Vdovské Seznamky


Když člověk někoho ztratí, ať už manžela nebo manželku, je pro něj nesmírně těžké dát své srdce někomu jinému. Za určitých okolností není dotyčný připraven jít dál a domnívá se, že zesnulého podvádí. Pro ty, kteří věří v lásku po ztrátě, téměř jistě existuje způsob, jak vrátit svůj milostný příběh zpět na správnou cestu.

Někteří nesmírně milí lidé vymysleli řešení, jak pomoci vdovám znovu objevit jejich štěstí. Tito lidé vytvořili online seznamovací služby, které pomáhají lidem, kteří ztratili svou lásku kvůli smrti, najít novou lásku. Tyto vdovské seznamky chápou, jak těžké je udělat první krok k seznámení s někým novým, zejména po ztrátě milované osoby, a proto vám tento krok usnadnily.

Vdovy se nyní mohou na těchto stránkách jednoduše zaregistrovat a vyhledat ostatní, kteří sdílejí jejich myšlenky, ztrátu a zoufalství. Nejúžasnějším aspektem těchto seznamek je, že nemusíte skrývat ani potlačovat své city ke zesnulému manželovi či manželce. Téměř všichni na těchto stránkách vás chtějí utěšit, protože chápou, jaké to je ztratit někoho, na kom vám záleží.

Jste vdova a chcete znovu zažít lásku, chcete se zaregistrovat na seznamce, ale nevíte, kde začít? Tento článek vás krok za krokem provede procesem přihlášení se k online seznamce.

⭐ Nejlepší vdovské seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

Začínáme

Nejdříve se musíte rozhodnout, jakou míru odhodlání budete mít. Jinými slovy, kolik jste ochotni utratit, abyste znovu našli lásku? Na několika seznamovacích aplikacích a webových stránkách si můžete zdarma prohlížet profily a posílat zprávy. Většina ostatních vám umožní prohlížet si možné protějšky zdarma, ale pokud je chcete oslovit bez omezení, musíte strčit ruce do kapes a předplatit si je.

I když nemáte manžela, který by vám platil online aktivity, nebo manželku, která by vás tlačila do online posilovny, abyste zhubli, neznamená to, že to nezvládnete nebo si nemůžete dovolit předplatné. Pokud si nemůžete dovolit měsíční poplatek, zde jsou některé z nejlepších bezplatných seznamek:

Match

Match Česko

Match.com je bezpochyby nejlepší dostupnou seznamovací službou, která může vdovám či vdovcům hledajícím nový vztah poskytnout nový začátek. Tato online seznamka má více než 30 milionů členů a 13,5 milionu návštěvníků měsíčně.

eHarmony

eHarmony Česko

Tato webová stránka má potenciál změnit životy vdov a vdovců, kteří hledají zdravý a šťastný vztah. Seznamka eHarmony za vás udělá veškerou práci ve světě seznamování, abyste ji nemuseli dělat vy.

OurTime

OurTime Česko

OurTime se snaží ovdovělým sedmdesátníkům usnadnit život, nehledě na to, že je bezpečnější, a to může mít obrovský význam.

Prodávání sebe sama

Pokud jde o zveřejnění a vytvoření profilu, všechny online seznamovací aplikace a webové stránky požadují stejné informace: váš věk, jméno, místo, kde se nacházíte, několik vašich fotografií, krátký životopis a informace o tom, zda máte nějaký specifický zlozvyk, jako je pití nebo kouření.

Dál už to může být trochu riskantní. Některé webové stránky a aplikace dávají přednost obrázkům před osobností, takže budete muset nahrát co nejvíce svých obrázků, abyste upoutali pozornost několika lidí. Jiné seznamovací služby a aplikace vás budou nutit vyplnit spoustu otázek, než vůbec budete moci začít hledat svůj protějšek.

Match.com

Match Česko

Osamělé vdovy/vdovci se mohou obávat podvodných románků nebo falešných profilů, které by jim zkazily zážitek. Nicméně při používání služby Match.com mohou tyto obavy odložit, protože tato služba je legitimní a má vše, co je potřeba ke spojení skutečných osob ve světě online seznamování.

Ať už hledají přátelství, příležitostné schůzky nebo dlouhodobý románek, Match.com umožňuje ovdovělým osobám snadno se vrátit do světa randění – a je to zdarma. Základní členství v Match je zdarma a poskytuje neomezené prohlížení profilů i některé komunikační možnosti, například zasílání zpráv Top Picks.

Váš seznamovací profil

Váš profil vám může nejvíce pomoci přilákat více uživatelů. První z nich je upoutat a udržet pozornost lidí. Chcete vzbudit zájem lidí, informovat je a nechat je, aby se chtěli dozvědět více. Vyzdvihněte všechny své nejlepší vlastnosti poutavým způsobem a je pravděpodobné, že na vaši zprávu zareagují a budou se s vámi chtít setkat osobně.

Je mnohem přitažlivější ukázat, jak ztělesňujete určitou vlastnost, než pouze konstatovat, že ji máte. U mužů zdůrazněte vlastnosti alfa-samců, jako je nebojácnost, odvaha a ochota riskovat. Ukažte lidem, že život je víc než to, co vidí na vašich fotografiích. Pokud jde o fotografie, nezveřejňujte ty, na kterých jste v nejtemnějších chvílích, pokud nejsou roztomilé a sympatické.