Nejlepší Sex Seznamky

Sex Dating Sites

 

Autor

Seznamky a aplikace hrají důležitou roli při seznamování osamělých srdcí nebo prostě zábavných milenců. Pomocí těchto platforem můžete najít trvalý vztah nebo jen večerní zábavu a hledat partnera. Některé stránky se zaměřují na konkrétní cílovou skupinu, zatímco jiné jsou určeny pro obecnější publikum. Právě na tyto obecné seznamky se zaměříme, protože jsou určeny všem.

⭐ Top sex seznamky v Česku

#
SEZNAMKA
VLASTNOSTI
NAVŠTÍVIT
1
TajnýZralýFlirt Logo
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Seznamka pro dospělé
 • ❤️ Populární v Česku
2
Singles50 Logo
 • ❤️ 40+
 • ❤️ Populární seznamka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
3
Be2 Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Kontaktní záruka
 • ❤️ Dobrý test osobnosti
4
AdultFriendFinder Logo
 • ❤️ Největší seznamka pro dospělé
 • ❤️ Ověření členové
 • ❤️ Zkušební verze zdarma
5
Academic Singles Logo
 • ❤️ 30+
 • ❤️ Nejlepší odpovídající funkce
 • ❤️ Relativně levná služba
6
Chat Seznamka Logo
 • ❤️ Chatuj s krásnými singles
 • ❤️ 18+
 • ❤️ Cenově dostupné
7
Ashley Madison Logo
 • ❤️ Příležitostné randění
 • ❤️ Snadno použitelná aplikace
 • ❤️ Ověřené profily

Význam online seznamování

Význam elektronického seznamování v dnešním světě nelze podceňovat. Stalo se mnoho věcí, které vedly k tomu, že se lidé cítí v interiéru bezpečněji. Patří mezi ně rostoucí kriminalita, která znejistila noční život, a pandemie, která donutila lidi pracovat z domova. V důsledku toho dostalo zcela nový význam rčení ¨s mobilním telefonem nejsi nikdy sám¨. V tomto průvodci se dozvíte, proč, jak a kde najít ty nejlepší seznamky a aplikace, které můžete používat.

Proč používat sex seznamky a aplikace

Odpověď na tuto otázku se může zdát jednoduchá: najít si společnost. Důvodů je však více, než si dokážete představit. I když je pravda, že to, co hledáte, je osoba, se kterou se můžete sexuálně angažovat, jsou s tím spojené složitosti. Na těchto stránkách se o člověku můžete rychle dozvědět více než při obyčejné konverzaci na rande. Můžete si bezpečně povídat na dálku, aniž byste museli podstupovat doprovodná rizika spojená s tím, že se vydáte na schůzku s úplně cizím člověkem.

Jak začít se seznamováním

Nejdříve musíte najít stránku v prohlížeči nebo vyhledat seznamovací aplikaci z app storu. Existují bezplatné a placené stránky. Placené stránky jsou sice exkluzivnější, ale nemusí vám nutně poskytnout přesně tu osobu, kterou hledáte.

Bezplatné stránky však nejsou bezplatné, majitelé aplikací stále nacházejí způsoby, jak vydělat peníze. Přesto se můžete rozhodnout pro oba typy stránek a stále získat svůj zápas. Níže uvedené úvahy vás při hledání partnera náležitě nasměrují.

Podívejte se na nabídku

Victoria Milan

Webové stránky, jako je Victoria Milan, se specializují na to, aby vám poskytly data na straně, pokud jste ženatý/vdaná. Je to záležitost mimo manželskou odpovědnost. Můžete však být nezadaní a přesto si na těchto stránkách najít partnera. Tinder se snaží najít spřízněnou duši pro dlouhodobější vztah. Spojil mnoho osamělých srdcí. Nevýhodou je, že první vztah nemusí vyjít. Pokud to však jednou nevyjde, můžete to zkusit znovu.

AdultFriendFinder je aplikace, která se zaměřuje na starší osoby, které potřebují nějakou akci nebo trvalý vztah, a získala si dobrou pověst, protože dává lidi dohromady. Elite Singles navíc slibuje také celoživotní partnery z elitní části života.

Podívejte se na profily

Zoosk

Poté, co se stanete členem vybrané stránky, která je obvykle zdarma, začnete si prohlížet fotografie potenciálních partnerů. Ačkoli je obrázek docela důležitý, profil je ještě zásadnější. Řekne vám základní informace o osobě, se kterou se máte seznámit, a při vlastní registraci můžete také posoudit životaschopnost těchto profilů. Nicméně pokud máte k dispozici velmi krátký formulář k vyplnění, jako je tomu na Zoosku, pak byste neměli očekávat, že vám profily ostatních lidí mnoho napoví.

Vyhněte se dlouhým profilům

Ashley Madison

Pokud musíte vyplnit celý dotazník a cestou se unavíte, pak to váš preferovaný partner pravděpodobně také vzdal. Některé stránky jako Ashley Madison se zaměřují na to, aby vám poskytly diskrétní vztah. Neposkytnou vám určité informace, jako je například trestní rejstřík dané osoby, protože jasně uvádějí, že se žádné prověřování trestné činnosti neprovádí. Z jejich profilů se však dozvíte některé základní informace o svém potenciálním partnerovi. Informace, které tam získáte, vám přinejmenším pomohou vybrat toho, o kom máte zájem dozvědět se více.

Nejlépe fungují videochaty

Badoo

Lidé mohou na svých profilech uvádět falešné údaje a fotografie. Obrázky mohou být upraveny photoshopem nebo někdo může použít profilovou fotografii z doby, kdy byl mladší. Nemohou však uniknout kontrole videochatu.

Během chatu budete osobu vizuálně studovat a zároveň jí naslouchat. Lidé lžou, ale řeč těla nikdy nelže. Pokud seznamovací aplikace tuto možnost chatu neposkytuje, je téměř k ničemu a měli byste ji pravděpodobně opustit.

Chaty stojí peníze, proto byste si měli předem připravit, na co se chcete zeptat. Tak se dozvíte co nejvíce informací v co nejkratším čase. Jakmile budete mít dostatek informací, z nichž můžete vycházet, další logickou věcí je vyzkoušet to.

Ponořte se do toho

Hinge

Stejně jako na fyzickém rande si i v těchto aplikacích můžete vybrat osobu, se kterou chcete sdílet svůj čas, a vše závisí na vašich záměrech. Pokud byste měli větší zájem o celoživotního partnera, měli byste si vybrat tu nejdůvěryhodnější. Pokud chcete krátký čas na flirt, měli byste si vybrat toho nejvíc sexy. Jak ukázala zpráva agentury Bloomberg, ani na fyzických schůzkách není možné člověka na začátku stoprocentně poznat. Platí tedy pravidlo, že jakmile si vyhlédnete osobu, po které toužíte, jděte do toho. Domluvte si schůzku a zbytek si zařiďte sami.

Neplýtvejte penězi

Happn

Nezapomeňte, že na webu utrácíte peníze, takže se na chatech příliš nezdržujte. Vyberte si partnera a sejděte se někde, kde se vztah rozběhne. Čím déle budete váhat, tím více peněz a času utratíte.

Navíc by vám pomohlo, kdybyste měli vždy pocit, že jste tam, kde někoho najdete a odejdete s ním. Vyhněte se hroznému zvyku rozvíjet virtuální vztah na dálku. Když to uděláte, nejvíc na tom vydělají ti, kteří stránky vlastní. Ano, technologie nám usnadnila setkávání, ale fyzické vztahy nás definují jako lidské bytosti, na které byste se měli při pobytu na těchto stránkách vždy zaměřit.

Sexuální aplikace a stránky fungují

Jak upozorňuje Roberto Ferdman v deníku Washington Post, sexuální aplikace fungují. Pokud se budete řídit výše uvedenými pokyny, získáte skvělého partnera velmi snadno. Díky technologiím se můžete s lidmi seznamovat a poznávat je bez doprovodných rizik fyzické konfrontace. Tato platforma je výhodná i pro stydlivé osoby, protože chatování online je bezpečnější a dodává větší sebedůvěru.

Také se setkáte s lidmi, které byste kvůli fyzické vzdálenosti pravděpodobně nepotkali. Výhodou je také to, že si danou osobu můžete důkladně prohlédnout ještě předtím, než se setkáte fyzicky. Vždy mějte na paměti, že pokud jste osamělí, jsou miliony lidí ve stejné situaci. Tyto aplikace přišly, aby vyřešily právě tento problém pro všechny, včetně vás. Stále však existují rizika, protože můžete narazit na nesprávnou osobu, což se stává i při fyzickém seznamování. Když to však zkusíte, vždy to za to riziko stojí.