže, kteří je mohou podporovat, protože věří, že jsou ideálním společníkem. Nespokojí se s nezaměstnaným mužem, protože jejich život je už tak dost náročný.

Starší muži jsou finančně stabilnější

3. Lepší, pokud jde o potěšení a zacházení se ženami

Starší muži mají za sebou řadu krátkodobých i dlouhodobých vztahů, což jim dává výhodu, pokud jde o řízení vztahů. Jejich předchozí zkušenosti je naučily, po čem ženy obecně touží a co je činí šťastnými. Jsou si také lépe vědomi požadavků své partnerky. Starší muži jsou také romantičtější než mladší muži.

4. Starší muži obecně hledají vážný vztah

Mladé ženy, které jsou unavené z mladých a krátkých vztahů, mohou najít šťastnější a bezpečnější vztah se starším mužem. Mladší muži jsou stále ve fázi života, kdy rádi experimentují. Pokud je tedy dáma připravena se vdát nebo pokud je připravena na vážný závazek, mladší muž ve věku kolem dvaceti let pro ni prostě není vhodným partnerem.

5. Rovné povinnosti

Starší muži mají obecně větší znalosti o rozdělování úkolů než jejich mladší kolegové. Jedním z běžných příkladů je, že starší muži jsou často lepšími kuchaři než mladší muži. Pokud se tedy podíváte na psychologii staršího muže, který chodí s mladší dámou, vychází to skvěle pro obě strany, protože mohou mít skutečně rovnocenné partnerství.

6. Lepší přijímání rozhodnutí

Starší muži dělají zdravější a rozumnější rozhodnutí. Díky tomu je mezi staršími muži a mladšími ženami méně problémů. I ty, které se vyskytnou, jsou řešeny a ukončeny zdravěji než ve vztahu, kde jsou obě strany vrstevníky. To obvykle znamená, že neudělají něco nezralého, jako je přílišné opojení jen proto, aby je porušili.

7. Nemají biologické hodiny

Muži jsou přirozeně plodní delší dobu než ženy. Proto když spolu starší muž a mladší žena chodí, nemusí se obávat, že by se kvůli tikajícím biologickým hodinám unáhlili. Starší muži jsou navíc více zavedení a rádi přistupují k věcem pomalejším tempem. Nespěchají na začátek plínek.

8. Jsou charismatičtí

Ženy jsou přitahovány staršími muži, protože jsou výrazně přitažliví. V první řadě je to jejich fyzický vzhled. Mají svůj styl vyjadřování a dámy obdivují, jak se chovají. Protože většinou nesledují módní trendy tak pečlivě jako mladí muži, vynikají díky svému osobitému smyslu pro styl.

9. Nevyhledávají drama

Přiznejme si, že mladé ženy jsou velmi emocionální bytosti. Mají tendenci přehánět a jednat bez přemýšlení. Proto potřebují muže, kteří je donutí zastavit se a nadechnout. A zdá se, že tuto schopnost mají spíše starší muži. Pokud se vyskytne problém, sednou si a vymyslí řešení.

10. Poskytují pocit bezpečí

Co by mohlo ženám pomoci cítit se v každodenním životě bezpečně a v pohodě? Vše, co jsme dosud zmínili, je toho schopno. Mladé ženy potřebují důvěryhodného společníka, se kterým mohou trávit svůj život, finanční zajištění a další. Zdá se, že starší muži dokážou všechny tyto věci poskytnout lépe a dávají mladým ženám pocit ochrany.