10 Nejčastějších Sexuálních Fantazií

Autor

1. Více partnerů

Zpravidla 87 % žen a 95 % mužů, mnoho Američanů sní o trojce a více partnerů. Pro některé z nich tato situace zahrnuje především výměnu partnerů a orgie, zatímco značný počet se zaměřuje na sex s mnoha partnery. Skupinový sex je pro většinu Američanů nejčastější příčinou vzrušení.

Threesome

2. BDSM

Změna dynamiky moci může být pro ty, kteří jsou celý den v pozici, kdy mají kontrolu, docela oživující. Nejpopulárnější jsou omezení pohybu, horký vosk, výprask a kousání. 96% žen a 93% mužů jsou tomu otevřeny. Jak uvádí Laura Bermanová, expert v sexu a autorka knihy Loving Sex: The Book of Joy and Passion: “Může být únavné cítit se stále jako pronásledovatel.”

BDSM

3. Sexuální novota a dobrodružství

Dlouhodobý vztah může být nudný. Není divu, že tolik lidí tajně sní o sexu s někým jiným než se svým životním partnerem. Nejenže fantazírují o jiném partnerovi, ale mnozí z nich sní také o zážitcích, které si v reálném životě neužijí: od prosté felace/orálního sexu až po sex na netradičních místech.

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
Singles50 Logo
  • ❤️ 40+
  • ❤️ Populární seznamka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti
2
Be2 Logo
  • ❤️ 30+
  • ❤️ Kontaktní záruka
  • ❤️ Dobrý test osobnosti

4. Tabu/zakázaný sex

Není nic lákavějšího než zakázané ovoce. Adrenalin, který vzniká, pohání tolik lidí. 60% účastníků prozradilo, že voyeurství je jednou z jejich hlavních fantazií. Lidé chtějí vidět, jak se jiní zabývají intimitou, nebo mohou také chtít, aby ostatní byli svědky jejich sexuální aktivity. Patří sem také fetišistické sklony k nohám nebo nošení ženského spodního prádla.

5. Otevřené vztahy

Dále tu máme ty, kteří se chtějí otevřít novým partnerům. Zažít nové věci, ale nezapomenout na svého dlouholetého partnera. Mnozí také sní o tom, že budou sledovat svého partnera při sexu s někým jiným. Otevřené vztahy, polyamorní situace a swingující páry jsou čím dál tím více “v kurzu”. Pokud je tato struktura zdravá a šťastná, není to na škodu.

6. Vášeň a romantika

Ačkoli to může znít divně, mnoho lidí touží po romantice, po něčem, co v každodenním životě nezažívají. Spousta mužů a žen může toužit po nějaké péči a náklonnosti ze strany někoho jiného než svého partnera, bývalého partnera/parnerky nebo kolegy. To je společné více než polovině účastníků. Romantická gesta jsou důkazem citové investice partnerů.

7. Flexibilita, homoerotika, gender-bending

Souvisí s lesbickými/homosexuálními/bisexuálními vztahy, sexem s trangenderovými osobami nebo s tím, že se stává transgenderem. Tento jev je méně častý a je spojen především s ženskými fantaziemi (59 %) než s mužskými (26 %). Lidé chtějí plně odhalit své skryté sklony. Mohou také chtít, aby jejich partner vyzkoušel v tomto ohledu něco nového. To nám umožňuje odhalit tu nejskrytější část našeho já.

8. Orální sex

Mnoho mužů po tom touží, zejména pokud to jejich partnerka v reálném životě obvykle nedělá. Dr. Schwartz a její kolegové zkoumali 100,000 dospělých osob ohledně jejich manželství a tato otázka se objevovala často. Pro ženy je to často jediný způsob, jak mohou zažít orgasmus. Mohou díky tomu také prozkoumat svou sexualitu s jinou ženou.

9. Exhibicionismus

Touha po sexu na veřejných místech je většinou vedena exhibicionistickými sklony. Někteří lidé nejenže chtějí podlehnout svým voyeurským potřebám, ale chtějí být také viděni. Někdy může jít o to, že se jim prostě líbí idea, že jsou nazí před konkrétními lidmi, aniž by zacházeli do extrému a byli skutečně exhibicionisté.

10. Hraní rolí: Převlékání a ztvárnění (acting outs)

V bezpečí našich ložnic a pro našeho partnera můžeme být čímkoli, doslova, prostřednictvím převleků. Můžete být zdravotní sestrou, policistou, studentem nebo šéfem, v závislosti na náladě a potřebách vašeho partnera. Může to být bezpečný způsob, jak dát příležitost fantaziím, které by jinak mohly být nezákonné.