Nejlepší Trans Seznamky

Shemale Dating Sites

 

Autor

Slovo transgender nebo jednoduše trans je v mnoha společenských kruzích špatně chápáno. Jednoduše to znamená, že člověk je klasifikován jako muž nebo žena, i když není ani jedním z nich. Navíc zahrnuje osoby s ženským tělem a mužskými genitáliemi nebo s převážně mužským tělem, ale ženskými genitáliemi. Případně jsou to ti, kteří mají mužské tělo, ale ženské cítění nebo někdy výrazná prsa.

Existuje mnoho typů trans lidí. Jsou to lidé, kteří se cítí emocionálně špatně zařazeni do špatného genderu, zatímco jiní fyzicky patří do jiného genderu. Jedná se o přirozený jev, který není nesprávně pojmenován.

Trans lidé potřebují randit, takže některé weby a aplikace tyto potřeby uspokojují. Najít si rande na ulici nebo v hospodě může být pro trans osobu skutečná výzva. Proto jsou pro ně nové stránky, které uspokojují jejich sexuální potřeby, velmi vítané. Zde se budeme zabývat šesti věcmi, na které je třeba se zaměřit při vyhledávání trans stránek.

⭐ Transgender seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
2
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
3
TSDate Cezka Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Anonymita
 • ❤️ Verifikované profily
4
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
5
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
6
xTonight Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
7
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
8
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti

Šest funkcí trans přátelských seznamek

Adult FriendFinder

Dobré trans seznamky mají služby vstřícné ke klientům a nesnaží se své trans klienty ponižovat, zneužívat nebo objektivizovat. Hlavním cílem těchto stránek je zajistit, aby se klienti z kategorie trans seznámili s osobami, s nimiž touží být. Níže jsou uvedeny vlastnosti, které by trans osoby měly hledat na online seznamovací platformě.

Flexibilita genderové identity

Dobrá místa nenutí své trans klienty, aby se identifikovali s jakýmkoli genderem, pokud nechtějí. To znamená, že trans osoby se mohou identifikovat pouze s genderem, který si přejí. Prvním znakem této flexibility je dostupnost více než dvou genderových identit v registračním formuláři.

Měli byste si dát pozor na to, že stránky umožňují neuvádět pohlaví, pokud si to nepřejete. Je vaším právem odmítnout uvést svůj gender, pokud si to nepřejete, a měli byste svůj gender uvést pouze tehdy, pokud se tak cítíte pohodlně. Navíc může trvat nějaký čas, než se podle toho přizpůsobíte, než se budete cítit dostatečně pohodlně na to, abyste svůj gender sdělili.

Stránky, které nepoužívají ponižující výrazy o trans osobách.

Některá slova by vás měla varovat, pokud jste trans osoba, a druh terminologie, kterou stránky používají, vám napoví, zda vás respektují, nebo ne. Slova jako queer by měla okamžitě vyvolat poplach. Tyto hovorové výrazy používané na ulici by se navíc neměly dostat na online seznamovací platformu.

Problémem hanlivých slov je, že mají tendenci ovlivňovat chování členů webu. Někteří lidé mají tendenci pronásledovat trans osoby jako druh trofeje jen kvůli jejich zvláštní sexualitě. Pokud se k nim dostanou slova, která toto podivné pronásledování podporují, budou se cítit ve svém nemorálním chování oprávněně.

Obecná ochrana osobních údajů na webu

Každý, ať už shemale, nebo ne, si chce při seznamování na seznamkách užívat soukromí. Situace, kdy komunikujete s každým a komunikujete s vámi, je nepřijatelná. Navíc byste měli mít možnost vybrat si lidi, se kterými se chcete zapojit. To je důležité zejména pro trans osoby.

Online seznamky, kde vám lidé posílají zprávy jen proto, že jste trans, nejsou dobré. Měli byste mít právo komunikovat s lidmi, kteří se vám líbí, a také byste měli mít možnost komunikaci s takovými nechtěnými pronásledovateli ukončit. Tady je třeba lidi, kteří si myslí, že trans lidé jsou nějaký zvláštní fenomén, zkoumat do naha.

Stránky, které netlačí lidi do rande

Četné weby, které se objevily v oblasti seznamování, posunuly konkurenci o celý stupeň výš. Stránky se zoufale snaží zvýšit počet úspěšných rande, které umožnily v minulosti. Aby toho dosáhly, tlačí některé z nich na to, abyste si s druhou osobou vyšli co nejdříve, což je pro netrans osoby dost špatné, ale pro trans osoby je to ještě horší.

Trans osoby se v minulosti pravděpodobně setkaly s mnoha zklamáními, když se snažily navázat vztah. Mnoho lidí se zastydí, když se dozví, že jejich potenciální partner je trans. A co hůř, někteří si myslí, že randit s trans osobou je fetiš. Ať tak či onak, trans osoba skončí zklamaná.

Většina trans osob je proto při hledání nového vztahu velmi opatrná. Snaží se vyhnout minulým zklamáním a poslední, co by chtěli, je nechat se dotlačit na schůzku s nějakou nejasnou známostí. Každá trans osoba, která narazí na stránku, která naznačuje, že rande letí, by se jí měla prostě vyhnout.

Neobtěžování ze strany oddělení péče o zákazníky

Nikdo by vás neměl obtěžovat, protože jste trans. Pokud jste ve své registraci uvedli, že jste trans, neznamená to, že vaše práva jsou menší než práva kohokoli jiného. Mnoho stránek uvádí, že jsou trans-friendly, ale své zaměstnance v péči o zákazníky nijak nezcitlivují. Při obsluze se tak můžete setkat s ponižujícími slovy nebo jednáním.

V případě, že se setkáte s jakoukoli formou obtěžování ze strany oddělení péče o zákazníky, nahlaste to e-mailem nebo telefonicky příslušným orgánům. Pokud se vám nedostane příznivé odpovědi, měli byste předpokládat, že jde o politiku společnosti, a dát výpověď. Existují lepší stránky, udělejte dobře, když je najdete. Kromě toho nikdy nezůstávejte tam, kde se k vám nechovají s respektem.

Stránky, které nezneužívají trans osoby

Neexistuje žádný důvod, proč byste měli platit více než ostatní jen proto, že jste transsexuál. Jak již bylo jasně řečeno, být trans není abnormalita. Jde jen o to, že se vás všichni ostatní snaží zařadit k genderu, ke kterému nepatříte, protože nevidí více než dvě možnosti: muže a ženu. Proč byste tedy měli platit více než ti, kteří jsou se svým zařazením spokojeni?

Některé stránky jsou pevně přesvědčeny, že pro trans osoby je obtížné získat rande, a proto toho využívají a účtují svým trans klientům vyšší poplatky. To nemá žádné opodstatnění, protože jde jednoduše o diskriminaci. Dobrá stránka vám nebude účtovat vyšší poplatky jen proto, že patříte do kategorie trans. Zkuste si najít chápavější stránky, protože jich existuje mnoho.

Stručně řečeno

Na dobrých trans stránkách vás nebudou nutit, abyste určili svůj gender, a také nabízejí mnohem více možností než jen základní kategorie mužů a žen. Přesto je to první znamení, na které je třeba si dát pozor. Dobré stránky také poskytují obecné soukromí uživatelům, včetně uživatelů, kteří nejsou trans, a nesnaží se lidi tlačit do schůzek jen proto, aby si vylepšili statistiky. Stejně tak dávají seznamovacímu procesu prostor pro přirozený vývoj.

To, že vaše sexuální potřeby mohou být jiné než u někoho jiného, neznamená, že musíte platit více. Nicméně dobré seznamky školí svůj personál péče o zákazníky, aby s trans osobami jednal s respektem.

Tyto stránky netolerují diskriminaci žádného klienta na webu a v případě stížností tohoto druhu okamžitě přijímají opatření. Jedná se o diskriminaci, která by neměla být tolerována.

Stránka, která splňuje všechny tyto požadavky, však nemusí být první, kterou najdete, ale je jich dost.