Seznamovací Aplikace pro Těhotné Matky


Gratulujeme k těhotenství vašeho dítěte! Chápeme, že je to úžasné období ve vašem životě. A že možná nebudete chtít strávit následujících deset měsíců praktikováním povinného celibátu jen proto, že čekáte dítě. I jako těhotná žena můžete vést příjemný a úspěšný seznamovací život. Stačí jen vědět, kde hledat a jak se k tomuto úkolu postavit.

Setkání s nastávajícími matkami na seznamce může některým mužům připadat divné. Jiným se však tato myšlenka líbí. Navíc vědí, že některé ženy chtějí být žádané a mít romantické zážitky. Někdy si chtějí jen s někým popovídat o tom, co prožily. Ať už je situace jakákoli, strčit prsty do internetové seznamky může být zdravý přístup k poznávání nových lidí.

Na druhou stranu těhotné svobodné ženy upřednostňují své myšlenky na budoucnost a rodinu. Nemají zájem o obyčejnou seznamku. Chtějí se setkávat s lidmi v pozitivním prostoru, kde mohou randit bez vysvětlování, obav z odsouzení nebo jiných problémů, které mohou těhotné matce bránit v zapojení do společenského života. Pokud jste těhotná žena, která hledá romantiku, tyto seznamovací služby poskytují bezpečné a vstřícné prostředí, kde můžete najít někoho výjimečného, ať už příležitostně, nebo dlouhodobě.

⭐ Nejlepší seznamky pro těhotné matky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • 40+
  • Populární seznamka
  • Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • 30+
  • Kontaktní záruka
  • Dobrý test osobnosti
3
Academic Singles Logo
  • 30+
  • Nejlepší odpovídající funkce
  • Relativně levná služba

eHarmony — Nejlepší seznamka pro svobodné matky

eHarmony Česko

Jednou z nejoblíbenějších seznamek je eHarmony. V průběhu let vynaložila velké úsilí, aby zajistila, že její členové budou při seznamování online spokojeni a v bezpečí. Nespočet nezadaných dam zde našlo muže svých snů, což dokazuje mnoho pozitivních výsledků.

Těhotné ženy by si měly být vědomy toho, že mnoho uživatelů eHarmony hledá vážné vztahy. Není tedy ideální pro ty, kdo hledají někoho, s kým by si mohli povídat online. eHarmony je stejně jako ostatní seznamky zdarma. Stránky však mají placené doplňky, které vám pomohou najít skvělé shody.

CoffeeMeetsBagel – Nejlepší pro seznamování pod nízkým tlakem

CoffeeMeetsBagel Česko

Dalším fantastickým místem pro těhotné ženy, které hledají lásku, je Coffee Meets Bagel. Po založení profilu vám tato bezplatná seznamovací aplikace každý den pošle hrstku bagelů nebo shod, které si můžete prohlédnout. Jedná se o výběry, které předtím splnily vaše požadavky a projevily zájem o váš profil.

Poté můžete určit, které termíny jsou životaschopné a které je třeba odmítnout. Tento software dává ženám možnost rozhodovat se samy. To jej samozřejmě činí atraktivním pro těhotné ženy.

Navíc budete mít 24 hodin na to, abyste se rozhodli pro někoho, o kom přemýšlíte. Pokud se vám jejich profil líbí, můžete s nimi začít chatovat hned. Opět platí, že pokud během této doby nenavážete konverzaci, stránka je odstraní z vašeho seznamu partnerů.

SilverSingles – Nejlepší místo na randění s někým starším s dětmi

SilverSingles Česko

SilverSingles se může zdát jako podivné místo pro těhotné ženy, které hledají rande. Je to však ideální místo, kde se těhotná žena může seznámit se starším mužem. Mnoho těhotných singles se chce seznámit se zodpovědnými muži, kteří jsou si vědomi jejich obtížné situace. Starší muži, z nichž někteří mohou být sami otci, mohou být nejvíce soucitní.

Dalším důvodem, proč by se těhotná žena chtěla připojit k webu pro starší singles, je to, že mnoho svobodných lidí věří, že starší pán může být více dávající ve všech oblastech, kde se to počítá. Když procházíte tímto okamžikem svého života, tito muži jsou ochotni udělat vše pro to, aby vám přinesli štěstí a splnili každé vaše přání.

Match – Nejlepší místo pro hledání vážného závazku

Match Česko

Dalším vysoce hodnoceným webem, kde mohou nezadaní najít někoho, kdo hledá dlouhodobý vztah, je Match.com. Protože je Match tak dobře známou seznamovací službou, je pravděpodobné, že ve svém okolí najdete lidi, kteří tuto bezpečnou platformu používají. Match je ideální pro ty, kteří chtějí překročit hranice seznamování a najít si dlouhodobého partnera, pokud jde o seznamování v očekávání.

Služba Match patří mezi služby, které používají test osobnosti a vědecky vyvinutý algoritmus k určení správných možných shod. Je také atraktivní alternativou pro ženy, které čekají dítě. Právě proto, že upřednostňuje bezpečnost svých členů.

Love Begins At – Nejlepší webové stránky pro nalezení staršího partnera

LoveBeginsAt Česko

Tyto webové stránky pomáhají svobodným mužům starším 40 let najít jeden druhého. Některé těhotné ženy, které se chtějí seznámit s novými jedinci, jsou starší 40 let. Toto je tedy dobré místo pro seznámení s potenciálním partnerem.

Tato seznamovací služba je chválena za to, že je zábavným místem pro poznávání nových lidí a zajímavé rozhovory a schůzky. Mnoho členů na Love Begins At hledá někoho online, aby spolu mohli komunikovat a poznávat se. To nakonec může vést k novým přátelstvím a dokonce i k lásce.

Vzhledem k vaší věkové skupině je pravděpodobné, že mnoho lidí, se kterými si povídáte, jsou rodiče a chápou, čím procházíte. Proto budete moci najít podporu, i když nenajdete romantiku.

Závěrečné myšlenky

Najít si partnera, ať už je těhotný, nebo ne, může být pro každého obtížné. Nejenže je obtížné seznámit se s někým zajímavým v baru, na večeři nebo v práci, ale je také těžké navázat rozhovor s cizím člověkem. Když k tomu přidáte ještě buchtu z trouby, je to ještě mnohem těžší!

Většina lidí v dnešní době alespoň jednou v životě využila seznamovací službu. V důsledku obrovské poptávky se většina těchto stránek rozhodla specializovat. Těhotenské seznamky například spojují nastávající matky se svobodnými lidmi. Další možností je swipování vpravo na platformách specializovaných na svobodné rodiče. Pokud chcete, můžete stále hledat shody na “tradičních” seznamkách.