Křesťanské Seznamky


Online seznamka je platforma, která umožňuje lidem seznámit se a představit se potenciálním párům za účelem navázání osobních a romantických vztahů.

Ačkoli křesťanské seznamovací aplikace nejsou tak běžné jako běžné seznamovací platformy, určitě jste o nich slyšeli na sociálních sítích nebo od přátel. Pokud jste křesťanské seznamovací aplikace ještě nikdy nepoužili, chápu, že o nich můžete mít spoustu otázek. Tento článek obsahuje doporučení a zdroje, které vám pomohou začít s nesekulárním online seznamováním.

⭐ Nejlepší křesťanské seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
 • 40+
 • Populární seznamka
 • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
 • 30+
 • Kontaktní záruka
 • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
 • 30+
 • Nejlepší odpovídající funkce
 • Relativně levná služba

Seznamování už není, co bývalo

Match Česko

Historie online seznamování se během relativně krátké doby změnila z poslední záchrany pro zoufalce na skutečného soupeře v hledání lásky. Téměř každý zná pár, který se seznámil na seznamce nebo v aplikaci. Swipy nahradily Amora. Jakkoli se však tato technologie zdá být nejmodernější, její kořeny sahají do dávné minulosti.

Match a eHarmony nebyly ani prvními matchmakery v historii, ani prvními technologickými seznamovacími službami. Nicméně lidé vždy hledali nové a vzrušující způsoby, jak najít lásku, sex a společnost, a digitální seznamování je jen nejnovějším zopakováním této odvěké touhy.

Moderní matchmakery jsou algoritmy, zatímco naši předkové se při hledání kompatibilních protějšků spoléhali na lidské matchmakery. Ve starověkém Řecku, Číně a Japonsku byli dohazovači nezbytnou součástí života. V knize Genesis, která je jedním z nejstarších příkladů dohazování, má služebník za úkol vybrat manželku pro Abrahamova syna.

Online seznamování je stále randění

Možná si myslíte, že jakmile zveřejníte profil, zaplaví vás stovky potenciálních partnerů a setkání s nimi bude bez stresu a trapné. To se ale mýlíte.

Technologie mohou být cenným nástrojem, ale nejsou lékem na všechny problémy ve vztahu. Mnoho lidí přistupuje ke vztahům s nerealistickými očekáváními, kdy stačí stisknout tlačítko a objeví se jejich spřízněná duše, ale vyžaduje to více úsilí.

Očekávejte některé nepravdy

Když se s někým seznámíte online, určitě se bude lhát. Virtuální prostředí usnadňuje falšování statistik. Chlapi budou mít tendenci přidat si pár centimetrů na výšce, zatímco dámy shodí pár kilo.

Jak chránit své informace

Na některých webových stránkách můžete svůj účet odstranit nebo zakázat. Zkontrolujte, zda jsou vaše data po uzavření účtu na webové stránce smazána. Jednotlivci se na seznamovací stránky občas vracejí, aby zjistili, že stránka má stále uložené jejich údaje.

Kromě toho zkontrolujte nastavení soukromí svého profilu. Na některých seznamkách jsou profily ve výchozím nastavení veřejné a vyhledávače je mohou indexovat.

Podívejte se na prohlášení o ochraně osobních údajů a zjistěte, kolik vašich osobních údajů je sdíleno s ostatními členy. Kromě toho by mělo být také zřejmé, kdo další má k vašim údajům přístup, například třetí strany.

Existuje seznamovací služba pro každý typ

Pokud máte nějaký typ osobnosti, pravděpodobně se tomu věnuje nějaká webová stránka. Dáváte přednost Macu nebo PC? Je lepší být žid nebo katolík? Než si zaplatíte prémiové předplatné, nezapomeňte se podívat i mimo služby zvučných jmen, jako je Match.com a eHarmony, zejména pokud máte specifické požadavky.

Proces matchmakingu

Navzdory tomu, že umělá inteligence nedokáže pracovat s emocemi, využívá data k párování možných partnerů, což vede k dlouhodobým vztahům.

Dlouhodobý příslib internetového seznamování je stále zahalen nejistotou. Nové důkazy naznačují, že vztahy, které začínají online, mohou mít lepší základ než ty offline.

Pokud je vaším cílem sňatek, podle nedávné studie vás jistě potěší, že u heterosexuálních párů, které se seznámily online, je pravděpodobnost uzavření manželství vyšší než u párů, které se seznámily offline. Podle studie z roku 2017 citované v časopise MIT Technology Review je navíc pravděpodobnější, že lidé, kteří spolu chodí online, jsou kompatibilní a mají větší šanci na zdravé manželství. V každém případě, ať už se jedná o manželství, nebo ne, internetové seznamování se zdá být vynikajícím receptem na spokojený a dlouhodobý vztah.

Nikdo netvrdí, že rozhodujícím prvkem je online seznamování. Výzkum však ukazuje, že lidé, kteří se připojí k namlouvání webových stránek, které vyžadují ohleduplné odpovědi, jsou mnohem pravděpodobnější, že se uvolní.

Christian Mingle

Christian Mingle Česko

V seznamovacích aplikacích může být obtížné najít možné partnery, kteří sdílejí vaši víru a hodnoty. Ačkoli na většině běžných seznamek můžete filtrovat členy podle náboženství, některým zbožným křesťanům to nemusí vyhovovat.

O křesťanských seznamovacích aplikacích se Bible nezmiňuje a v církvi nejsou nijak zvlášť oblíbené. Je přirozené, že pokud jste svobodný křesťan, máte k používání křesťanské seznamky výhrady. Křesťanské seznamovací aplikace v roce 2021 umožní věřícím lidem najít své možné partnery v širším měřítku než kdykoli předtím.

Christian Mingle je křesťanská online seznamovací služba provozovaná společností Spark Network. Společnost Spark Networks spravuje několik demograficky zaměřených internetových stránek pro seznamování, včetně této.

Začínáme s Christian Mingle

Od svého založení v roce 2001 se Christian Mingle rozrostl na miliony členů. Je to jedna z největších a nejúspěšnějších křesťanských seznamek, která je zodpovědná za více než 30 % online sňatků. Většina členů je ve věku od dvaceti do čtyřiceti let.

Stanovení cen

Nejprve si musíte zvolit svůj rozpočet, neboli kolik peněz jste ochotni utratit za Christian Mingle. V několika aplikacích si můžete číst profily a posílat zprávy zdarma. Většina ostatních vám umožní prozkoumat vaše možné protějšky zdarma.

Použitelnost

Funkce, které najdete na Christian Mingle, jsou jednoduché. Christian Mingle má čisté a přehledné rozhraní a jednoduché prvky pro vyhledávání a párování. Vše je uspořádáno tak, aby členové mohli rychle najít, kam potřebují jít, aby si mohli prohlížet profily, kontrolovat shody, číst zprávy, prohlížet si své nedávné aktivity a získat podporu.

Funkce

 • Na Christian Mingle si můžete vytvořit preference pro objevování genderu, náboženství, věku, typu vztahu a místa, kde se váš ideální protějšek nachází.
 • Abyste nezadaným pomohli najít kompatibilní profily, poskytuje Christian Mingle denně kurátorský seznam nápadů na partnery.
 • Bezplatní uživatelé mohou v databázi vyhledávat také podle nových členů, vzdálenosti, kdo je online a shody.