JapanCupid Recenze

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
JapanCupid.com Logo
  • ❤️ Meet japanese singles
  • ❤️ Free account
  • ❤️ Even gender distribution
Autor

Seznamování pro uživatele se zájmem o Japonce

Online seznamování nabízí spoustu možností. Proto může být obtížné rozhodnout se, kterou seznamovací platformu použít k seznámení s dalšími singly. Jednou ze seznamek, na kterou jste možná narazili, je JapanCupid. Jedná se o další web navržený společností Cupid Media.

JapanCupid je specializovaná seznamka, která se zaměřuje na uživatele se zájmem o Japonce. Stránky jsou určeny nejen pro singles z této země, ale také pro singles zvenčí, kteří se chtějí seznámit s nějakým Japoncem. Když použijete výklenkovou stránku, ušetříte spoustu času, protože můžete okamžitě najít Japonce. Jak mezinárodní singles, tak japonští singles používají Japan Cupid k seznamování, randění a dokonce i k navazování vztahů.

Jako někdo, kdo se zajímá o randění s japonským mužem, jsem se rozhodla to zkusit a chci se s vámi podělit o své zkušenosti. Neexistuje žádný přísný proces ověřování, což je důvod, proč jsem se setkal s některými falešnými profily. Nebyly zde však žádné vyskakovací reklamy, které by mi kazily zážitek. Pozoruhodnou funkcí, která se mi líbila, byla možnost překládat zprávy.

Lepší seznamky

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
JapanCupid Česko

Přímočaré a snadné použití

První věc, kterou lidé chtějí vědět, když uvažují o používání aplikace, je její použitelnost. Aplikace JapanCupid se mi zdála jednoduchá na používání. Navigace v aplikaci a na webu by neměla být problém. Platforma dokonce poskytuje jazykové možnosti, což zážitek ještě zlepšuje. Registrace do aplikace nezabrala mnoho času. Jednoduše jsem zadal své údaje a nahrál svou nejnovější fotografii, abych měl jistotu, že najdu někoho, koho zajímá, jak vypadám v současnosti.

Poté, co si zaregistrujete svůj profil zadáním e-mailové adresy, můžete profily prohledávat a filtrovat je podle svých preferencí, například podle profilu člena, kulturního prostředí, data vytvoření účtu a vzhledu. Jelikož můžete začít s bezplatnou verzí, bude vás pouze dráždit všemi možnostmi. Najdete spoustu lidí, kteří mají zájem se s vámi bavit. Jako uživatelé zdarma byste jim však nemohli posílat zprávy, pokud by neskončili jako první oni vám. Proto jsem se rozhodla předplatit si platinové členství.

Profilové poznámky

JapanCupid je především o osobnosti a hledání někoho, s kým si rádi povídáte a kdo vás přitahuje. Existuje mnoho způsobů, jak vám JapanCupid pomůže najít někoho, kdo vás zaujme. Pomocí jeho pokročilého algoritmu pro matching můžete rychle zúžit všechny své preference a najít profily, které vyhovují vašim osobním preferencím.

Jednou z věcí, které mě na JapanCupid zaujaly, je, že má funkci “Poznámky k profilu”. Byla vytvořena s ohledem na mnoho faktorů. Vzpomeňte si na chvíle, kdy jste se spojili s některými, kteří se vám líbili, a později jste si uvědomili, že vám nepřipadají tak zajímaví a nespojili jste se s nimi. O několik týdnů později jste pak přišli na to, že se vám daná osoba líbí, ale už si s ní nemůžete povídat. Právě v tomto případě se vám při používání služby JapanCupid budou hodit poznámky k profilu. Umožňují vám znovu si s někým psát, pokud se vám líbí. Kromě toho můžete také využít službu překladu zpráv, abyste mohli komunikovat s nějakým Japoncem, který neumí moc anglicky.

JapanCupid Recenze

Stížnosti na JapanCupid

JapanCupid je specializovaná seznamka, která se zaměřuje pouze na lidi, kteří mají zájem o Japonce. Pokud se o Japonce nezajímáte, není pro vás vhodná. Uživatelé si ale stěžovali, že nemohou posílat zprávy zdarma a museli se zaregistrovat k jejímu drahému tarifu. Za zmínku také stojí, že aplikace je určena pro uživatele systému Android. Uživatelé iOS si tedy budou muset najít jinou seznamku, která bude vyhovovat jejich systému chytrého telefonu. Celkově Japan Cupid splňuje to, co se od něj očekává. Uživatelé, pro které jsou Japonci atraktivní, ji považují za správnou volbu.