Kippo


#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
KIPPO Logo
 • ❤️ Tinder pro hráče
 • ❤️ Stažení zdarma
 • ❤️ Virtuální rande

Tinder pro hráče

Randění jako hráč není snadné. Může být obtížné najít někoho, kdo má stejnou vášeň pro hraní jako vy. Pro mě jako člověka, který miluje hry a tráví jimi spoustu času, bylo velmi důležité najít seznamovací aplikaci, která by mi pomohla najít někoho, kdo miluje hry. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet Kippo.

Kippo je seznamovací aplikace, která byla vytvořena v roce 2018 a je určena výhradně pro hráče. Není mnoho online seznamovacích platforem, které by se zaměřovaly na hráče. Proto se Kippo podařilo na trhu prosadit. I když existují různé typy hráčů, faktem je, že většina z nás jsou introverti. Proto mi seznamovací aplikace jako Kippo pomohla obnovit víru v nalezení kolegy hráče, kterého bych mohla milovat.

Pokud jste plachý hráč, který se potýká s příležitostnými seznamkami, Kippo je pro vás ideální aplikace. Poskytuje bezpečný prostor, kde se můžete seznámit s lidmi, kteří žijí herním životním stylem. Zaujala mě svými užitečnými funkcemi, nádherným rozhraním a bezplatnou verzí, která je stejně dobře použitelná. Zde je několik věcí, kterých jsem si při používání Kippo všimla.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
DivokeRande.cz Logo
 • 18+
 • 280000+ členů
 • Zaregistrujte se zdarma
2
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
Kippo Česko

Uživatelsky přívětivé funkce

Kippo nabízí mnoho úžasných funkcí. Je uživatelsky přívětivé. Pro vytvoření účtu v aplikaci jsem zadala všechny své údaje včetně věku, etnické příslušnosti, zájmů, data narození, vzdělání a e-mailu. Abych zvýšila své šance na nalezení někoho, musela jsem také nahrát fotografii. Kromě toho jsem také vytvořila autentický popis “Hráčka hledá někoho, s kým by si mohla zahrát Call of Duty” a měla jsem štěstí, protože jsem našla několik protějšků v okolí.

Co se týče rozhraní, bylo jednoduché na pochopení a příjemné na pohled. Mnoho úžasných funkcí je nabízeno uživatelům zdarma i placeným uživatelům. Jako bezplatný uživatel můžete posílat zprávy a lajkovat profily uživatelů. Nejvíce se mi na Kippo líbilo, že umožňuje přidávat herní karty. Mezi funkce, které stojí za zmínku, patří následující.

 • Neomezený matching: Prémioví uživatelé Kippo získají přístup k neomezenému počtu profilových shod. Bezplatní uživatelé mohou procházet pouze 30 profilů denně, což je stále dobré. Možná byste si ale měli pořídit prémiové členství, protože díky tomu, že nemáte žádná omezení pro swipování, je snazší někoho najít.
 • Profilové karty: Pozoruhodnou funkcí Kippo jsou profilové karty. Uživatelé si mohou vytvořit balíček karet, které obsahují jejich zájmy.
 • Kippo Comics: Ačkoli se technicky nejedná o funkci, profil Kippo Comics na Instagramu se skládá z roztomilých komiksů, které představují to, co uživatelé hledají. Komiksy můžete snímat na obrazovku a sdílet, abyste prolomili ledy v aplikaci.

Herní preference

Najít někoho na základě jeho osobnosti je velmi důležité. V této oblasti odvedla společnost Kippo skvělou práci. Uživatelé mohou sdílet tolik informací, kolik chtějí, aby našli kompatibilní protějšek. Aplikace dokonce porovnává výsledky vyhledávání podle vašich herních preferencí. Díky tomu můžete najít hráče, který má rád stejné hry jako vy. Kromě toho jsou profily velmi dobře přizpůsobitelné. Můžete přidat zajímavou grafiku a podělit se o své zájmy. To vám také pomůže snáze zaujmout další single hráče, kteří hledají lásku. Přestože Kippo můžete používat zdarma, možná byste měli zvážit využití jeho prémiových plánů pro zlepšení svých zkušeností s online seznamováním.

Kippo Recenze

Stížnosti

Společnost Kippo definovala svou cílovou skupinu. Zaměřuje se pouze na hráče, kteří hledají vážný vztah nebo přátelství. Není tedy vhodnou volbou pro lidi, kteří hledají nezávazná setkání nebo erotická dobrodružství. Pokud vás hraní her nebaví, cítili byste se odpojeni. Oblast, ve které se Kippo může zlepšit, je poskytování funkcí videochatu, aby si hráči mohli udělat představu o svých spoluhráčích a zjistit, zda se k sobě hodí. Celkově Kippo odvádí dobrou práci a stojí za to ho používat.