Nejlepší Swingers Stránky a Aplikace

Swingers Sites

 

Autor

Stejně jako téměř všechno ostatní, i způsob, jakým lidé randí, ovlivnily nové technologie. Swingers stránky a aplikace nezůstaly pozadu. Prosadily se jako moderní způsob, jak si najít vzrušující akci pro ženaté/vdané i svobodné. Dnes jich existuje celá řada, které vás bezproblémově spojí s nezapomenutelnými zážitky. Toto jsou nejlepší swingers stránky, které můžete využít v Česku.

⭐ Nejlepší swingers stránky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Jak zahájit

AdultFriendFinder

Různé seznamky nabízejí různé způsoby, jak si na nich můžete najít partnera nebo partnery. Základem je však to, že se na stránce musíte zaregistrovat, vyplnit profil a začít prověřovat potenciální dostupné protějšky. Nejlepší stránkou pro swingery je Adult Friend Finder. Jak už název napovídá, jde o stránku pro dospělé, kteří si zde mohou najít nějakou akci mimo svůj běžný život. Na webu můžete mít bezplatný seznamovací účet, ale to vám nezajistí seznámení. Teprve když zaplatíte, najdete spoustu lidí, kteří jsou ochotni se s vámi dát dohromady.

Na jiných stránkách, jako je Victoria Milan, musíte vyplnit formulář s osobními údaji včetně stavu vztahu a toho, koho hledáte, muže nebo ženy. Na Elite Singles očekávají, že kromě vyplnění profilu budete muset absolvovat test osobnosti. Ani na jednom z nich však nenajdete tu nejlepší swingers akci.

Dalším krokem po vyplnění údajů je najít si partnera nebo partnery a zahájit konverzaci. I tento postup se na jednotlivých stránkách liší. Na Ashley Madison vás tento proces bude stát peníze, pokud jste muž, ale nebude vás stát nic, pokud jste žena. Na Tinderu je téměř celý proces seznamování zdarma.

Měli byste být připraveni na všechno

Swingers stránky nabízejí širokou škálu možností. Stejně snadno jako heterosexuální vztahy zde můžete najít i vztahy osob stejného pohlaví. Kromě toho si také můžete vybrat, zda se chcete dát dohromady s jedním partnerem, nebo s několika. Tinder vám poskytne všechny tyto možnosti. Stránka vyniká největším počtem členů, kteří poskytují swingers akce, stejně jako dlouhodobé vztahy. Můžete mít známost, která skončí válením v seně, zahrnující jednoho nebo více partnerů. Ať už to chcete jakkoli, na seznamovací aplikaci toho dosáhnete.

Měli byste být také připraveni na jazyk, který používají někteří potenciální partneři na swingers stránkách. Mluví se tu obvykle hulvátsky a přímo. Pokud na to však nejste zvyklí, může vám to připadat trapné.

Přesto se není čeho obávat, protože všechny konverzace na těchto platformách jsou soukromé. Měli byste to brát jako příležitost říct některé pikantní věci, které byste na veřejnosti nikdy neřekli.

Spojení s vašimi protějšky

Ashley Madison

Jakmile budete s výběrem hotovi, můžete se začít domlouvat na fyzickém setkání se svým protějškem. Ashley Madison je vynikající swingers stránka. Dámy zde mohou chatovat zdarma, ale muži budou muset platit. Přesto se na stránkách pořádá mnoho sexuálních výletů pro obě pohlaví. Na Tinderu stačí, když přejedete prstem doprava a druhá osoba přejede doprava, abyste se shodli. Je to poměrně rychlý proces. Stále se však musíte domlouvat, kde a kdy se chcete sejít. Některé stránky, jako například Match.com, mají propracovanější proces seznamování. Osobnostní shoda je tam velmi důležitá, i když uvedené osobní údaje nejsou zcela přesné. Než se setkáte, musíte mít nějakou shodu v osobnostech.

Následná opatření a inzeráty

Elite Singles

Dalším místem, které dobře slouží swingerům, je Elite Singles. Tady je schůzka s jedním nebo dvěma partnery téměř hotovou věcí, pokud si to můžete dovolit. Stránka se vás však, stejně jako mnoho dalších, bude vždy snažit oslovit svými zprávami. Na váš e-mail nebo telefon budou neustále chodit zprávy. Většina z nich vás bude informovat o potenciálních partnerech na webu. Pokud používáte bezplatný účet, bude vaše stránka zaplavena reklamami. Nezapomeňte, že pokud neplatíte, stránka musí stále nějak vydělávat. Reklamy jsou za těchto okolností nejjistějším způsobem, jak mohou webové stránky generovat příjem. Ačkoli vás tyto následné zprávy a reklamy mohou poněkud obtěžovat, měli byste se s nimi naučit žít. V dohledné době nezmizí.

Randění na dálku

Celá myšlenka pořídit si partnera může být děsivá. Čeká vás setkání s cizím člověkem a navázání osobního rozhovoru. To mnoha lidem, zejména introvertům, bere vítr z plachet. Aplikace Ashley Madison si je těchto obtíží dobře vědoma. Proto vám poskytuje podpůrnou komunitu, která je vždy aktivní.

S touto komunitou můžete komunikovat, kdykoli budete potřebovat i tu nejchoulostivější radu, a než se s někým seznámíte, už budete vědět, o co jde.

Osobní údaje

Tinder

Chcete-li se prodat, musíte o sobě uvést nějaké informace. Kromě základních informací, jako je jméno a věk, vám k vylepšení image velmi pomohou fotografie. Tinder je velmi náročný na fotografie, takže můžete do svého profilu zahrnout více obrázků, abyste našli shodu.

Tinder po vás navíc chce jen velmi málo, takže si zde nebudete moci vytvořit kompletní profil jinak než pomocí obrázků. Elite Singles si o vás vytvoří lepší obrázek, protože váš potenciální protějšek se může podívat na vaše aktivity na webu. Nicméně některé stránky vás nutí vyplňovat zdánlivě nekonečný dotazník, což mnoho lidí v polovině jednoduše vzdá.

Kterou aplikaci použít

Seznamka, kterou použijete, záleží na tom, k jakým účelům ji použijete. Tinder je nejlepší aplikace pro místní sblížení, od příležitostných vztahů až po ty trvalejší. Adult Friend Finder, přesně jak název napovídá, má za cíl spojit vás se staršími partnery. Pokud máte zájem najít velké množství nezadaných, z nichž si můžete vybírat, pak nic nefunguje lépe než Tinder. Tato stránka se může pochlubit miliony členů, z nichž si můžete vybírat.

Některé stránky vám pomohou při hledání partnera prostřednictvím aktivní podpory komunity. Pokud chcete zcela bezplatnou aplikaci, žádnou takovou nenajdete. Tinder je však nejblíže téměř zcela bezplatné službě. Za to, že si najdete rande, nic neplatíte. Navíc se tam můžete snadno seznámit se swingery.