Seznamky pro Lidi nad 60 Let


Jste svobodný senior a hledáte lásku? Existuje několik seznamek pro starší 60 let, kde si můžete najít partnera. V tomto článku vás seznámím s některými z nejlepších stránek pro online seznamování seniorů nad 60 let.

⭐ Nejlepší seznamky pro lidi starší 60 let v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

eHarmony

eHarmony Česko

eHarmony je jedním z nejoblíbenějších seznamovacích webů v online komunitě. Tato stránka existuje již více než dvacet let a získala si dobrou pověst díky špičkovým službám, které nabízí.

Přestože většina lidí považuje eHarmony za konzervativnější seznamku, bude pro vás tou nejlepší volbou, pokud chcete najít vážný protějšek. K tomu přispěl jejich obsáhlý dotazník a také seriózní a zralá demografická skupina.

Místo si účtuje více ve srovnání s jinými seznamkami. Jejich služba matchmakingu na další úrovni však stojí za to.

SilverSingles

SilverSingles Česko

Pokud jste rozvedený člověk, který je připraven znovu randit, pak je pro vás tato stránka dobrou volbou. Některým lidem se nemusí líbit třídit mladé nezadané a hledat zralé partnery, se kterými by se mohli usadit. V tom případě přichází na řadu SilverSingles.

Stránky byly vytvořeny výhradně pro zralé singles ve věku 60 let a více. Umožňuje starším singles najít stejně smýšlející jedince, se kterými mohou strávit zbytek života. Ačkoli SilverSingles může vypadat méně atraktivně než různé moderní seznamky, ve srovnání s jinými je to intuitivní a snadno použitelná stránka.

Match

Match Česko

Společnost Match působí v oblasti seznamování již mnoho let. Od svého založení v roce 1995 si tato stránka získala dobrou pověst. Podařilo se jí zachovat své základní hodnoty a zároveň provést revoluci, aby odpovídala moderním uživatelům.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností služby Match je její dobře obsazená, ale vyvážená uživatelská základna. Je téměř rovnoměrně rozdělen mezi ženy a muže, uživatele, kteří mají děti, a ty, kteří děti nemají. Stránka má také pěkně poskládaný zdroj osob, se kterými se můžete spojit, i když hledáte partnera v méně zalidněné oblasti. Nejrychleji rostoucí demografickou skupinou webu je věková skupina nad 50 let.

Společnost Match zrekonstruovala svůj dotazník tak, aby byl méně náročný a zdlouhavý. Nyní je spíše konverzační sondou do toho, jak by člověk reagoval v reálných situacích s partnerem a třeba i sousedem, který uprostřed noci potřebuje pomoc. Ponoření do vašich každodenních zvyků a hodnot zajistí, že vám Match dohodí milence, jehož životní styl odpovídá vašemu.

Mají bezplatnou poradenskou službu známou jako AskMatch, která vám pomůže poradit se s chodícím koučem. V roce 2020 spustili službu Vibe Check. Jedná se o funkci videohovoru z dob sociálního distancování, jejímž cílem je poskytnout protějškům něco, co se nejvíce blíží prvnímu rande. Se svými nejlepšími tipy můžete hovořit i bez placeného předplatného.

EliteSingles

EliteSingles Česko

EliteSingles klade důraz na peníze a kariéru a umožňuje uživatelům, aby se seznámili s těmi, s nimiž jim bude dobře a s nimiž budou později sdílet bankovní účet. Nabízejí zralý prostor pro ambiciózní nezadané, kteří se mohou spojit, aniž by se cítili nesví, když otevřeně mluví o penězích nebo svých kariérních cílech, což může pomoci zajistit budoucí vztahy.

EliteSingles si v průběhu let získala díky svým službám dobrou pověst. Dnes tuto webovou stránku navštěvuje mnoho zralých singles, kteří hledají své životní partnery. Mají bezplatnou verzi s omezenými funkcemi.

Bumble

Bumble Česko

Bumble je feministická verze Tinderu, kterou vlastní ženy. Umožňuje pouze ženám udělat první krok. Mužští členové nemají dovoleno oslovit jako první své ženské protějšky. Jedná se o snadno použitelnou seznamovací aplikaci, díky níž je chatování a swipování neformální a zábavnější než na jiných tradičních seznamkách. Je to dobrý způsob, jak poznat komunitu online seznamek, aniž by to bylo příliš vážné.

Na webu si můžete prohlédnout krátké životopisy a fotografie potenciálních protějšků ve vaší lokalitě a podle zájmu je přejet prstem. Nabízejí také funkci BFF, která vám pomůže najít čistě platonické partnery. K dispozici je také síťová funkce podobná LinkedIn známá jako Bizz, která má uživatelům připomenout, že nejde jen o aplikaci na seznamování.

Zoosk

Zoosk Česko

Zoosk je jedním z nejnavštěvovanějších webů v online seznamovací platformě. V současné době má více než 40 milionů aktivních členů. Ačkoli tato čísla mohou znít hrozivě, je to také dobře, protože přichází s širokou škálou potenciálních protějšků, se kterými můžete komunikovat.

Stránky umožňují uživatelům vybrat si věkovou kategorii, kterou hledají. Umožňuje také výběr různých zájmů a upřesnění, které zužují vyhledávání. Tato webová stránka vám umožní přístup k typům nezadaných, kteří hledají partnery, aniž byste museli nutně procházet velkým a hlubokým registračním procesem nebo platit více peněz za prémiové členství.

OurTime

OurTime Česko

OurTime je poslední seznamka na našem webu nejlepších seznamek pro starší 60 let. Pokud na online seznamovací scéně začínáte, je to pro vás jedna z nejlepších možností. Její používání je snadné a nastavení rychlé. Proto každého bude lákat začít ji používat ihned, jakmile se k ní dostane.

Jedná se o seznamku určenou pouze pro seniory, která má tendenci dohazovat členy s mnoha neaktivními účty. To vám může zkrátit dobu hledání partnera. To vám znepříjemňuje a odrazuje, zejména pokud hledáte partnera na online platformě poprvé.

Stránky můžete použít jako záložní, pokud se vám nedaří najít partnera na jiných platformách. Není tak efektivní jako ostatní stránky na našem seznamu.